Zapomeňte na ponožky a svetr, který kouše. Víme, s jakými dárky u partnera zabodujete!

Komerční prezentace
| 20. 12. 2019 | 397
Zapomeňte na ponožky a svetr, který kouše. Víme, s jakými dárky u partnera zabodujete!
Foto Heureka

Ryze praktické, přesto neotřelé a důsledně se vyhýbající mainstreamu. Přesně takové jsou naše tipy na dárky pro muže. Nechte se jimi inspirovat i vy a splňte svému partnerovi přání ještě dřív, než na něj stihne pomyslet.

Myslete jako muž!

Dárky pro muže nemusí být za každou cenu překvapivé, příliš osobité ani okázale luxusní. Dárky pro muže by měly být především praktické. Věřte tomu, nebo ne, muž spíš ocení kvalitní šroubovák než hodinky s vyrytým věnováním. Zamyslete se proto nad tím, co by vašemu partnerovi usnadnilo život, ať už osobní, nebo profesní.

Práce i zdraví pod dohledem

Je váš partner typ muže, který má rád věci pod kontrolou? S chytrými hodinkami na zápěstí bude mít přehled o všem důležitém. Upozornění na blížící se obchodní schůzku, urgentní e-mail nebo telefonní hovor – to vše zvládne vyřídit za pochodu. Navíc bude mít doslova po ruce detailní informace o svém celkovém zdravotním stavu. Chytré hodinky mu pohlídají kvalitu spánku, míru stresu, pitný režim nebo třeba dostatek pohybové aktivity.

Povinná výbava každého muže

Nejen zahrádkaření, ale i domácí kutilství je v poslední době na vzestupu. Pokud i vy máte doma muže, který umí přiložit ruku k dílu, jistě mu přijde vhod praktická sada nářadí. Kufr nebo box nejen že obsahuje veškeré nářadí, které by nemělo chybět v žádné domácnosti, ale navíc slouží jako přenosný organizér, který si váš muž jednoduše přibalí třeba i na dovolenou.

Zdroj Heureka

Zpět do divočiny

Muži s dobrodružnou povahou málokdy vydrží delší dobu na jednom místě. Doléhá i na vašeho partnera čas od času nutkání hodit veškeré starosti za hlavu a vyrazit do divoké a nespoutané přírody? Vybavte ho lehkým a skladným outdoorovým nádobím, které bez problému vměstná do batohu, nebo cestovním kávovarem, se kterým si svou denní dávku kofeinu připraví i v nejhlubším lese.

S výběrem dárku pro svého partnera už se nemusíte zbytečně stresovat. Na Heurece nyní najdete tipy na dárky pro muže seřazené přehledně podle oblíbenosti. Vybírejte z desítek kategorií a inspirujte se recenzemi spokojených zákazníků. 

Zdroj Heureka

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

  • LUCIE HRDÁ Tváří titulní strany je advokátka Lucie Hrdá. „Oběti připodobňují znásilnění k vraždě duše a mnoho z nich tvrdí, že by byly raději mrtvé, než aby žily s touto zkušeností dál. Pokud se na tyto zločiny stále pohlíží jako na ublížení na zdraví, je to podle mě naprosté nepochopení,“ říká v našem rozhovoru. Organizace Bez trestu, kterou spoluzakládala, zveřejňuje skutečné rozsudky, aby upozornila na to, za jaké činy odcházejí pachatelé od soudů jen s podmínečnými tresty. „O násilí nesmíme mlčet,“ říká Lucie a sama se neúnavně angažuje.
    Lucii Hrdou fotila naše spolupracovnice v Londýně Eliška Sky.
  • STOP NÁSILÍ NA ŽENÁCH! Nějakou formu domácího násilí zažilo 20–40 % žen. V době první covidové vlny narostlo domácí násilí až o 50 %. Každá třetí žena se stala terčem sexuálního obtěžování. Zkušenost se znásilněním má asi 5–10 % českých žen, přičemž naprostá většina z nich se nikdy neobrátí na policii. Co ještě potřebujeme slyšet, abychom jako společnost přestali zavírat oči před domácím a sexualizovaným násilím?
  • MŮJ ŽIVOT S MOHAMEDEM „Mohamed zná holky, jako jsem já (35+ single ženy s kariérou), jen z filmů. Já znám kluky jako Mohamed jen ze zpráv. Oba kolem těch stereotypů první týdny potichu našlapujeme. Nevíme, co čekat. On uzavírá svůj den modlitbou, já sklenkou vína.“ Michelle Losekoot svěřila Heroine svůj příběh o tom, jak nabídla hostitelskou péči jednomu z dětí, které na českém území skončily jako uprchlíci bez rodičů. Co při tom Michelle zjistila o sobě? A co o naší společnosti?
  • FAST FEMINIST FASHION Nakupují české feministky v řetězcích? Je udržitelná móda jen pro privilegované? A koho posiluje podceněné oblečení? Módní publicistka Veronika Ruppert se zamýšlí nad přesahy mezi feminismem a módou ohleduplnou k planetě i lidem. V příloze Sustainable přinášíme také rozhovor s klimatoložkou Táňou Míkovou a tipy na udržitelnější cestování z pera architekta Petera Bednára.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze