Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Pavel: Nikdy jsem nebyl přítelem umělých kvót. Považuju je za urážlivé

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

B | 3. 1. 2023 19:43

Citace - opica / 3. 1. 2023 10:29

Hej, predovšetkým v armáde, ťažbe nerastných surovín, stavebníctve,... tie davy žien, čo sa tam tlačia, a oni svine ich tam nechcú!

Ty tu snad budeš volit, Maďare? To nám ještě chybělo... možná, kdyby tam ženy byly, tak by to všechno nestálo tak za vyliž pr.... se podívej na ty nádherný silnice, jak vám to tam jde.:D

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Až zítra | 3. 1. 2023 11:08

Pavla: Tak snad nejde o to pomstít křivdy minulosti, ale narovnat současnot. A jako vždy je populace nejsnáze ovlivnitelná přes to, co se učí ve škole.

-2

Diskuze k článku:

Stavařka | 4. 1. 2023 0:35 | reakce na opica - 3. 1. 2023 10:29

Lol, ty jsi ale dement.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Ki | 3. 1. 2023 21:47 | reakce na B - 3. 1. 2023 21:14

B: proč?

0

B | 3. 1. 2023 21:14 | reakce na ki - 3. 1. 2023 20:31

Citace - ki / 3. 1. 2023 20:31

B: a koho teda budete volit vy, při své mentální kapacitě? :-)

Do toho ti nic není.

0

ki | 3. 1. 2023 20:31 | reakce na B - 3. 1. 2023 19:59

B: a koho teda budete volit vy, při své mentální kapacitě? :-)

0

B | 3. 1. 2023 19:59

Citace - ki / 3. 1. 2023 14:37

Petr Pavel je můj volební favorit. Ve volební kalkulačce mi s ním vyšla shoda 70 %. Rohodla jsem se ho volit a přitom o něm moc nevím. Myslím, že jsem si ho vybrala podvědomě pro jeho úspěch a auru síly. A reprezentativní vzhled. A neodradí mě ani jeho minulost v KSČ a ve škole pro rozvědčíky. Nějak chápu, že lidi, kteří mají sklony být v armádě, a takoví někteří lidi opravdu jsou, že se narodí jako gumy, jdou do armády za každého režimu. Otatně jak by dneska vypadal svět, když by se třeba za WW2 Žukov a všichni ostatní schopní velitelé rohodli před válkou nesloužit Stalinovu režimu. Navíc si myslím, že skutečně charakterní člověk mezi kandidáty prostě není. Funkce v politice by ani podle mě neměli být odměnou za charakter bez poskvrnky. Spíš bych volila lidi, kteří svou funkci budou vykonávat dobře, bez ohledu na to, jací jsou uvnitř. Pokud ovšem nejsou natolik schopní, že jejich mocichtivé nitro může ovlivnit celý náš politický systém, jako třeba u Babiše. Takže budu respektovat shodu 70 % procent a budu ho volit. I když v minulých volbách mi největší shoda vyšla s Piráty :-) A ty bych rozhodně nevolila,

Ty bys ideálně volit taky neměla, páč tvá mentální kapacita je bídná )...ale takových je vás tu hodně. Klidně si svého favorita vylosuj z klobouku, stejně prd poznáš, i kdyby na tom skutečně nějak záleželo.:D

-2

B | 3. 1. 2023 19:43

Citace - opica / 3. 1. 2023 10:29

Hej, predovšetkým v armáde, ťažbe nerastných surovín, stavebníctve,... tie davy žien, čo sa tam tlačia, a oni svine ich tam nechcú!

Ty tu snad budeš volit, Maďare? To nám ještě chybělo... možná, kdyby tam ženy byly, tak by to všechno nestálo tak za vyliž pr.... se podívej na ty nádherný silnice, jak vám to tam jde.:D

+2

ki | 3. 1. 2023 14:37

Petr Pavel je můj volební favorit. Ve volební kalkulačce mi s ním vyšla shoda 70 %. Rohodla jsem se ho volit a přitom o něm moc nevím. Myslím, že jsem si ho vybrala podvědomě pro jeho úspěch a auru síly. A reprezentativní vzhled. A neodradí mě ani jeho minulost v KSČ a ve škole pro rozvědčíky. Nějak chápu, že lidi, kteří mají sklony být v armádě, a takoví někteří lidi opravdu jsou, že se narodí jako gumy, jdou do armády za každého režimu. Otatně jak by dneska vypadal svět, když by se třeba za WW2 Žukov a všichni ostatní schopní velitelé rohodli před válkou nesloužit Stalinovu režimu. Navíc si myslím, že skutečně charakterní člověk mezi kandidáty prostě není. Funkce v politice by ani podle mě neměli být odměnou za charakter bez poskvrnky. Spíš bych volila lidi, kteří svou funkci budou vykonávat dobře, bez ohledu na to, jací jsou uvnitř. Pokud ovšem nejsou natolik schopní, že jejich mocichtivé nitro může ovlivnit celý náš politický systém, jako třeba u Babiše. Takže budu respektovat shodu 70 % procent a budu ho volit. I když v minulých volbách mi největší shoda vyšla s Piráty :-) A ty bych rozhodně nevolila,

0

Až zítra | 3. 1. 2023 11:08

Pavla: Tak snad nejde o to pomstít křivdy minulosti, ale narovnat současnot. A jako vždy je populace nejsnáze ovlivnitelná přes to, co se učí ve škole.

-2

opica | 3. 1. 2023 10:29

0

Pavla | 3. 1. 2023 0:54

Ach bože, hlavně že kvóty pro chlapy, které tu platí tisíc let, jsou OK.

-1