Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

„Útoky na Člověka v tísni snáším hůř než ty na mě osobně,“ říká Adriana Černá

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Jana Sikstová | 10. 3. 2021 10:02

Ať se paní Černá nezlobí, ale s tou nenávistí, kterou předvádí na sociálních sítích, především proti mužům, nemůže čekat, že se k ní bude okolí chovat hezky.
Je to i vizitka ČvT, když přes to všechno zůstává jeho tiskovou mluvčí.

+17
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Teoretička | 10. 3. 2021 10:14

A proč ji asi předvádí? Čeští muži, kteří žijí 30 let pozadu za zbytkem Evropy, si občas nějaké to štouchnutí jedině zaslouží.

-9
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Vladimir 12 | 10. 3. 2021 19:59

Dobře se to poslouchá. Děkuji za podcast.

-3

Anita | 10. 3. 2021 19:58

Přispívám pravidelně. Můžeme být hrdí že máme takovou organizaci, dělají záslužnou práci. Paní Černá je žena s velkým Ž. Myslím že její sebevědomá povaha a brilantní vystupování je pro její práci důležitá.

-1

Jana Sikstová | 10. 3. 2021 10:02

Ať se paní Černá nezlobí, ale s tou nenávistí, kterou předvádí na sociálních sítích, především proti mužům, nemůže čekat, že se k ní bude okolí chovat hezky.
Je to i vizitka ČvT, když přes to všechno zůstává jeho tiskovou mluvčí.

+17

Teoretička | 10. 3. 2021 10:14 | reakce na Jana Sikstová - 10. 3. 2021 10:02

A proč ji asi předvádí? Čeští muži, kteří žijí 30 let pozadu za zbytkem Evropy, si občas nějaké to štouchnutí jedině zaslouží.

-9

Tess | 10. 3. 2021 10:19 | reakce na Teoretička - 10. 3. 2021 10:14

Nomen omen, teoretičko.

+3

Pinochet | 9. 3. 2021 12:27

"Občanská společnost jsou lidé, kteří jsou aktivní a snaží se měnit svět kolem sebe k lepšímu, hlídat demokracie a svobody, které tady máme."

Třeba "svobodu" žít z násilím vybraných peněz daňových poplatníků, jako zde paní Černá, potažmo celý člověk v plísni? To je ovšem velice záslužné a chvályhodné.

+13

coto | 9. 3. 2021 13:10 | reakce na Pinochet - 9. 3. 2021 12:27

Ano, já jsem rád, že na Člověka v tísni chodí mé daně. Opravdu odvádí záslužnou práci.

Děkuji

-8

Rob | 10. 3. 2021 10:05 | reakce na coto - 9. 3. 2021 13:10

Kdysi jsem Člověku v tísni také přispíval. Od té doby, co začal dělat kampaně za regulaci zbraní a „výchovné“ programy na školách, už jsem mu nedal ani korunu. A dodnes se stydím, že jsem mu vůbec něco dal. Nechápu, jak úspěšná charitativní organizace mohla takhle zdegenerovat v nátlakovou politickou organizaci.

+7