E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Sex bez předsudků a studu. Jak bezpečně začít experimentovat s fetiš kluby nebo svazováním

04. červenec 2024

Život je o zkoušení nových věcí a platí to i v intimním životě. Sex s více partnery, sledování ostatních, svazování nebo tantra jsou jen některé ze způsobů, jak ho můžete oživit, a naplnit tak třeba dosud skrývané fantazie. A to v jakémkoli věku. Jak se sexuálním experimentováním začít, pokud jste dosud neměli odvahu? Přinášíme rady a tipy od kouček intimity i návštěvnic těch nejslavnějších erotických klubů.

Někdy je jednodušší začít s experimentováním na místech, kde nehrozí náhodná setkání se známými.Foto: Shutterstock

Základním pilířem experimentování je bezpečí. Pokud chcete začít, ale máte strach udělat první krok, do ničeho se netlačte a postupujte pomalu. Zaměřte se na to, co se vám líbí, a naučte se vnímat své vlastní tělo. Zapojte do svého života erotické hračky a postupně zkoušejte jejich funkce. Ujasněte si, kde jsou vaše zábrany, a uvědomte si, že pokud si chcete proces experimentování užít, je nutné umět otevřeně říct, co chcete a co už je vám nepříjemné. Tím totiž zabráníte tomu, abyste si odnesli traumatický zážitek, který by vám mohl v budoucnu bránit ve zkoušení dalších věcí.

Pokud vám nevyhovuje vlastní hledání a pátrání, můžete navštívit specializovanou přednášku a nově naučenou teorii později využít v praxi. Webové kurzy nabízí například portál Beducated. Při registraci uvedete, co vás v sexu láká a co naopak nechcete vidět. Najdete zde tipy a triky na základní sexuální praktiky, manuály, které vám slouží k lepší orientaci v nemonogamních vztazích, i videa, která vás provedou pravidly nejrůznějších fetišů. Zajímavá je také platforma CLIMAX.how. Ta je založena na videoobsahu, ve kterém vás odborníci krok za krokem učí, jak lépe poznat vlastní tělo, odhalit své touhy a preference a snadněji navázat intimitu s ostatními.

Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte přístup ke všem prémiovým článkům a řadu dalších výhod!

Podpořte naši redakci a získejte přístup ke všem prémiovým článkům a řadu dalších výhod!