Diskuze k článku:

Nevhodné vtipy a sexistické komentáře v práci si nenechte líbit. Posilovna sebevědomí ukazuje, jak na to

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Arlena | 25. 5. 2022 18:21

Miluju to. Každej díl lepší a lepší. Kéž by tohle bylo když jsem byla teen..

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pinochet | 25. 5. 2022 15:33

"...aspoň se na to dobře koukalo - můžete mi říct, jak jste tohle myslel?"

No jak asi jinak, než ironicky? Na Jasmína se fakt dobře nekouká :(

-8

Diskuze k článku:

Čingischán | 29. 5. 2022 17:59

Taky jsem byl nedávno terčem naprosto nevhodných poznámek.

Jel jsem takhle MHDčkem z práce domů, a jak jsem se napůl mrtvý a napůl bez zájmu rozhlížel tu z oken, tu po interiéru vozu, tu po cestujících, začala mít jedna holčina, asi tak o dvacet let mladší, než já, a oděná do slušně řečeno velmi extravagantní všehochuti hadrů, blbý kecy.

Nejdřív mým směrem, ovšem na celý vůz, aby to samozřejmě slyšeli všichni, prohlásila, že už ji "to" nebaví. Protože se přitom cíleně dívala na mě, tak jsem se jí slušně zeptal, co že ji nebaví, nesnažíc se předstírajt příliš velký zájem. Na to se mi (a opět i celému vozu) dostalo odpovědi, že slečnu bolí lava z toho, jak na ni furt vejrám.

Na to jsem se jí velmi opatrně, citlivě a poklidným, tichým hlasem, jako když mluvíte s bláznem, zeptal, co tím jako ráčí myslet. Jestli mi chce jako přikazovat, kam se mám nebo naopak nemám dívat, a nebo jestli se nemůžu podívat na to, že se oblíká, jako kdyby nakupovala u armády spásy (podotýkám, že na to rozhodně nevypadala, protože očividně měla dost jídla, kosmetiky i poměrně drahých doplňků, tedy rozhodně jsem si nechtěl utahovat z neblahé situace klientů armády spásy).

Na to na mě začala pokřikovat, že ji sleduju, jak nějakej úchyl, a že kdyby mě neodhalila tady přede všema, tak bych jí snad i ublížil a kdesicosi. Tak jsem jí slušně a klidně řekl, že po dvanácti hodinách v práci nemám zájem o tyto věci, a i kdyby, tak může být v klidu, protože pošahaný hysterky mě neberou. A raději jsem vystoupil, abych jí sebral vítr z plachet a dal jí možnost se vyklidnit.

Asi žačka tady těch bratrů v triku, Jasmína a spol...

+1

Pavel Křížek | 27. 5. 2022 6:24 | reakce na B - 26. 5. 2022 8:19

Ne, B, whistleblowing je upozorňování na praktiky jdoucí proti veřejným zájmům nebo ohrožující veřejnost. To, co popisuješ ty, není whistleblowing, ale prachobyčejné vydírání. A pokud by ten HR manažer byl jen trochu zkušený, tak by s tebou zametl raz dva. :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Pinochet | 26. 5. 2022 10:10 | reakce na Michal Macek - 25. 5. 2022 18:40

Citace - Michal Macek / 25. 5. 2022 18:40

No mě by zajímalo co mám dělat když sem zjistil ze nás hr manager píše dost nenávistne mysogynni komentáře pod kokoty na neděli. A to zrovna sme měli měsíc žen ve firmě jak bylo MDŽ a rozesilali nám hromadné mail jak jako hlavně podpora a ochrana žen atd. :))) hmm babo rad......

Jak radí Tomek, napraš ho... Za to že kouká na takový pi*oviny....

-1

B | 26. 5. 2022 8:19

Citace - Tomek / 25. 5. 2022 19:05

Jako spravnej svazak ho napras

Tomu se dnes říká whistleblowing, svazáku. Já bych ideálně šla za ním, ukázala mu to a řekla, ať odstoupí, nebo s tím půjdu vejš a níž (mezi ty baby, ať vědí, koho tam mají), hehe.

+1

B | 26. 5. 2022 7:50

Hmmm...si teda nevzpomínám, že by mě někdo v práci obtěžoval v sexuálním směru. Spíš mě hodně lidí štvalo tím, že se mnou chtěli mluvit a vůbec se tak naoko kamarádit. Já to nemám ráda, protože mě většina lidí nudí a jejich názory mi připadají tak moc hloupé, že bych je nejradši propleskla a tak mě ta snaha rušila a často vyloženě obtěžovala, i když o nic sexuálního (doufám) nešlo. A nejhorší bylo furt odmítat pozvání na různé popracovní akce. Fakt nechci trávit večery v trapný restauraci s nudnými kolegy...j eště že jsem toho v životě moc neodpracovala:D a tak téhle trapárny nemusela absolvovat moc a podařilo se mi dokonce vyhnout všem vánočním večírkům, protože kombinace degenerátu křesťanské tradice a nudných kolegů by mě asi donutila něco podpálit.:D

0

Michal Macek | 25. 5. 2022 19:21

Vašku ne že by Jasmína nebyl super a Pinochet idiot, ale s těma boomerama už tu dete s prominutím do prdele...za 1/ většina lidí kterejm to píšete nejsou boomeri ale generace X za 2/ i kdyby byli tak je to age-shaming jak u clanku že chlapi na 30 nemají nárok spát s nactkama 3/ je to už trapný to nemáte argumenty? a za 4/ zkus mi na to odepsat ok boomer a uvidíš:)))

-2

Michal Macek | 25. 5. 2022 19:14

Tomek: to prave jaksi nemám v krvi :) jenže on by si to zasloužil, je to fakt "kokot" navíc tenhle člověk přijímá k nám lidi a má pod sebou ženský tým....

+1

Tomek | 25. 5. 2022 19:05 | reakce na Michal Macek - 25. 5. 2022 18:40

Jako spravnej svazak ho napras

0

Michal Macek | 25. 5. 2022 18:40

No mě by zajímalo co mám dělat když sem zjistil ze nás hr manager píše dost nenávistne mysogynni komentáře pod kokoty na neděli. A to zrovna sme měli měsíc žen ve firmě jak bylo MDŽ a rozesilali nám hromadné mail jak jako hlavně podpora a ochrana žen atd. :))) hmm babo rad......

+1

Vašek | 25. 5. 2022 18:33 | reakce na Pinochet - 25. 5. 2022 15:33

Kamaráde, kdybys to Jasmíně řekl do očí, pochopil bys proč je tak skvělá... OK Boomer :)

+1

Arlena | 25. 5. 2022 18:21

Miluju to. Každej díl lepší a lepší. Kéž by tohle bylo když jsem byla teen..

+4

Pinochet | 25. 5. 2022 15:33

"...aspoň se na to dobře koukalo - můžete mi říct, jak jste tohle myslel?"

No jak asi jinak, než ironicky? Na Jasmína se fakt dobře nekouká :(

-8