E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Šustění košile, rozepínání zipu. Nový podcast na intimní večer naladí skutečnými příběhy i zvuky

17. květen 2024

Jak „hot“ může být během intimních chvilek jasný souhlas, vzájemná ohleduplnost a otevřená komunikace rozpaků? Podle autorů nového podcastu Oh My Hot hodně. Projekt, za kterým stojí tým Hany Kuncové, chce vyplnit dosavadní mezeru na trhu a nabídnout posluchačům lechtivá vyprávění bez skandalizace a vulgarity.

Tým projektu erotické audio platformy Oh My HotFoto: Maxim Stano

Oh My Hot sází na příběhy, které se skutečně staly. Právě ty jsou inspirací pro propracované scénáře, které následně pro uši posluchačů načítají neherci i známé osobnosti, například Martina Jindrová známá z TBH nebo seriálu Adikts. Jednotlivé díly mají vzrušující náboj, zároveň se ale dotýkají témat, jako je konsent a vzájemný respekt v partnerských vztazích. Jednou z motivací pro vytvoření platformy byla podle autorky mimo jiné i společenská debata nad činy a procesem dnes již odsouzeného exposlance Dominika Feriho.

„Chtěla bych tímto způsobem otevřít debatu a témata intimity zbavit určité vulgarity nebo senzačnosti,“ podotýká Kuncová v textu na Heroine.cz. Autorský tým počítá s tím, že inspirace pro další díly budou posílat sami posluchači, a to jak z řad z těch, kteří se vztahy teprve začínají, tak z těch, kdo už mají leccos za sebou. „Zatím jsou venku dva příběhy a oba jsou hodně mladé, respektive jejich hlavní postavy jsou na přelomu dospělosti, ale v budoucnu budou určitě přibývat scénáře s postavami staršími,“ reaguje Kuncová.

Autoři v jednotlivých dílech ​​předvádějí i kreativní práci s ruchy, které navozující intimitu, a celkovou péči se zvukovou stránkou díla včetně vedlejších postav a dějů. Jak se liší od ostatních podcastů na podobné téma v Česku? A jaký je jeho hlavní cíl? Více najdete v textu Barbory Schneiderové na webu Heroine.cz.

Popup se zavře za 8s