Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Testujeme UFO 2 od Foreo. Efekt jako ze salonu za 90 vteřin

Beauty Redakce | 26. 11. 2020 | Testování | 1 373

Foto: Foreo

Vyzkoušeli jsme účinky nové řady kosmetického přístroje UFO, které poskytuje hned tři druhy terapie: proti stárnutí, pro rozjasnění a proti akné. Díky chytré technologie je péče o pleť doopravdy rychlá a efektivní.

UFO 2 je přístroj od švédské technologické značky FOREO, s jehož pomocí do pleti zapracujete pleťové masky Ufo Power activated mask. Díky tomu, že UFO 2 využívá nejmodernější hyper-infusion technologie, které kombinuje s plným spektrem LED světla, zážitek z takové masky předčí jakékoli domácí beauty procedury, na něž jste zvyklá. Přístroj je malý, lehký, designový (k dostání ve třech barvách), vyrobený z jemného silikonu, jehož nespornou výhodou je, že se velice snadno udržuje v čistotě. Po použití ho jen opláchnete pod proudem horké vody.

Jak vypadá tzv. power mask ošetření v praxi? Na přístroj upevníte masku z mikrovlákna (podobnou tzv. plátýnkovým maskám), pak ho zapnete pomocí aplikace ve svém mobilu a přejíždíte po obličeji. Můžete volit z různých procedur a masek, přístroj pak použije postup, který účinky masky nejvíc podpoří. Během 90 sekund zažijete např. termoterapii, která zahřívá pleť a připravuje ji na hloubkové vstřebání masky. 

Kryoterapie pokožku ochlazuje, zmenšuje póry, redukuje oteklý vzhled. T-Sonic pulzace zajišťuje jemnou obličejovou masáž, která pomáhá absorpci masky a uvolňuje svalové napětí. Osm různých LED světel podpoří maximální účinek vybrané masky: redukce vrásek (fialové), zpevnění (bílé), projasnění tónu pleti (zelené). Vybrat si můžete přesně to, co vaše pleť nejvíce potřebuje, a za 90 sekund obdivovat výsledek. Wow! 


Michaela

Procedura, která trvá jen minutu a půl! Výsledek předčil moje očekávání. Líbil se mi už název masky H2Overdosed a efekt mu odpovídal. Tvář byla ihned hladká, póry menší, tón pleti zářivý. Pohled do zrcadla mě přesvědčil, že téhle investice do krásy bych nelitovala.

 


Katka

Tak příjemný pocit z masky jsem si zatím odnášela jen z kosmetických salonů. Vyzkoušela jsem masku Shimmer Freak na tmavé kruhy pod očima a opravdu jsem pak vypadala, jako bych spala celou noc (což se nestalo). Termoterapie je pro mě super relax.

 


Lucie

Můj první sonický pomocník v péči o pleť! Obvykle se jen odlíčím a použiju sérum a krém – masku aplikuji zřídkakdy, není čas. UFO2 ale řeší můj nedostatek času i touhu vypadat o trochu mladší. Maska Glow Addict mi krásně rozzářila pleť.

 


Netrápí vás vrásky, ale chcete vypnout a zvýraznit kontury obličeje?

Chytré zařízení Foreo Bear zpevňuje pleť jako náročný workout. Využívá 5 intenzit mikroproudové technologie a T-Sonic pulzaci pro efekt vypnutí a pečuje o pleť v oblasti brady, tváře, krku i čela. Při pravidelném používání přináší Foreo Bear viditelné a dlouhodobé výsledky, snadno se dobíjí a skvěle se hodí pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Při jeho použití nezapomeňte aplikovat vodivé FOREO sérum, které zaručuje bezpečnost a maximální výsledky.

  • zpevňuje, vypíná a tónuje pleť, zvýrazňuje kontury obličej
  • jemně masíruje obličej
  • napomáhá k redukci vrásek a známek stárnutí pleti
  • přispívá k lepšímu vstřebávání pečujících produktů
  • přináší dlouhodobé viditelné výsledky
  • hodí se pro všechny typy pleti

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

  • FILOZOFKA ANNA HOGENOVÁ Hluboký rozhovor o signálech, které nechceme slyšet. O tom, že nejdůležitější životní momenty přicházejí nenápadně a potichu. O smrti nejbližších, ale i o kolektivní katastrofě, kterou teď jako lidstvo možná prožíváme. Kam nás mohou mezní situace zavést a co si díky nim můžeme uvědomit?
  • KULT MLÁDÍ KONEČNĚ STÁRNE Protože stárne i česká populace. Přesto stále není zvykem mít na obálce lifestylového časopisu ženu ve zralém věku nebo mluvit o problémech starších generací, o jejich životech, přáních nebo potřebách. Co seniorům opravdu chybí? A jak se jich dotýká současná pandemie? Reportáž Jany Patočkové doprovázejí výmluvné fotografie Jany Plavec.
  • POJĎME MLUVIT O KLITORISU O anatomii orgánu, který není žádným malým knoflíčkem nad poševním vchodem, ale ptákem rozpínajícím svá křídla po stranách vulvy. Lucie Jarkovská vysvětluje, na co všechno má vliv (znovu)objevení klitorisu a jak je důležité uvědomit si, že lidské tělo neznamená mužské tělo.
  • SUSTAINABLE MÓDNÍ PŘÍLOHA Jak vypadají textilní materiály budoucnosti? Technologie inspirované přírodou jsou na vzestupu. Představujeme módní značky, které chtějí to nejlepší pro své zákazníky i pro planetu. Udržitelnost je pro ně klíčová. A stejně tak je pro ně důležité, aby to na ně někdo neušil.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze
Naše tipy