Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Návaly horka, nadváha a konec atraktivity? Menopauzou život nekončí. Může přinést i úlevu

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Fox | 10. 6. 2022 8:48

Jsem zkušená přechodářka?? a u mě funguje toto: méně cukru a alkoholu, více bílkovin a velmi dlouhé procházky s knihou ve sluchátkách??

+7
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Michal Macek | 18. 10. 2022 7:47

Renata Vesela: muzi nestarnou, ale zraji :) aspon ja teda :)

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

bzzzz | 20. 10. 2022 22:38

To snad ne!

0

Pearl | 19. 10. 2022 5:00

Netrpím, netloustnu, nemám návaly. A mám spoustu času žit.

0

Irena | 18. 10. 2022 8:44

To by se vám hodilo. Není to jenom číslo. Jsou to draze zaplacené zkušenosti a mě je 48 a vám 25. A to nikdy nezměníte.

0

Michal Macek | 18. 10. 2022 8:41

Pavla: hmmm, zralej sejra .... :)

0

Michal Macek | 18. 10. 2022 8:40

Kulata kostka: ja se nikomu nesmeju, i zeny mouhou starnout s eleganci :) nahodou ja sem zastancem toho , ze mladi maji prokazovat starym uctu... jen ja proste...vim ze reknete, ze je to klise, ale ja sem zastabncem toho, ze vek je jen cislo a kazdemu je tolik, na kolik se citi a tak dale :)

0

Kk | 18. 10. 2022 8:39

S malým důchodem, stvořená pro lásku, kterou už jí nikdo nedá, obdařená zvýšenou citlivostí, aby se kolem ní ostatní měli dobře. Každou ztrátu už 1000 oplakala a konečně přišlo oploštění emocí kvůli stáří a zasložebý mír.

0

Kulatá kostka | 18. 10. 2022 8:29

Michal Macek: s takovou nejspíš stáří nikdy bedosáhnete. A umřete zralej, jako plesnivej sýr. Neznám nic hezčího, než pohled na starou ženu. Odmítnutou, opuštěnou, bez pomoci a přece si každý ráno vyrazí do Kauflandu nakoupit za své korunky pár rohlíků a mléko do laciné kávy, skromně a bez nároku na světla reflektorů, a přesto plná zkušeností a poklidného moudrého smíření, opovrhovaná a vysmívaná mladými muži, jako jste vy, za to, že už není atraktivní. Je to moje superhrdinka. Vy byste to v její situaci zvládl?

+1

Irena | 18. 10. 2022 8:16

Michal Macek: co je špatného na tom být stará?

0

Pavla | 18. 10. 2022 8:10

Kde je článek o tom, že BTS končí. Naštěstí máme dalších stejných 1000 chlapeckých hudebních skupin. Tak se radujme.

0

Pavla | 18. 10. 2022 8:07

„No jo, mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou… zdechnou.“

0

Michal Macek | 18. 10. 2022 7:47 | reakce na Renata Veselá - 10. 6. 2022 8:27

Renata Vesela: muzi nestarnou, ale zraji :) aspon ja teda :)

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Jitka Jetmarová | 10. 6. 2022 8:52

Hormonální léčba pro ženy po rakovině prsu?A přírodní produkty nezabírají.Marně lovím v paměti, jak jsem fungovala před menopauzou..Už nevím,co to je,nepotit se,spát bez přerušení celou noc,apod.Užívejte,dokud můžete..

0

Fox | 10. 6. 2022 8:48

Jsem zkušená přechodářka?? a u mě funguje toto: méně cukru a alkoholu, více bílkovin a velmi dlouhé procházky s knihou ve sluchátkách??

+7

Renata Veselá | 10. 6. 2022 8:27

jo, jo, konec atraktivity, máme padla, hurá....a páni tvorstva jsou na vlně. ta břicha jsou tak atraktivní, super!

+3