Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

První muž na obálce Heroine. Lukáš Houdek a jeho život bez nenávisti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Svatopluk jeden znamej hodnej zamyslenej | 7. 4. 2022 21:23

Ta fotka
Je dokonalá. Zamýšlena. Odbojnická. Atributy
Laskavost,. Ale taky seypeelem, křehkostí, a majestatně drží korunku (kterou si strašně zaslouží.
Jsem s toho úplné paff
Love it

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

B | 17. 4. 2022 16:11

Nemám nic proti gayům, ani proti korunkám. Naopak miluju BL, což je taková zromantizovaná podoba homosexuality určená ujetým ženským, ale tenhle pán není typ, kterému by tohle slušelo. Příště si na korunku pořiďte spíš někoho, kdo vypadá třeba jak Song Ji Yang (nevím, jestli je gay, ale Xaoxinchena hrál dobře).

0

Čingischán | 9. 4. 2022 13:29

Dokud budu mít právo si o komkoliv myslet svobodně co chci, a své názory svobodně prezentovat v souladu se zákony, pak nebudu mít žádný důvod k nenávisti.

Bude-li mi však vnucováno, co si mohu myslet a co mohu prezentovat v duchu sbobody projevu bez svobody po projevu, pak důvod k nenávisti mít budu - svou nesvobodu.

0

Svatopluk jeden znamej hodnej zamyslenej | 7. 4. 2022 21:23

Ta fotka
Je dokonalá. Zamýšlena. Odbojnická. Atributy
Laskavost,. Ale taky seypeelem, křehkostí, a majestatně drží korunku (kterou si strašně zaslouží.
Jsem s toho úplné paff
Love it

+1

Michal Macek | 7. 4. 2022 9:08

cringe...

0

opica | 7. 4. 2022 9:00

Nebudem brániť človeku, aby sa dobrovoľne obliekal a tváril ako buzna, ale zároveň si o ňom budem myslieť svoje...

0