E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Krásná pleť na počkání

Napsáno pro Weleda

Hledáte způsob, jak mít rozzářenou pleť i kůži celého těla během chviličky, kdykoli a kdekoli a jen s pomocí jediného produktu? Weleda ho našla za vás - její nový suchý olej si rychle získá místo na vaší kosmetické poličce i v kabelce.

Foto: Weleda

Bez klasických krémů nebo třeba tělového mléka se sice neobejdeme, ale multifunkční produkty bývají nakonec ty nejlepší a z celého kosmetického arzenálu nejoblíbenější. Obvykle totiž zvládnou velké věci během chviličky, jsou dokonale praktické a dovedou zachránit spoustu nepříjemných situací. Ze stejných důvodů si zamilujete i přírodní suchý olej Skin Food Ultra-Light Dry Oil od Weledy.

Na tvář i tělo bez pocitu mastnoty

Funguje totiž jako blesková vzpruha pro pokožku celého těla. Můžete jej použít na tvář, třeba ve dnech, kdy máte pocit, že si pleť žádá ještě o trochu víc hydratace, než jí dáváte běžně, ale klidně i kdykoli během dne, když potřebuje osvěžit. Perfektní je, že lze olej použít i přes make-up, který navíc hezky zafixuje a prodlouží jeho výdrž. Důležité však je neaplikovat olej přímo na pleť – nejprve protřepejte lahvičku, aby se dvě složky oleje důkladně promíchaly, poté naneste pár kapek do dlaní, ve kterých ho lehce rozetřete, a pak ho jen pomocí prstů jemně vklepejte do pokožky.

Rozhodně se přitom neděste slova olej. Je opravdu suchý, a tak se vstřebává ještě mnohem lépe a rychleji než ten nejlehčí krém a je díky tomu vhodný i na mastnější pleť. Kůži zanechá krásně hladkou, svěží a jen jemně lesklou, což jí dodává zdravý a přirozený vzhled.

Extra tip: Tento suchý olej je opravdu multifunkční, a tak se nebojte jej použít i do vlasů. Pro osvěžení a výživu suchých konečků je naprosto perfektní.

Svěží a bronzová kůže po celý rok

Weleda tento olej vyvinula také s tím, aby zvýraznil opálení, proto ho určitě využijete na celé tělo a celoročně. V létě jej budete nosit v kabelce každý den, abyste mohli kdykoli oživit sice bronzovou, ale vlivem slunce často vysušenou kůži. Lahvička o objemu 100 ml je k tomu jako dělaná.

V zimě jej oceníte před důležitými večírky nebo plesem, kam se chystáte s nahými rameny či holýma nohama a potřebujete kůži rychle rozzářit, ovšem aniž by potom nepříjemně lepila, nebo vám přípravek dokonce zamastil šaty. Nic takového s tímhle šikovným olejem, který nově obohatil oblíbenou řadu Skin Food, rozhodně nehrozí. Majitelky suché pleti jej také mohou kdykoli využít jako první hydratační pomoc.

A jak to, že olej, který na kůži v podstatě ani necítíte, tak dobře a promyšleně funguje? Receptura obsahuje osvědčenou kombinaci bylinek, kterou najdete i ve slavném multifunkčním krému Skin Food, který před téměř 100 lety odstartoval velký úspěch celé stejnojmenné řady. V oleji proto nechybí měsíček lékařský, heřmánek, violka trojbarevná a rozmarýn. Najdete v něm také slunečnicový a jojobový olej, které podporují obnovu kožní bariéry a zanechávají pokožku hebkou, jemnou a rozzářenou.

Skin Food Original

je ideální pro suchou a velmi suchou pleť, která vyžaduje zvláštní péči. Jde o multifunkční produkt, který je vhodný jako krém na tvář i tělo, podklad pod make-up, hydratační maska či rozjasňovač.

Popup se zavře za 8s