Trollbeads uvádí na trh novou kolekci exkluzivních šperků pro muže

Komerční prezentace | 16. 4. 2019

V posledních letech stále více mužů nosí šperky – a nic nenaznačuje, že by se to mělo brzy změnit. I proto nyní Trollbeads představuje novou kolekci šperků, které jsou určené speciálně pro pány.

Z kolekce si vybere každý – ať už nosíte do práce kravatu, nebo preferujete neformální styl. Vhodně zvolené pánské šperky nejen doplní každý outfit, ale podle mnohých žen dodají styl a sex appeal.

#TROLLBEADSMEN

Vyberte si už nyní z exkluzivní kolekce pánských šperků Trollbeads. V naší nabídce najdete jak kožené, tak stříbrné či zlaté náramky nebo řetízky. Jak už je u Trollbeads dobrým zvykem, zvolit si podle vlastního vkusu můžete také přívěsky – a to stříbrné či tradiční skleněné z muránského skla.

Celá kolekce klade vysoký důraz na kvalitní zpracování a zvolené materiály. Pokud chcete vlastnit skutečný originál, můžete si svůj šperk i sami vytvořit!

Vybrat si můžete i z akčních náramků již od 2 250 Kč s 30% slevou! Celou kolekci najdete na e-shopu nebo na prodejnách v OC Chodov a NC Palladium v Praze

Kvalita a poctivá ruční výroba

Trollbeads šperky vyrábíme ručně a pouze z vysoce kvalitních materiálů. Drahokamy pečlivě vybíráme po celém světě. Kousky z ryzího stříbra a 18kt zlata vyrábíme ručně, tzv. technikou „cire perdue“ nebo-li „lost wax“. Tato 3000 let stará technika umožňuje reprodukci i velmi jemných detailů.

Skleněné přívěsky z proslulého italského skla Murano jsou ručně vyráběné formou vinutých perel přímo na otevřeném ohni.

Proč právě Trollbeads

Šperky Trollbeads jsou šperky s příběhem. Jejich historie se začala psát roku 1976 v Dánsku. Vzhledem k tomu, že se všechny šperky vyrábějí ručně, je každý kousek v kolekci 100% originál, detaily poctivé práce snadno uvidíte i pod lupou. Kromě přívěsků z typického muránského skla jsou charakteristickým poznávacím znakem šperků Trollbeads také náramky zpracované precizním způsobem nazývaným „Královská vazba“.

Designéři z celého světa se v každé kolekci inspirují mytologií, astrologií, pestrostí kultur z celého světa i drobnostmi z každodenního života, aby každý jednotlivý přívěsek, brzdička či karabina byla zkrátka dokonalá a podtrhla váš styl či životní příběh.

Dobře totiž víme, že „Every story has a bead“.

Novinky a akce sledujte na www.trolbeadscz.com

Naše další projekty

Peníze

První opravdu neomezená data. T-Mobile mění tarify, výhody už dá i bez závazku

T-Mobile přichází s výrazným zlevněním. Změna tarifů od září nebude jenom kosmetická. Díky tomu musí reagovat i konkurenti.

Peníze

Pojištění bez kliček

Ačkoliv má životní pojištění vnést klientům do života jistotu, často není jasné, co všechno kryje.

Finmag

Co nechceme slyšet: Samota zabíjí

Vzali jsme za vědecky ověřené, že ve zdraví nás k vysokému věku může dovést pět (ne)činností: nekouřit, zdravě jíst, hýbat se, pít nejvýš...

Finmag

A nikdo vám nepomůže. Funguje efekt přihlížejícího?

Lidé se často domnívají, že když se dostanete do průšvihu, pomoci kolemjdoucích nebo přihlížejících se spíš nedočkáte, než dočkáte. Psychologové...