Diskuze k článku:

Zdravím z noční. #9 Infarkt

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Alena Madla | 31. 5. 2019 | 13:38

Skvěle, skvěle, nejskvěleji napsané. Poučné a zároveň čtivé a vtipné, to se hned tak nevidí.
Takže já si dovolím nahlas skandovat: Vy-dat kniž-ně! Vy-dat kniž-ně!! Vy-dat kniž-něěěěě!!!!

+55
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všech 6 komentářů v diskuzi

Zdislava | 5. 11. 2019 | 16:30

Fuj.

0

Jana Virtová | 9. 7. 2019 | 16:05

Dnes jsem přišla na vaše stránky a rozhovory v DVTV. Skvělá věc. Já sama pracuji ve zdravotnictví skoro 40 let a z toho 20 let na ARO. Vím o čem mluvíte. Držím palce. Jana

0

jerry | 8. 6. 2019 | 07:40

tak jsem po druhém IM, třetina levé srdeční komory v háji, k tomu ještě vada mitrální chlopně. Přojevy? žádná dušnot, ani hnusná barva, absolutně žádný pocit úzkosti, jen bolest okolo uší která se po 24 hodinách přesunula níže na krk. Po 36 hodinách začala být nesneitelná - ale žádná bolest na hrudi, po cca 48 hodinách od začátku IM jsemm byl na angiolince tam už tahali z cév ven sraženiny a divili se jak obrovskou mám hladinu troponinu. Jen pro info je mi 53 let, moje váha je na hranici mezi nadváhou a obezitou takže by se dalo říct udělanej ale ne obtloustlej chlap.

0

Lucie | 31. 5. 2019 | 15:38

Bala bych se, ze jde jen o silne paleni zahy a zachranka se mi vysmeje... Jak se divate na lidi, co vam ve vsi vaznosti zavolaji s obavou z infarktu, jde ale “pouze” o uzkost nebo ono paleni zahy? Jinak diky moc za zajimave a vtipne prispevky!

0

Jitka | 14. 6. 2019 | 11:23 | reakce na Lucie - 31. 5. 2019 15:38

Lucko, jste ochotná riskovat těžké následky (nebo vlastní smrt) jen proto, že se vám (možná) bude někdo smát?

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Alena Madla | 31. 5. 2019 | 13:38

Skvěle, skvěle, nejskvěleji napsané. Poučné a zároveň čtivé a vtipné, to se hned tak nevidí.
Takže já si dovolím nahlas skandovat: Vy-dat kniž-ně! Vy-dat kniž-ně!! Vy-dat kniž-něěěěě!!!!

+55