Diskuze k článku:

GALERIE. Ada z Módního pekla vybírá ikony, které stárnou stylově

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Ulka | 24. 1. 2022 16:28

Nemám ráda, když se utěšujeme tím, že věk je jenom číslo. Není. Věk je věk, je pro každého, a dokud neumřeme, máme možnost obléci se jako pošuk, nebo jako dáma, v jakémkoli věku. Je jen na nás, jak to uchopíme. Takže úvaha je spíš o svobodné volbě, často odvaze, vždy vkusu či nevkusu.

+62
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Michaela | 24. 1. 2022 19:18

Až na Plastickou Doriee co se stylizuje do 20tky , jsou to fakt krásné dámy ??????

-5

Diskuze k článku:

Veronika | 17. 2. 2022 13:15

Trošku mi tu chybí moje milovaná Sophia Loren, ta je pro mě hvězdou prvního formátu a taktéž stárne s grácií :)

+1

Barbucha | 7. 2. 2022 11:41

Pravda. Dobrý vkus není o věku, stejně jako styl nemusí být nutně o pienězích. Víc prostředků znamená jen víc možností na výběr.ii

0

Marcela | 26. 1. 2022 16:00

Všechny tyto dámy mají jedno společné - nejsou tlusté., spíš naopak. Jsou fakt úžasné.

+2

Helena Müllerová | 25. 1. 2022 20:43

Kéž bych měla takovou odvahu .

0

Stírací Los | 25. 1. 2022 19:27

Blondie crush

0

Lenka | 25. 1. 2022 12:48

Ježíš.Ada. Zrovna o víkendu jsem v posteli prohlížela staré módní peklo. Škoda, že se už nezobrazují fotky. Prosím, máte nějaké stránky, nebo blog , podobný bývalému M.peklu?
Děkuji

+2

Michal Macek | 25. 1. 2022 6:17

Lucie: tak mrknete na ruske babicky :)

https://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/76795/modelkou-v-sedmdesati-ruske-babicky-bori-stereotypy-o-stari.html

0

MaGO | 24. 1. 2022 21:32

Doufám,že budu jednou mít stejnou kuráž jako dámy na fotce. Vlasy si nechám stříhat podle nálady, přece vždycky dorostou. Taky se ráda oblékám a obouvám jinak,než se mi snaží diktovat kdejaký rádoby odborníci na módu. A hlavně - nemám ráda podobu babičky s nabarvenou trvalou na kebuli.

0

grg | 24. 1. 2022 20:02

Tak tá prvá s tým pudlom, to je pre mňa odstrašujúci príklad, ako by staršia dáma nemala vyzerať - ako Cruella de Vil zo 101 dalmatíncov...

-4

Michaela | 24. 1. 2022 19:18

Až na Plastickou Doriee co se stylizuje do 20tky , jsou to fakt krásné dámy ??????

-5

Taťána | 24. 1. 2022 18:25

Super všechny jsou nádherné.

+3

Lucie | 24. 1. 2022 18:07

Řekla bych, že Ada neměla zrovna nejšťastnější ruku. Dobře vypadá jen Neelam Ahooja. Debbie Harry, kterou mám jinak z hudebního hlediska moc ráda, vypadá, jak když ji sebrali z ulice a ještě nestačila vystřízlivět. Alyson Walsh, která je shodou okolností stejně stará jako já, má na sobě outfit, který jí spolehlivě přidává pěknou řádku let a vzhledově z ní učinil již zasloužilou a dlouholetou důchodkyni v domácím oblečení. Něco takového bych v šatníku určitě mít nechtěla ani za deset let. Ostatní jsou kreatury oblečené jak do cirkusu a v jejich outfitech by i mladé ženy vypadaly stejně hrozně jako tyto staré ženy. Jako kostýmy na nějaký večírek nebo karneval je to OK, ale stylovým stárnutím bych to určitě nenazývala.
MMCH, tesilové kalhoty ani vyhřívané bačkory nenosím a ani se na to nechystám.

+8

Alena | 24. 1. 2022 17:33

Hadry cucky cáry

-1

Ulka | 24. 1. 2022 16:28

Nemám ráda, když se utěšujeme tím, že věk je jenom číslo. Není. Věk je věk, je pro každého, a dokud neumřeme, máme možnost obléci se jako pošuk, nebo jako dáma, v jakémkoli věku. Je jen na nás, jak to uchopíme. Takže úvaha je spíš o svobodné volbě, často odvaze, vždy vkusu či nevkusu.

+62