Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Růžová barva nezná gender a dá se nosit bez ohledu na věk. Jak nosit růžovou podle influencerů?

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Ramesse Ťulpas III. | 10. 6. 2022 19:13

Já půjdu tomuto trendu naproti a přizpůsobím se. Moje děti budou mít modrou zavinovačku, pokud to budou kluci, a růžovou, pokud to budou holky. No co. Přizpůsobit se neznamená nutně a bez výhrad akceptovat. Moji synové budou vychováváni jako muži, moje dcery jako ženy, a všichni budou vychovávání k prostému respektu k lidem a hnusnému despektu k demagogiím a toxickým ideologiím.

+8
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pinochet | 10. 6. 2022 18:56

Růžový pokojíčky, růžový světla, degenerace společnosti, jste lidstva metla.

-3

Diskuze k článku:

Ramesse Ťulpas III. | 11. 6. 2022 9:25 | reakce na Tiv - 11. 6. 2022 8:19

Tomu říkáte reálný svět? Se musím smát, ale chápu, že když chcete něco prodávat jako "normál" (zde růžovou apod), tak musíte ten zbytek patřičně pošpinit, označit za bizár a vysvětlit, jací nenávistní zlouni jsou ti kolem vás.

Nikdy jsem od nikoho neslyšel, že by ženy nad 50 kilo měly chodit kanálama a nenávidět se. Naopak, většinou slýchám od mužů, že se jim takové ženy líbí, a když zazní kritika, pak směřuje na zdravotní rizika spojená s nadváhou. Blud, že někdo vyžaduje vychrtliny, pochází z módních magazínů a mol, ale ty nemají s ženskou krásou nic společného.

Že je homosexuál úchylnej také není realita tohoto světa, ale maximálně nějaké ultras minority. Když už někdo kritizuje homosexuály, je to pro to, co dělají, nebo co říkají, protože to má třeba za propagandu, ale nekritiuje homosexuála za to, že je mohosexuál.

Takže přestaňte s těmito myšlenkově nenáročnými klišé a běžte se podívat, jak ten reálný svět doopravdy vypadá. Tady na heroinu to nezjistíte.

-1
Zobrazit komentovanou zprávu

Tiv | 11. 6. 2022 8:19

nu dobrá. a teď v tom růžovém a se svobodnými názory vyjděte ven do reálného světa, kde ten, kdo chodí k psychologovi je prostě magor, homosexuál je píííp úchylnej a ženy nad 50 kilo by měly chodit kanálama a nenávidět se. tento úžasný magazín tvrdohlavě a neúnavně šťouchá do předsudků a myšlenkově nenáročných klišé, ale to je depresivně sisyfovská práce. ale jestli se v budoucnu nějakým zázrakem něco změní k lepšímu, stálo to za to.
a chlapi v růžové vypadají dobře, jen musím vymazat vzpomínky na Pagana Mina.

+1

opica | 10. 6. 2022 22:10

Hentakú ružovú košeľu (ale bez motýlika, zas až tak mi o imidž nešlo) som nosieval už pred 15-timi rokmi za študentských čias, takže ma táto téma nejako nevzrušuje.

Článok som nečítal, ale k nadpisu - nosiť niečo podľa influencerov? Tak to je asi ako keď pubertiaci napodobňovali Tokio Hotel či HIM alebo aké kapely... hovadina.

0

Ramesse Ťulpas III. | 10. 6. 2022 19:13

Já půjdu tomuto trendu naproti a přizpůsobím se. Moje děti budou mít modrou zavinovačku, pokud to budou kluci, a růžovou, pokud to budou holky. No co. Přizpůsobit se neznamená nutně a bez výhrad akceptovat. Moji synové budou vychováváni jako muži, moje dcery jako ženy, a všichni budou vychovávání k prostému respektu k lidem a hnusnému despektu k demagogiím a toxickým ideologiím.

+8

Pinochet | 10. 6. 2022 18:56

Růžový pokojíčky, růžový světla, degenerace společnosti, jste lidstva metla.

-3

Michal Macek | 10. 6. 2022 14:19

a tyhle saty ma moje pritelkyne :D

https://imgur.com/a/DMukRGe

0

Michal Macek | 10. 6. 2022 14:13

Lil Nas X je hustej, v tomhle klipu je taky hodne ruzove :)

https://www.youtube.com/watch?v=UTHLKHL_whs

0