Diskuze k článku:

Rodič je osamělý lovec

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Jana H. | 14. 5. 2019 | 21:45

Amen sestro. Některé si to utrpení prodlouží pořízením dalšího uzlíčku a stráví v izolaci až šest let. Byly chvíle, kdy jsem s radostí vítala řidiče ppl a výběrčí na tři krále mi zvedli náladu na celý den. Obzvlášť v době dětských nemocí, kdy jsem samozřejmě taky byla nemocná, jsem si z celého srdce přála být součástí skutečného blázince. Nicméně to celé smaže večerní přitulení a slůvka: Mám tě rád mami.

+25
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Celkem 2 komentáře v diskuzi

Atikin | 15. 5. 2019 | 19:27

Rozumim uplne presne. Muj momentalni stav se da popsat jako nechapajici, jakto, ze lidstvo ještě nevymrelo. Paneboze, kdo do tohodle muze jit dobrovolne víckrát jak jednou. Nechapu!!! Obtezuju prodavačky v obchode svyma kecama, protože jsou chudery v této fazi (syn 6 mesicu) jediny, kdo mi na otázku kupodivu i odpovi.

+1

Jana H. | 14. 5. 2019 | 21:45

Amen sestro. Některé si to utrpení prodlouží pořízením dalšího uzlíčku a stráví v izolaci až šest let. Byly chvíle, kdy jsem s radostí vítala řidiče ppl a výběrčí na tři krále mi zvedli náladu na celý den. Obzvlášť v době dětských nemocí, kdy jsem samozřejmě taky byla nemocná, jsem si z celého srdce přála být součástí skutečného blázince. Nicméně to celé smaže večerní přitulení a slůvka: Mám tě rád mami.

+25