Testujeme UFO 2 od Foreo. Efekt jako ze salonu za 90 vteřin

Testování
Beauty Redakce
| 26. 11. 2020 | 2 546
Testujeme UFO 2 od Foreo. Efekt jako ze salonu za 90 vteřin
Foto: Foreo

Vyzkoušeli jsme účinky nové řady kosmetického přístroje UFO, které poskytuje hned tři druhy terapie: proti stárnutí, pro rozjasnění a proti akné. Díky chytré technologie je péče o pleť doopravdy rychlá a efektivní.

UFO 2 je přístroj pro komplexní ošetření pleti od švédské technologické značky FOREO, s jehož pomocí do pleti zapracujete pleťové masky Ufo Power activated mask. Díky tomu, že UFO 2 využívá nejmodernější hyper-infusion technologie, které kombinuje s plným spektrem LED světla, zážitek z takové masky předčí jakékoli domácí beauty procedury, na něž jste zvyklá. Přístroj je malý, lehký, designový (k dostání ve třech barvách), vyrobený z jemného silikonu, jehož nespornou výhodou je, že se velice snadno udržuje v čistotě. Po použití ho jen opláchnete pod proudem horké vody.

Jak vypadá tzv. power mask ošetření v praxi? Na přístroj upevníte masku z mikrovlákna (podobnou tzv. plátýnkovým maskám), pak ho zapnete pomocí aplikace ve svém mobilu a přejíždíte po obličeji. Můžete volit z různých procedur a masek, přístroj pak použije postup, který účinky masky nejvíc podpoří. Během 90 sekund zažijete např. termoterapii, která zahřívá pleť a připravuje ji na hloubkové vstřebání masky. 

Kryoterapie pokožku ochlazuje, zmenšuje póry, redukuje oteklý vzhled. T-Sonic pulzace zajišťuje jemnou obličejovou masáž, která pomáhá absorpci masky a uvolňuje svalové napětí. Osm různých LED světel podpoří maximální účinek vybrané masky: redukce vrásek (fialové), zpevnění (bílé), projasnění tónu pleti (zelené). Vybrat si můžete přesně to, co vaše pleť nejvíce potřebuje, a za 90 sekund obdivovat výsledek. Wow! 


Michaela

Procedura, která trvá jen minutu a půl! Výsledek předčil moje očekávání. Líbil se mi už název masky H2Overdosed a efekt mu odpovídal. Tvář byla ihned hladká, póry menší, tón pleti zářivý. Pohled do zrcadla mě přesvědčil, že téhle investice do krásy bych nelitovala.

 


Katka

Tak příjemný pocit z masky jsem si zatím odnášela jen z kosmetických salonů. Vyzkoušela jsem masku Shimmer Freak na tmavé kruhy pod očima a opravdu jsem pak vypadala, jako bych spala celou noc (což se nestalo). Termoterapie je pro mě super relax.

 


Lucie

Můj první sonický pomocník v péči o pleť! Obvykle se jen odlíčím a použiju sérum a krém – masku aplikuji zřídkakdy, není čas. UFO2 ale řeší můj nedostatek času i touhu vypadat o trochu mladší. Maska Glow Addict mi krásně rozzářila pleť.

 


Netrápí vás vrásky, ale chcete vypnout a zvýraznit kontury obličeje?

Chytré zařízení Foreo Bear zpevňuje pleť jako náročný workout. Využívá 5 intenzit mikroproudové technologie a T-Sonic pulzaci pro efekt vypnutí a pečuje o pleť v oblasti brady, tváře, krku i čela. Při pravidelném používání přináší Foreo Bear viditelné a dlouhodobé výsledky, snadno se dobíjí a skvěle se hodí pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Při jeho použití nezapomeňte aplikovat vodivé FOREO sérum, které zaručuje bezpečnost a maximální výsledky.

 • zpevňuje, vypíná a tónuje pleť, zvýrazňuje kontury obličej
 • jemně masíruje obličej
 • napomáhá k redukci vrásek a známek stárnutí pleti
 • přispívá k lepšímu vstřebávání pečujících produktů
 • přináší dlouhodobé viditelné výsledky
 • hodí se pro všechny typy pleti

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • Martina Benešová jede bomby
  Jaderná chemička Martina Benešová slaví obří úspěch – lék na rakovinu prostaty, na jehož vývoji se podílela, byl už schválen v USA. „Když chcete dělat vědu na vysoké úrovni, musíte být nejen šéf, ale i krysa v oficíně, entertainer, politik, ekonom a psycholog,“ říká vědkyně, která se letos vdávala v Las Vegas v šatech po Cate Blanchett a nejlíp se dokáže odreagovat při rychlé jízdě autem.
 • Děravé vědecké potrubí
  Čím dál postupujeme po vědecké dráze, tím méně žen potkáváme: říká se tomu „děravé potrubí“. Se sedmi českými vědkyněmi jsme se na ty díry podívali pěkně zblízka. Kudy nám odbornice z akademické sféry mizí? A stačí díry zalepit, nebo by bylo lepší celé potrubí rovnou přestavět?
 • Milujeme fotoromány
  Zavzpomínaly jsme na časy, kdy jsme v novém Bravíčku vždycky listovaly na stránky s fotorománem, a nechaly jsme se tímhle formátem inspirovat. Tentokrát ale nejde o žádnou lovestory, nýbrž o satirické obrazy z vysokoškolského života z pera Dua Docentky. Získá Lída postdoktorský grant, nebo se její naděje zadupe docent Kuneš a profesor Hrubeš?
 • Proč nosí Filip Titlbach perly
  Novinář Filip Titlbach letos vydal knihu rozhovorů s queer lidmi o tom, čemu musí čelit. V Heroine se ho v důvěrném rozhovoru na jeho vlastní zkušenosti ptá Jana Ciglerová: „Lidé nám často říkají – žijte si, jak chcete, ale ne nám na očích. Proč si myslíš, že se skoro neoutují sportovci? Protože spolu chodí do sprch a heterosexuální muži s tím mívají problém. Myslí si, že je gayové znásilní.“

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze