Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Může očkování proti covidu ovlivnit menstruaci? Výzkum a zkušenosti žen se liší

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Simona | 20. 4. 2021 15:40

Dobrý den, nevím jestli to s tím souvisí ale je pravda že od toho očkování proti kovidu mám problémy s menstruací. Jeden den sem spinila ale jinak sem to vůbec nedostala a bylo mi hodně špatně.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Tama Ris | 20. 4. 2021 19:16

Téééda, a toto chcete aplikovat v brzké době do dětí, fuj!!!

-2

Diskuze k článku:

Kacka | 23. 4. 2021 17:01

Prodělala jsem Covid-19, střední průběh. Cyklus se mi zkrátil o 14 dni, krve vrchovatě. Zrovna jsem měla roční prohlídku u gynekologa, tak jsem to řešila, bála jsem se myomů nebo cyst. Všechno v pořádku, takže věřím, že covid nebo očkování cyklus pěkně rozhodí. Nikde k tomu ale nejsou články, toto je první.

+1

Marie | 21. 4. 2021 21:29

Tak já mám přesně opačnou zkušenost. Jsem týden po druhé dávce a poprvé po dlouhých letech jsem při menstruaci neúpěla bolestí. Běžně mám křeče v podbřišků a bolesti v kříži, motá se mi hlava a bolestí si někdy ani nesednu.
Moje první poočkovací menstruace je procházka růžovým sadem. Jsem zvědavá, jak budou probíhat ty další.

0

Monika | 21. 4. 2021 9:33

První dávku očkování mi aplikovali v 1. den menzes, ta se rozjela tak, že jsem během 3 dnů vypotřebovala 2 balíky nočních vložek, krvácení bylo o 2 dny delší, než normálně.
Tak jsem zvědavá, co se mnou udělá dávka druhá. Ale já mám přechodový věk, je možné, že to souvisí i s tím. Tak všem hodně zdraví :-)

0

Jana | 21. 4. 2021 7:07

na 100 % covid ovlivní MS, jelikož 2 roky již skoro nekrvácím (45 let) a po prodělaném covidu jsem měla MS jako na zabíjačce. 5 dní tak silného krvácení, že jsem nestíhala měnit vložky.

0

Tama Ris | 20. 4. 2021 19:16

Téééda, a toto chcete aplikovat v brzké době do dětí, fuj!!!

-2

Zuzana | 20. 4. 2021 17:41

Prvý menzes som dostala 2 - 3 dni po prvej dávke Astry (v termíne, normálny), na druhý zatiaľ čakám - je to cca. 3,5 týždňa od očkovania.

0

Simona | 20. 4. 2021 15:40

Dobrý den, nevím jestli to s tím souvisí ale je pravda že od toho očkování proti kovidu mám problémy s menstruací. Jeden den sem spinila ale jinak sem to vůbec nedostala a bylo mi hodně špatně.

+2