Zapomeňte na ponožky a svetr, který kouše. Víme, s jakými dárky u partnera zabodujete!

Komerční prezentace
| 20. 12. 2019 | 531
Zapomeňte na ponožky a svetr, který kouše. Víme, s jakými dárky u partnera zabodujete!
Foto Heureka

Ryze praktické, přesto neotřelé a důsledně se vyhýbající mainstreamu. Přesně takové jsou naše tipy na dárky pro muže. Nechte se jimi inspirovat i vy a splňte svému partnerovi přání ještě dřív, než na něj stihne pomyslet.

Myslete jako muž!

Dárky pro muže nemusí být za každou cenu překvapivé, příliš osobité ani okázale luxusní. Dárky pro muže by měly být především praktické. Věřte tomu, nebo ne, muž spíš ocení kvalitní šroubovák než hodinky s vyrytým věnováním. Zamyslete se proto nad tím, co by vašemu partnerovi usnadnilo život, ať už osobní, nebo profesní.

Práce i zdraví pod dohledem

Je váš partner typ muže, který má rád věci pod kontrolou? S chytrými hodinkami na zápěstí bude mít přehled o všem důležitém. Upozornění na blížící se obchodní schůzku, urgentní e-mail nebo telefonní hovor – to vše zvládne vyřídit za pochodu. Navíc bude mít doslova po ruce detailní informace o svém celkovém zdravotním stavu. Chytré hodinky mu pohlídají kvalitu spánku, míru stresu, pitný režim nebo třeba dostatek pohybové aktivity.

Povinná výbava každého muže

Nejen zahrádkaření, ale i domácí kutilství je v poslední době na vzestupu. Pokud i vy máte doma muže, který umí přiložit ruku k dílu, jistě mu přijde vhod praktická sada nářadí. Kufr nebo box nejen že obsahuje veškeré nářadí, které by nemělo chybět v žádné domácnosti, ale navíc slouží jako přenosný organizér, který si váš muž jednoduše přibalí třeba i na dovolenou.

Zdroj Heureka

Zpět do divočiny

Muži s dobrodružnou povahou málokdy vydrží delší dobu na jednom místě. Doléhá i na vašeho partnera čas od času nutkání hodit veškeré starosti za hlavu a vyrazit do divoké a nespoutané přírody? Vybavte ho lehkým a skladným outdoorovým nádobím, které bez problému vměstná do batohu, nebo cestovním kávovarem, se kterým si svou denní dávku kofeinu připraví i v nejhlubším lese.

S výběrem dárku pro svého partnera už se nemusíte zbytečně stresovat. Na Heurece nyní najdete tipy na dárky pro muže seřazené přehledně podle oblíbenosti. Vybírejte z desítek kategorií a inspirujte se recenzemi spokojených zákazníků. 

Zdroj Heureka

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • Martina Benešová jede bomby
  Jaderná chemička Martina Benešová slaví obří úspěch – lék na rakovinu prostaty, na jehož vývoji se podílela, byl už schválen v USA. „Když chcete dělat vědu na vysoké úrovni, musíte být nejen šéf, ale i krysa v oficíně, entertainer, politik, ekonom a psycholog,“ říká vědkyně, která se letos vdávala v Las Vegas v šatech po Cate Blanchett a nejlíp se dokáže odreagovat při rychlé jízdě autem.
 • Děravé vědecké potrubí
  Čím dál postupujeme po vědecké dráze, tím méně žen potkáváme: říká se tomu „děravé potrubí“. Se sedmi českými vědkyněmi jsme se na ty díry podívali pěkně zblízka. Kudy nám odbornice z akademické sféry mizí? A stačí díry zalepit, nebo by bylo lepší celé potrubí rovnou přestavět?
 • Milujeme fotoromány
  Zavzpomínaly jsme na časy, kdy jsme v novém Bravíčku vždycky listovaly na stránky s fotorománem, a nechaly jsme se tímhle formátem inspirovat. Tentokrát ale nejde o žádnou lovestory, nýbrž o satirické obrazy z vysokoškolského života z pera Dua Docentky. Získá Lída postdoktorský grant, nebo se její naděje zadupe docent Kuneš a profesor Hrubeš?
 • Proč nosí Filip Titlbach perly
  Novinář Filip Titlbach letos vydal knihu rozhovorů s queer lidmi o tom, čemu musí čelit. V Heroine se ho v důvěrném rozhovoru na jeho vlastní zkušenosti ptá Jana Ciglerová: „Lidé nám často říkají – žijte si, jak chcete, ale ne nám na očích. Proč si myslíš, že se skoro neoutují sportovci? Protože spolu chodí do sprch a heterosexuální muži s tím mívají problém. Myslí si, že je gayové znásilní.“

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze