Diskuze k článku:

„Chtěla bych, aby lidé věděli, že se nás nemusí bát.“ Jak to vidí lidé s psoriázou

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Sedlarova jama | 3. 11. 2021 12:27

Lupenka u mě lripuklu v 35 letech z opravdu velkého stresu, mula jsem pustily na dlaních později na ploskach noh, skončila jsem v nemocnici a co jsem viděla kolem se mnou opravdu otřásl, je to velký nápor na psychiku vyrovnat se s touto nemocí, dnes mám zatím bohudík klid ale vím co takový člověk cítí, beznaděj, stud
..
Přeji všem, aby se jim tuto nemoc podarilo úspěšně léčit, aby si to nezabírají, to je to nejhorší může být. Hodně zdraví a úspěchů v lecbe¦?¦?¦?¦?

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Sedlarova jama | 3. 11. 2021 12:27

Lupenka u mě lripuklu v 35 letech z opravdu velkého stresu, mula jsem pustily na dlaních později na ploskach noh, skončila jsem v nemocnici a co jsem viděla kolem se mnou opravdu otřásl, je to velký nápor na psychiku vyrovnat se s touto nemocí, dnes mám zatím bohudík klid ale vím co takový člověk cítí, beznaděj, stud
..
Přeji všem, aby se jim tuto nemoc podarilo úspěšně léčit, aby si to nezabírají, to je to nejhorší může být. Hodně zdraví a úspěchů v lecbe¦?¦?¦?¦?

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit