Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Zničila si zdraví, aby se prosadila. Norský snímek bolestivě ukazuje narcismus jako nemoc současnosti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

grizly | 20. 1. 2023 8:51

Michal Macek: to chcete jako říct, že se vám líbí i hlavní hrdinka filmu Čuník, jak kráčí v plavkách přes město? Jinak škoda, že ten film není nikde k nalezení dabovanej nebo s titulkama. Docela ráda bych viděla ty blondýny v dodávce.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Michal Macek | 19. 1. 2023 17:00 | reakce na grizly - 19. 1. 2023 15:49

ne nesmeju se jim a neni to ironie....

0
Zobrazit komentovanou zprávu

grizly | 19. 1. 2023 15:49 | reakce na B - 19. 1. 2023 9:52

B: Macek se tlusťoškám ve skutečnosti jenom směje. Je to ironie. To jste nepochopila?

0
Zobrazit komentovanou zprávu

grizly | 19. 1. 2023 13:37

B: vyvražďovařka? Jako že co zavraždíš, to uvaříš? :-)

0

B | 19. 1. 2023 9:52

Může to být zajímavý film, ale nějak mě to neláká. Já jsem nedávno viděla film Čuník a nějak jsem si při tom vzpomněla na Macka.:D On to je prý horor, ale mě to přišlo až na pár detailů jako je přehnaná akčnost vraha (tolik lidí najednou by asi nikdo nedal), docela realistický. Právě kvůli tomu označení horor má ten film celkem špatný hodnocení na Csfd, páč to tam hodnotěj samí ti "odborníci", co by chtěli, aby každej film byl vyvražďovařka, kde prsatá blondýna utíká před vrahem na půdu... prostě přesně takovej film, co se jim líbil před 30 lety a tady se dle nich nic neděje a málo krve a něco jako originalita jim nic neříká.

0