Diskuze k článku:

Kdo jiný než já by měl psát o sexuálním zneužívání? ptá se autorka knihy Poupátka

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

Lucie | 26. 11. 2021 20:34

Fandím autorce a obdivuju ji za to, že o problému zneužívání dětí píše s tím, že jde o JEJÍ VLASTNÍ zkušenost. Sama se s něčím podobným vyrovnávám více než 20 let ale ještě jsem se nedostala do fáze, abych s tím vystoupila veřejně.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Michal Macek | 26. 11. 2021 14:35

Ondra: no ja se o takove veci zajimam dost, kdyby se nekdo podival na moje odbery na YT tak si mysli ze sem nejakej psychopat - rad koukam na true crime,samy vrazdy, typci co vyvrazdili celou svou rodinu, typek co kdyz mu bylo 30 a jeho rodice, co ho do ty doby financne podporovali, mu oznamili, ze chtej jit do duchodu at si najde praci, tak borec je radci ubodal a rozrezal na kusy (matcinu hlavu uvaril v hrnci) a chtel shrabnout dedictvi, aby dal nemusel makat (pripad Joel Guy jr. pokud by to nekoho zajimalo, ale neni to pro slabe povahy, doporucuju YT kanal "This is monsters"), takze me jen tak neco nerozhazi. Ale jak jde o deti, sem na to citlivejsi. Kdyz sem sel kdysi davno na zminovany film Madragora (o prostituci nezletilych chlapcu na Hlavnim Nadrazi v Praze 90. let), tak sem z toho mel depku tak mesic. Kdyz sem vysel z kina, mel sem uplne fyzicky pocit hnusu... a obavam se, ze neco podobneho bych mel z tehle knizky pokud je dobre napsana, coz se obvavam ze bude...ja si to nakonec asi prectu, ale vubec se na to netesim svym zpusobem... vcera byl clanek vo nejakym 5 letym klukovi z Anglie co ho rodice utyrali k smrti, me se z tohohle dela az fyzicky zle, a to sem zvyklej na ledaco, ale jak de o deti, spatne to davam...:(

0

Ondra | 26. 11. 2021 14:07

Jo, taky se mi tohleto vůbec číst nechce. Na první dobrou rozhodně ne. Je to pro jiný. Nemám co a proč tu sdílet. Šoufl se mi dělá i bez toho. Jenže úplně jiste si nejsem, co já můžu vědět co se v těch malých hlavičkách dějě ? A dvě malý tu mám. Ale zase bych se nerad stal paranoidní. Teda je asi lepší vědět o čem se mi nechce vědět, dívat co ajak je kolem a možný a na blití než, než být být v klídku a mě vynech je to téma pro jiný, a pak rup ho pozdě řešit neřešitelný a pobljet se. Zvažuju přehodnotit, uvidíme.

0

Michal Macek | 25. 11. 2021 14:47

tvl to snad ani nechci cist, z toho bych me akorat psycho :( podobne jako z filmu Mandragora....

0