Diskuze k článku:

Mládí, mužnost a anorexie. Jaké nároky musí ustát mužské tělo v gay komunitě?

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Michal Macek | 18. 4. 2022 14:49

Tak já nevím, měl sem za to že v gay komunitě jsou starší pánové i baculati "medvidci" docela zadani? Aspoň co takhle koukám na seznamovací inzeráty na netu... jinak mě zaujaly ty pilíře sebehodnocení...mě to přijde logické ale je jich tam hodně, nejen vzhled. A přijde mi že mnoho lidí staví ten vzhled jako nejdůležitější. Jako že z 90% je nejdůležitější vzhled a zbytek je vše ostatní...no to ať se pak nediví že narážejí na stejně povrchní protějšky...a pana co bere seznamování "marketingove" ani nebudu komentovat. Kdo chce kam, pomozme mu tam...

+3
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Simon | 21. 4. 2022 7:22

Jak se říká: každé zboží má svého kupce..... ale taky nesedej panenko v koutě, nenajdou si tě. Udržovat si zdravou stravu, trochu se pohybovat ... cvičit je taky zdravý. Jen to sebehodnoceni, to je kur.a!! Vše je v hlavě a tlaku medií zvenčí. I ja se věkem měním a co? Tak se z toho nepo..ru Duležitý mít se rád, aspon za něco... byt v něčem dobrej. A neizolovat se, pustit mobil a jit mezi kamarady.

+1

Michal Macek | 18. 4. 2022 16:15 | reakce na B - 18. 4. 2022 16:11

B: sakra to nezní špatně vůbec:)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 18. 4. 2022 16:11

Citace - Michal Macek / 18. 4. 2022 16:02

B: stihly/a = krásný/a?

Řekněme, že tam není kauzalita, ale je tam silná korelace. Ps: Mně se líbí nejvíc ti, co umí krajku kombinovat s kůží, nebo ty modely střídají a umí být chvilku za hočičku a chvilku za rádoby drsňáka.

0

Michal Macek | 18. 4. 2022 16:02

B: stihly/a = krásný/a? Závidím vám jak to máte jednoduché:) no já bych třeba raději Evu Farnu než Daru Rolins. Popravdě i Halina nebo Růžičková mají pro mě víc sexappealu. Ps: ok přiznávám korejským chlapcem v krajce bych taky nepohrdnul:))

0

B | 18. 4. 2022 15:30

No, někde jsem četla, že jeden člen BTS byl tak závislý na cvičení, až z toho omdléval a musí si to teď léčit...tedy tu závislost. Gayové se nemusí bát, už brzo budou mít tyhle problémy běžně i hetero muži, protože ty časy, kdy si společnost myslela, že krása je důležitá jen u žen jsou již zase ty tam (naštěstí). Ostatně anorexií určitě trpěli už i efébové ve staré antice, jen to slovo neznali, tak klid, aneb jak říká klasik: Nihil novi sub sole .

+1

Michal Macek | 18. 4. 2022 14:49

Tak já nevím, měl sem za to že v gay komunitě jsou starší pánové i baculati "medvidci" docela zadani? Aspoň co takhle koukám na seznamovací inzeráty na netu... jinak mě zaujaly ty pilíře sebehodnocení...mě to přijde logické ale je jich tam hodně, nejen vzhled. A přijde mi že mnoho lidí staví ten vzhled jako nejdůležitější. Jako že z 90% je nejdůležitější vzhled a zbytek je vše ostatní...no to ať se pak nediví že narážejí na stejně povrchní protějšky...a pana co bere seznamování "marketingove" ani nebudu komentovat. Kdo chce kam, pomozme mu tam...

+3