Zapomeňte na ponožky a svetr, který kouše. Víme, s jakými dárky u partnera zabodujete!

Komerční prezentace
| 20. 12. 2019 | 459
Zapomeňte na ponožky a svetr, který kouše. Víme, s jakými dárky u partnera zabodujete!
Foto Heureka

Ryze praktické, přesto neotřelé a důsledně se vyhýbající mainstreamu. Přesně takové jsou naše tipy na dárky pro muže. Nechte se jimi inspirovat i vy a splňte svému partnerovi přání ještě dřív, než na něj stihne pomyslet.

Myslete jako muž!

Dárky pro muže nemusí být za každou cenu překvapivé, příliš osobité ani okázale luxusní. Dárky pro muže by měly být především praktické. Věřte tomu, nebo ne, muž spíš ocení kvalitní šroubovák než hodinky s vyrytým věnováním. Zamyslete se proto nad tím, co by vašemu partnerovi usnadnilo život, ať už osobní, nebo profesní.

Práce i zdraví pod dohledem

Je váš partner typ muže, který má rád věci pod kontrolou? S chytrými hodinkami na zápěstí bude mít přehled o všem důležitém. Upozornění na blížící se obchodní schůzku, urgentní e-mail nebo telefonní hovor – to vše zvládne vyřídit za pochodu. Navíc bude mít doslova po ruce detailní informace o svém celkovém zdravotním stavu. Chytré hodinky mu pohlídají kvalitu spánku, míru stresu, pitný režim nebo třeba dostatek pohybové aktivity.

Povinná výbava každého muže

Nejen zahrádkaření, ale i domácí kutilství je v poslední době na vzestupu. Pokud i vy máte doma muže, který umí přiložit ruku k dílu, jistě mu přijde vhod praktická sada nářadí. Kufr nebo box nejen že obsahuje veškeré nářadí, které by nemělo chybět v žádné domácnosti, ale navíc slouží jako přenosný organizér, který si váš muž jednoduše přibalí třeba i na dovolenou.

Zdroj Heureka

Zpět do divočiny

Muži s dobrodružnou povahou málokdy vydrží delší dobu na jednom místě. Doléhá i na vašeho partnera čas od času nutkání hodit veškeré starosti za hlavu a vyrazit do divoké a nespoutané přírody? Vybavte ho lehkým a skladným outdoorovým nádobím, které bez problému vměstná do batohu, nebo cestovním kávovarem, se kterým si svou denní dávku kofeinu připraví i v nejhlubším lese.

S výběrem dárku pro svého partnera už se nemusíte zbytečně stresovat. Na Heurece nyní najdete tipy na dárky pro muže seřazené přehledně podle oblíbenosti. Vybírejte z desítek kategorií a inspirujte se recenzemi spokojených zákazníků. 

Zdroj Heureka

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

  • PRVNÍ MUŽ NA TITULCE HEROINE Lukáš Houdek je muž mnoha talentů a zájmů. Aktivista, novinář, vedoucí projektu HateFree Culture, světoběžník i humanitární pracovník. Jako výrazného umělce, který dokáže svými projekty tnout do živého a naštvat spoustu lidí, ho představuje polský spisovatel Mariusz Szczygieł. „Mám takové pravidlo: nikdy nikomu neříkám, že má hrozné názory. Lidi neodsuzuju, nestavím je na pranýř. To totiž nikdy nefunguje,“ říká Lukáš Houdek. Prvním mužem na obálce Heroine nemohl být nikdo jiný!
  • ACH TI MUŽI! Nové číslo časopisu Heroine je tentokrát hodně o mužích a od mužů. Říká se, že přišli o své tradiční role a nové teď horko těžko hledají, což s sebou nese spoustu mrzutostí. A tak jsme si chtěli na onu pověstnou „mužskou krizi“ posvítit. Co to vůbec je? Kdo za ni může? A kde je svět ještě v pořádku? Dali jsme mužům možnost mluvit o tom, co je trápí a čeho se děsí.
  • LIBUŠE JARCOVJÁKOVÁ Její černobílé, často neostré, emotivní a obnažené snímky jdou na dřeň. Fotí už od šedesátých let, její tvorba byla ale téměř neznámá až do výstavy v Arles v roce 2019. Tu pak deník The Guardian vyhlásil nejlepší výstavou roku a z Jarcovjákové byla rázem světová senzace. S Marikou Pecháčkovou si v intimním rozhovoru povídala o bolesti nohou, o vztazích s muži i ženami, a hlavně o focení. „Já věděla, že to nikdo neuvidí, tak jsem byla absolutně bez cenzury. Pak se posunulo vnímání toho, co je přípustné pro svět umění. Miluju fotografickou chybu; když se objeví, vítám ji.“
  • BOŽÍ VODA Taky milujete přírodní nápoje jako kombucha, kvašené tibi limonády nebo domácí zázvorové pivo? Pak prostě nesmíte vynechat ani březovou mízu. Čepovaná přímo ze stromu chutná jako osvěžující, mírně nasládlá pramenitá voda. Když ale vyzrává v lahvích obohacená o trnky, višně, květy růží nebo třeba kopřivy, můžete se těšit na chuťový koncert. A prý má téměř zázračné účinky!

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze