Diskuze k článku:

Lidé pijí alkohol místo toho, aby šli na terapii, říká psychoterapeutka v podcastu Heroine o životě

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Irena | 16. 3. 2022 2:41

Tak alkoholu sice neholduji, ale na terapii jsem z jiných důvodů párkrát byla. Nemůžu bohužel říct, že by to mělo hlubší význam.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pavel Křížek | 5. 3. 2022 14:53

Možná nechodí na terapie, protože nechtějí platit za to, aby jim psychoterapeut za drahý peníz ukazoval, jak zneužívat psychedelika, když se mohou opít jen za cenu alkoholu.

-3

Diskuze k článku:

Nyrfa | 27. 4. 2022 13:44

Hodně lidí pije/propadne jiným vecem, protože je okolo nás tolik negativních věcí, které se prostě nedají ovlivnit, aneb zákon padajícího h... Já dřív utíkala do her, protože tam fungovala jakž takž spravedlnost, kdo si co udělal, to měl, systém se obejít nedal a když se to někomu povedlo, byl efektivně potrestán a chyba v systému napravena. A tak to má být. Ne ten neskutečný brajgl a nespravedlnost, co vládne světem.

0

Irena | 16. 3. 2022 2:41

Tak alkoholu sice neholduji, ale na terapii jsem z jiných důvodů párkrát byla. Nemůžu bohužel říct, že by to mělo hlubší význam.

+2

Pavel Křížek | 5. 3. 2022 14:53

Možná nechodí na terapie, protože nechtějí platit za to, aby jim psychoterapeut za drahý peníz ukazoval, jak zneužívat psychedelika, když se mohou opít jen za cenu alkoholu.

-3

georg | 5. 3. 2022 12:19

terapie pomůže za pár měsíců, let, ale většinou nikdy. chlastítko do pěti minut. weapon of choice.

-2

Helmut Leitner | 4. 3. 2022 6:51

V českém bordelu vystřízlivět tak zblbnu.

0