Diskuze k článku:

Porodní scéna plná násilí. Seriál Rod draka ukazuje ženský úděl jako neustálé nebezpečí a utrpení

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Hana | 2. 9. 2022 7:01

Souvisí to v tom, že o životě a těle ženy rozhodují muži pod záminkou ochrany dětí.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 1. 9. 2022 13:33

Tyhle všechny "Hry o trůny" mě nabavěj. To jsou fakt seriály pro lůzu (ač technicky daleko před tím, co kdy vyprodukují tady). Vždycky, když jsem kus někde viděla, tak tam nějaká nepříliš komplikovaná postava měla potřebu všechno divákovi vyžvanit tím úplně nejtrapnějším způsobem, aby náhou někdo třeba nemohl zapnout svou poslední mozkovou buňku a popřemýšlet nad něčí motivací sám...furt jen samá vysvětlování a blablabla...

-3

Diskuze k článku:

Hana | 2. 9. 2022 7:01

Souvisí to v tom, že o životě a těle ženy rozhodují muži pod záminkou ochrany dětí.

+2

Michal Macek | 1. 9. 2022 16:05

vcera sem videl uz 2 dil a neni to spatne (Hru o truny sem jeste navidel, jen par dilu). Ten cisar - proc neprislo varovani - no hlavne slo o naslednika a rozhodnuti bylo na krali, rikat kralovne, "ted vam rozrizneme bricho" by ji v tu chvili podle me moc nepomohlo...jinak doporucuju knihu Ranhojic od Noaha Gordona, je to super historicky roman ze stredoveku 12 stoleti a tam zas delaji operaci slepeho streva, je to neco podobneho, je i film a neni spatny, ale kniha je mohem lepsi. Jinak podobne drsne porody byly v serialu Vikingove nejmin 3, tak nevim co z toho zas kdo dela za novinku....

+1

B | 1. 9. 2022 13:33

Tyhle všechny "Hry o trůny" mě nabavěj. To jsou fakt seriály pro lůzu (ač technicky daleko před tím, co kdy vyprodukují tady). Vždycky, když jsem kus někde viděla, tak tam nějaká nepříliš komplikovaná postava měla potřebu všechno divákovi vyžvanit tím úplně nejtrapnějším způsobem, aby náhou někdo třeba nemohl zapnout svou poslední mozkovou buňku a popřemýšlet nad něčí motivací sám...furt jen samá vysvětlování a blablabla...

-3

Petr.b | 1. 9. 2022 13:21

Marně přemýšlím, jak souvisí vyjádření amerického federálního soudu o tom, že si o legálnosti potratů mohou rozhodovat samostatně jednotlivé státy s tím, co natočili za úchylárnu nějací blázniví filmaři. Ti se totiž- stejně, jako prakticky všichni lidé, zabývají tím, co jim vynese nejvíce peněz. A lidé chtějí vidět krev. Tak se natáčí zvrácenosti. Bláhový ten, kdo z těch zfilmovaných pohádek vyvozuje nějaká opravdová fakta (jakože si třeba myslí, že "takhle nějak to tenkrát chodilo"). I když ke cti autorky nutno přiznat, že po sžíravé kritice středověkého krutého patriarchátu zmiňuje, že to tak vůbec nebylo.

+1