Testujeme UFO 2 od Foreo. Efekt jako ze salonu za 90 vteřin

1 132 | Beauty Redakce | 26. 11. 2020 | Testování

Vyzkoušeli jsme účinky nové řady kosmetického přístroje UFO, které poskytuje hned tři druhy terapie: proti stárnutí, pro rozjasnění a proti akné. Díky chytré technologie je péče o pleť doopravdy rychlá a efektivní.

Foto: Foreo

UFO 2 je přístroj od švédské technologické značky FOREO, s jehož pomocí do pleti zapracujete pleťové masky Ufo Power activated mask. Díky tomu, že UFO 2 využívá nejmodernější hyper-infusion technologie, které kombinuje s plným spektrem LED světla, zážitek z takové masky předčí jakékoli domácí beauty procedury, na něž jste zvyklá. Přístroj je malý, lehký, designový (k dostání ve třech barvách), vyrobený z jemného silikonu, jehož nespornou výhodou je, že se velice snadno udržuje v čistotě. Po použití ho jen opláchnete pod proudem horké vody.

Jak vypadá tzv. power mask ošetření v praxi? Na přístroj upevníte masku z mikrovlákna (podobnou tzv. plátýnkovým maskám), pak ho zapnete pomocí aplikace ve svém mobilu a přejíždíte po obličeji. Můžete volit z různých procedur a masek, přístroj pak použije postup, který účinky masky nejvíc podpoří. Během 90 sekund zažijete např. termoterapii, která zahřívá pleť a připravuje ji na hloubkové vstřebání masky. 

Kryoterapie pokožku ochlazuje, zmenšuje póry, redukuje oteklý vzhled. T-Sonic pulzace zajišťuje jemnou obličejovou masáž, která pomáhá absorpci masky a uvolňuje svalové napětí. Osm různých LED světel podpoří maximální účinek vybrané masky: redukce vrásek (fialové), zpevnění (bílé), projasnění tónu pleti (zelené). Vybrat si můžete přesně to, co vaše pleť nejvíce potřebuje, a za 90 sekund obdivovat výsledek. Wow! 


Michaela

Procedura, která trvá jen minutu a půl! Výsledek předčil moje očekávání. Líbil se mi už název masky H2Overdosed a efekt mu odpovídal. Tvář byla ihned hladká, póry menší, tón pleti zářivý. Pohled do zrcadla mě přesvědčil, že téhle investice do krásy bych nelitovala.

 


Katka

Tak příjemný pocit z masky jsem si zatím odnášela jen z kosmetických salonů. Vyzkoušela jsem masku Shimmer Freak na tmavé kruhy pod očima a opravdu jsem pak vypadala, jako bych spala celou noc (což se nestalo). Termoterapie je pro mě super relax.

 


Lucie

Můj první sonický pomocník v péči o pleť! Obvykle se jen odlíčím a použiju sérum a krém – masku aplikuji zřídkakdy, není čas. UFO2 ale řeší můj nedostatek času i touhu vypadat o trochu mladší. Maska Glow Addict mi krásně rozzářila pleť.

 


Netrápí vás vrásky, ale chcete vypnout a zvýraznit kontury obličeje?

Chytré zařízení Foreo Bear zpevňuje pleť jako náročný workout. Využívá 5 intenzit mikroproudové technologie a T-Sonic pulzaci pro efekt vypnutí a pečuje o pleť v oblasti brady, tváře, krku i čela. Při pravidelném používání přináší Foreo Bear viditelné a dlouhodobé výsledky, snadno se dobíjí a skvěle se hodí pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Při jeho použití nezapomeňte aplikovat vodivé FOREO sérum, které zaručuje bezpečnost a maximální výsledky.

  • zpevňuje, vypíná a tónuje pleť, zvýrazňuje kontury obličej
  • jemně masíruje obličej
  • napomáhá k redukci vrásek a známek stárnutí pleti
  • přispívá k lepšímu vstřebávání pečujících produktů
  • přináší dlouhodobé viditelné výsledky
  • hodí se pro všechny typy pleti

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze

Naše další projekty

Peníze

Divoká jízda elektromobilem. Akcie Tesly očima expertů

Budou to za pár dní tři roky, co Elon Musk poslal do vesmíru červenou Teslu Roadster. Cena akcií jeho firmy míří za ní. Ke hvězdám. Může...

Peníze

Dlužníkům zůstane víc. Spočítejte si, jak roste nezabavitelná částka

Částka, kterou exekutor nesmí strhnout dlužníkovi ze mzdy, je od letošního ledna vyšší. Jde o důsledek zvýšení nákladů na bydlení a daňových...

Finmag

I soudy se řídí nepsanými zákony, ukazuje vědec

Kromě psaných pravidel se i soudnictví řídí řadou pravidel nepsaných. Nemusí to nutně být problém, odkazuje David Kosař, který zkoumá fungování...

Finmag

Milionáři z TikToku. Jak se v pandemii vydělává na prodeji šuntu z Číny

Je mi patnáct a během karantény jsem si vydělal padesát tisíc dolarů, tvrdí britský teenager v krátkém videu. Zkusit si to můžete taky....