Diskuze k článku:

Nechutné křupání prstů a ponožky v sandálech. Zlozvyky v životě i jako Češi potřebujeme, umějí sbližovat

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Tiv | 2. 8. 2022 7:24

znám borce, který krká rád, nahlas a velmi často. zvládne všechny možné hlasitosti, styly provedení, ba i zpívá. nikdy nikomu do talíře, není prase. ale chybí mu posluchačstvo, které by ocenilo takový talent. já zase dovedu pusou vyloudit autentický pšouk ve všech myslitelných tóninách i úrovních nechutnosti. a stále vymýšlím nové. když se v práci zdravíme, zní to jako symfonie.

-2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

B | 2. 8. 2022 8:18

Jsem si vzpomněla na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=8OZDgBmehbA

0

Tiv | 2. 8. 2022 7:24

znám borce, který krká rád, nahlas a velmi často. zvládne všechny možné hlasitosti, styly provedení, ba i zpívá. nikdy nikomu do talíře, není prase. ale chybí mu posluchačstvo, které by ocenilo takový talent. já zase dovedu pusou vyloudit autentický pšouk ve všech myslitelných tóninách i úrovních nechutnosti. a stále vymýšlím nové. když se v práci zdravíme, zní to jako symfonie.

-2