Diskuze k článku:

Ponížit, využít a ublížit. Focení pod sukní není kompliment. Jednu reakci se vyplatí naučit hned

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

johann | 8. 8. 2022 18:58

ale houby s voctem. ránu můžete dát klidně jako první. žena proti muži je v nevýhodě ale na policajtech by to prošlo. bránila se proti stokilovému chlápkovi který ji chtěl možná vojet. úpe v pořádku důvod.

+5
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Borec na konec | 8. 8. 2022 13:33

Takže až se na tebe usměje chlap tak mu urvi hlavu.
Přehnaná reakce od někoho kdo si říká učitel sebeobrany, už se nedivim ničemu. Ty vaše hodiny musí být opravdu kvalita. Tam bych neposlal ani největšího nepřítele.

-50

Diskuze k článku:

Mirek | 21. 8. 2022 8:49 | reakce na Maja - 9. 8. 2022 14:53

Působíte jako nasilnicka nemocná ženská

0

perdix | 19. 8. 2022 21:15

Pár postřehů z pohledu nekonfliktního člověka a muže: 1) je nesmysl na téma obtěžování montovat marxistické pozadí feminismu a předpokládat, že je to akt ponížení a upevnění moci patriarchátu, natož pak zvolený bojový tón - obtěžují většinou sexuálně deprivovaní jedinci, kteří hledají vzrušení v zakázaném - tady se rozhodně o dominanci mluvit nedá, spíš o depravitě nějakého pohlavního loudila. 2) umět se bránit je rozhodně důležité, a takovým úchylum by nemělo nic projít, ale umění bránit se pramení z vašich schopností odhadnout situaci a zvážit své možnosti - učitelka obrany plácá nesmysly - i fyzicky podprůměrný muž totiž dokáže v krajním případě pořádně zmlátit fyzicky průměrnou ženu, což je dáno tím, že jednou z hlavních emocí muže je agresivita (což neberte nutně špatně, ale tady to hraje proti vám - i slaboch zahnaný do kouta se umí hodně dobře prát, že zaměstná dva zdatné chlapy) tzn. nehrát si na hrdinky pod vlivem

0

Lada S. | 19. 8. 2022 10:15

Laicky bych řekla, že pokud někdo vyfotí foto, které by se dalo pojmenovat “lidi u bazénu” - Tzn bude tam víc lidí a já tam budu jenom jako jedna z mnoha, tak by měla zvítězit umělecká licence. Pokud někdo udělá foto “lada u bazénu”, tak by tam mělo mít přednost právo na soukromí. Ale je těžké určit, kde přesně je ta hranice. Dva lidi, tři lidi, dvacet lidí? Pro každého bude někde jinde.

0

Adam | 18. 8. 2022 7:11

Za kovidu si mě vyfotilo spoustu úchylaček a ještě mi nadávali a vyhrožovali... Strkali mi svoje mobily do obličeje. Měl jsem jim zlámat ty jejich rypáčky, aby jim tekla červená. Jenže to by asi odvezli na pomáhači mě...

Nikdo si Tě bez souhlasu nesmí fotit...

0

Tiv | 14. 8. 2022 7:53

tyto články jsou velmi nebezpečné. probouzejí totiž v ženách dojem, že si nemusejí nechat líbit šovinistické oštipování zadku, že se nemusejí nuceně smát rádoby macho narážkám a že je MUSEJÍ brát s rezervou, aby netrhaly partu. když pak některá projeví svůj pravý názor, je obratem ocejchována jako píííp a vyobcována z kolektivu. a protože slušně placená práce se hůře drží, zbývá už jen krůček k onomu klasickému... když nemáš s čím houpat, padej z našich doupat.
je nebezpečné nedržet hubu a krok.

+1

Adam W. | 12. 8. 2022 20:21

Z právního pohledu velice problematická věc. Nejde "pouze" o rozkrok, tam přece jen selská logika velí, že již někdo překročil práva na Vaši intimitu a lidskou důstojnost. Ale co když si Vám někdo vyfotí v parku, nebo v plavkách na bazéně? Čí právo je v té době silnější? Právo na tvorbu záznamu a svobodu umělecké tvorby danou Ústavou? Nebo právo na soukromí dané Ústavou, ačkoliv se jako osoba v daný momet pohybujete ve veřejném, nikoliv soukromém prostoru.

Paparazi a voyerové budou mezi námi nejspíš vždy.

0

Adam W. | 12. 8. 2022 20:14 | reakce na johann - 8. 8. 2022 18:58

Tak to nemáte pravdu. Sebeobrana je jasně definovaná. Je to akt, kterým odvracíte přímo hrozící útok či trvacíjí na zájem chráněný zákonem, přičemž obrana nesmí být zjevně nepřiměřená. Rána pěstí nepřiměřená není, ale focení není fyzický útok a argumentovat, že je jedná o "zájem chráněný zákonem" je docela pochybné, když se bezpochyby jedná pouze o přestupek proti občankému soužití, za který by hrozila max. pokuta.

0

Josef karate Vrátecký | 9. 8. 2022 19:29

???
Je hrozné když někdo kdo má ústa toliko k jídlu jimi začne kázat moudra.?????

0

Maja | 9. 8. 2022 19:03 | reakce na ... - 9. 8. 2022 18:23

To jsi ty, Trolle? To je docela zklamání, čekala jsem kvalitnější trolling. To je smutný, když jsi taková nula, že ani vytrollit nezvládneš, co? Ale koukám, že sis těch prášků přidal, začiná se ta fantazie rozjíždět, tak třeba z tebe ještě nějaké zajímavé moudro vypadne.

0

Ellie | 9. 8. 2022 18:50

Smutný, když trollovi dojdou slova a může už jen kopat...

0

... | 9. 8. 2022 18:23

Maja decko z decaku...

+1

... | 9. 8. 2022 18:20

Maja ta je cela porouchana... nechce ani deti...

+2

Maja | 9. 8. 2022 17:30 | reakce na já profi trol - 9. 8. 2022 16:07

Hele, trolle, co vlastně bereš? Protože tak kvalitní matroš chci taky.

-2

já profi trol | 9. 8. 2022 16:07 | reakce na Maja - 9. 8. 2022 14:53

Citace - Maja / 9. 8. 2022 14:53

A kde pro změnu ty čteš, že bych někoho kopala do bezvědomí? Nedomýšlej si a čti, co tam je, jinak je ta diskuze trapná i na trolla. To, že se jich zastáváš (nebo, chceš-li, omlouváš a bagatelizuješ) mi tak nějak vyplývá z toho, co píšeš (třeba jen plní výzvu na tiktoku). Já žadný trollí poučky nepotřebuju, nejde ani tak o focení, jako kam ten vůl cpe svoje pazoury. No a pak tam bude buď kamera, která zachytí, co děláme oba, nebo nebude, ale pak je to dokazování vzájemný (jedna vejcová je dost rychlá, takže ten průběh postřehne asi tak stejně lidí jako to, že na mě sahal). A v té nutné obraně se dovzdělej, může být nepřiměřená. Jen nesmí být ZCELA ZJEVNĚ NEPŘIMĚŘENÁ, což je v řeči práva rozdíl a už jsem viděla i rozsudek, kde se vyloženě s tímto rozdílem operuje.

Houdek, nebo jak se jmenuješ příště nepiš prostě nesmysly do článku a je to.

+1

já profi trol | 9. 8. 2022 16:04 | reakce na Michal Macek - 9. 8. 2022 13:51

Citace - Michal Macek / 9. 8. 2022 13:51

ja profi trol ma v rozkroku ruku, dobre vedet... :)

Psal si něco Macek Paranoia?

+4

Maja | 9. 8. 2022 14:53 | reakce na já profi trol - 9. 8. 2022 12:18

A kde pro změnu ty čteš, že bych někoho kopala do bezvědomí? Nedomýšlej si a čti, co tam je, jinak je ta diskuze trapná i na trolla. To, že se jich zastáváš (nebo, chceš-li, omlouváš a bagatelizuješ) mi tak nějak vyplývá z toho, co píšeš (třeba jen plní výzvu na tiktoku). Já žadný trollí poučky nepotřebuju, nejde ani tak o focení, jako kam ten vůl cpe svoje pazoury. No a pak tam bude buď kamera, která zachytí, co děláme oba, nebo nebude, ale pak je to dokazování vzájemný (jedna vejcová je dost rychlá, takže ten průběh postřehne asi tak stejně lidí jako to, že na mě sahal). A v té nutné obraně se dovzdělej, může být nepřiměřená. Jen nesmí být ZCELA ZJEVNĚ NEPŘIMĚŘENÁ, což je v řeči práva rozdíl a už jsem viděla i rozsudek, kde se vyloženě s tímto rozdílem operuje.

+1

I.Vaňková | 9. 8. 2022 14:06

Tak nevím, ale nic slušného a příjemného na tom nevidím. Možná lepší zveřejnit foto a jméno a dát to manželovi nebo přítelkyni dotyčné, Osobně, kdyby se mi to stalo, asi dostane kopanec do přirození nebo do obličeje, a vyřízeno.

0

Michal Macek | 9. 8. 2022 13:51 | reakce na já profi trol - 9. 8. 2022 12:18

ja profi trol ma v rozkroku ruku, dobre vedet... :)

-3

Ellie | 9. 8. 2022 13:22 | reakce na já profi trol - 9. 8. 2022 12:18

Motáš se tu jak myš ve kbelíku. Od profesionálního trolla bych čekala jiný kalibr.

-1

já profi trol | 9. 8. 2022 12:18 | reakce na Maja - 9. 8. 2022 9:32

Maja
Kde čteš, že se někoho zastávám? Jen poukazuju na to, že tohle u nás není trestný čin, takže když použiješ nepřiměřenou reakci, třeba ho zkopeš do bezvědomí, tak s tím budeš mít pak velké problémy. A ještě ti to napíšu srozumitelně. Když ti vyfotí rozkrok je to stejné jako by ti vyfotil ruku, je to přestupek a když někoho napadneš musíš dokázat, že byl k tomu důvod. Pokud někdo odvrací přímo hrozící nebo trvající útok, jedná se nutnou obranu a takové jednání není trestné. Nutná obrana ovšem musí být přiměřená. Když pak na tebe podá trestné obvinění, tak musíš mít svědky a důkazy. Ty si si myslíš, že není možné vzít spravedlnost do vlastních rukou porušit zákon a stát se pachatelem trestného činu.

+2

Maja | 9. 8. 2022 9:32 | reakce na já profi trol - 9. 8. 2022 8:30

Tak proč se potom toho ksindlu, co to dělá, tak zastáváš? Buď to sám děláš, nebo na to sice nemáš koule, ale alespoň někde v skrytu mysli s tím souhlasíš. Pokud nikomu nikam nic necpeš a ani to neschvaluješ, tak by ti přece nemělo tak vadit, jak dopadnou ti, co cpou, naopak by třeba i čekala, že si budeš přát, aby dostali pořádně za vyučenou. Jenže ty se o ten ksindl bojíš, že by snad mohl přijít k neadekvátní úhoně. Tak jak si to jinak vyložit, než že na jisté úrovni (ať už faktické nebo jen na úrovni obdivu) se počítáš mezi ně?

-1

Maja | 9. 8. 2022 8:56 | reakce na Vladka - 9. 8. 2022 8:36

Mě to občas baví, mam z nich srandu.

-4

Vladka | 9. 8. 2022 8:36 | reakce na Maja - 9. 8. 2022 8:26

Nekrmte trolla.

-1

já profi trol | 9. 8. 2022 8:30 | reakce na Maja - 9. 8. 2022 8:26

Citace - Maja / 9. 8. 2022 08:26

Protože k tomu, co tu meleš za blbosti, to evidentně potřebuješ slyšet z více stran. Ano, je to agrese. Ano, každý muž s telefonem, který se mi snaží nacpat mezi nohy, je agresor. Ne, jednu mu vrazit není přehnaná reakce, je zcela adekvátní. Pokud ti přijde neadekvátní, tak necpi cizím ženám ruce mezi nohy ani jinam a nikdo ti lámat čelist nebude, tak jednoduchý to je

Já ti něco někam něco cpu jo, jak jsi na to přišla? :))

+2

Maja | 9. 8. 2022 8:26 | reakce na já profi trol - 8. 8. 2022 22:43

Protože k tomu, co tu meleš za blbosti, to evidentně potřebuješ slyšet z více stran. Ano, je to agrese. Ano, každý muž s telefonem, který se mi snaží nacpat mezi nohy, je agresor. Ne, jednu mu vrazit není přehnaná reakce, je zcela adekvátní. Pokud ti přijde neadekvátní, tak necpi cizím ženám ruce mezi nohy ani jinam a nikdo ti lámat čelist nebude, tak jednoduchý to je

+1

Michal Macek | 9. 8. 2022 8:25

tak hlavne me koncept celeho upskirtingu ponekud unika - na internetu je nahych bab hromada, proc fotit nejake na ulici (teda za predpokladu, ze sem nadrzenej zoufalec) ?

+1

Eliška K. | 9. 8. 2022 8:12 | reakce na Ellie - 8. 8. 2022 21:58

dĚkuji za tento komentáře o věčném omlouvání toho, proč to někdo dělá. Musíme to brát vážně a ne nad tím pořád mávat rukou.

-1

B | 9. 8. 2022 7:44

Citace - Tana / 8. 8. 2022 23:52

Placnutí po zadku beru od pěkného chlapa beru jako kompliment.
Nakonec jsem tak poznala i svého manžela.. opilej mi na akci dal ruce na zadek s tím že pěknější zadek ještě nikdy neviděl.

Já zas svému příteli na koncertě poblila boty, přesto si myslím, že to není vhodný způsob seznamování, nebo činnosti, co by si lidé měli dělat ve společnosti. Navíc, když tohle dělal vám, tak se moc nedivte, až přijde s monoklem...to se neporval v hospodě, jak bude tvrdit, to si zas někde sáhl.:D

U profi trola by mě zajímalo, jestli by byl tak tolerantní, kdyby tohle dělal někdo jemu. Jako kdyby za ním přišel třeba nějaký muž a začal si ho například na WC u močení fotit, nebo kde by jako byla jeho hranice....
Plácnutí by nevadilo? Nebo by záleželo, jestli mu není jen čtrnáct, nebo jestli je to chudák voyuer a vlastně mu nic jiného neudělá?
Taky by se fyzickému útoku vyhnul, nebo by mu to dokonce lichotilo?

+1

Ellie | 9. 8. 2022 0:08 | reakce na Tana - 8. 8. 2022 23:52

Když se vám to líbí, tak to není obtěžování.

0

Tana | 8. 8. 2022 23:52

Placnutí po zadku beru od pěkného chlapa beru jako kompliment.
Nakonec jsem tak poznala i svého manžela.. opilej mi na akci dal ruce na zadek s tím že pěknější zadek ještě nikdy neviděl.

-9

Zobrazit další