Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Dámská elektrokola baví svým designem i komfortním provedením

Sport
PR článek
| 12. 10. 2021 | 437
Dámská elektrokola baví svým designem i komfortním provedením
Zdroj foto: Give.cz

Proč se spokojit s unisex modely, když vývojáři elektrokol pro příslušnice něžného pohlaví vytváří jedinečné cyklistické skvosty, které za pomoci elektropohonu, baterie a řídící jednotky zvládnou každý kopec i převýšení. A vy v jejich sedle navíc s elegancí a grácií zažijete to pravé cyklistické opojení.

A tak pokud chcete být IN a především tělesně i psychicky FIT, je dámské elektrokolo rozhodně atraktivním způsobem, jak při pobytu na čerstvém vzduchu utužovat svou kondici i postavu jako ze žurnálu

Okuste kouzlo elektrocyklistiky

Proč raději nevsadit na auto, městskou dopravu nebo, když už tedy cyklistika, tak běžné jízdní kolo? Napadat vás může mnoho otázek, ale věřte, že postačí jedna jízda na elektrokole, a pochopíte kouzlo, kterému se nedá uniknout. Navíc, když v sobě tento druh zdravého pohybu, i přemisťování z místa na místo, ukrývá tolik výhod a předností.

Díky elektrokolu můžete vyrazit vstříc dobrodružství i povinnostem, ať už jste příležitostnou či aktivní sportovkyní s dokonalou postavou nebo nadbytečnými špíčky, kterých se potřebujete zbavit. Oproti klasickému jízdnímu kolu dokáže elektrokolo mazat výkonnostní rozdíly mezi partnery i přáteli, a tak si na společnou vyjížďku mohou vyrazit aktivní i pasivní cyklisté. A všichni si jízdu užijí!

Vždy je při výběru elektrokola důležité cítit se v jeho sedle pohodlně, a to může být pro mnoho žen v sedle unisex modelu elektrokola nedostižný cíl.

S elektrokolem si můžete dovolit mnohem delší výlety než na obyčejném kole s jistotou, že vám nedojdou síly na cestu zpět. A stejně tak žádný kopec nezůstane nepokořen. Správně zvolený model dámského elektrokola vás dopraví do práce i zaměstnání, bez potu a uřícení, nebo vyveze vstříc adrenalinovým dobrodružstvím v lůně nedotčené a drsné přírody. A to vše ekonomicky, ekologicky bez zatěžování životního prostředí hlukem a smogem, a navíc bez nutnosti obstarávat si řidičské oprávnění a vyřizovat technický průkaz či podstupovat STK.

Čím je dámské elektrokolo tak výjimečné?

Mohlo by se zdát, že je vlastně jedno, na jaký model či typ elektrokola cyklistka usedne. Pokud opomineme designovou stránku, ke které se vrátíme později, pak je nutné zmínit, že vývojáři si skutečně nechávají záležet na tom, aby i žena cyklistka v sedle elektrokola zažila dokonalý pocit z jízdy. Vždy je při výběru elektrokola důležité cítit se v jeho sedle pohodlně, a to může být pro mnoho žen v sedle unisex modelu elektrokola nedostižný cíl.

Říkáte si proč? Tak jako je každý z nás jinak velký, vysoký či těžký, tak je i tělesná konstituce ženy jiná než muže. Právě proto moderní výrobci elektrokol myslí i na tento fakt a vznikají tak úchvatné modely dámských elektrokol, které ocení právě ženy cyklistky.

Elektrokola
Foto: Give.cz

V čem je dámské elektrokolo ideální právě pro ženy?

Jak už jsme řekli, dámské elektrokolo je navrženo a vyrobeno s ohledem na specifika ženské postavy, a to především s ohledem na menší postavu, užší ramena a širší pánev.

Dámské elektrokolo má:

 • upravenou geometrii rámu pro pohodlné sesedání i nasedání
 • užší řídítka
 • kratší představec
 • nižší horní rámovou trubku
 • specifický tvar a velikost sedla

Atraktivní design myslí na estetické cítění každé ženy

Ženy milují krásu a touží po tom, aby jim to za každých okolností slušelo. Třeba i v sedle elektrokola! Na tento fakt cílí i pokrokoví výrobci elektrokol a na trhu je tak pestrý výběr dámských elektrokol i pro ty nejnáročnější cyklistky. Dámská elektrokola hýří nejen barvami, ale také citlivým a estetickým vyladěním všech detailů.

Na první pohled vás zaujme především propracovaný a atraktivní design, neotřelé typy rámů i fakt, že si snadno sladíte i svůj zbývající cyklistický outfit se svým našlapaným elektrokolem snů. Není tak problém vybrat si ke konkrétnímu modelu dámského elektrokola stylovou cyklistickou přilbu, cyklistický oděv, ale i další doplňky od cyklistické brašny až po osvětlení. I ženy cyklistky tak při jízdě na elektrokole můžou stále vypadat šik a IN.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • Šťastné a veselé v posteli!
  Lidi s feministickým pohledem na svět si prý užívají lepší sex než ostatní. Dokážou se totiž vykašlat na představy o tom, co je a není normální, a je pro ně zásadní vzájemný respekt. Heroine představuje první vydání věnované sexu. Buďte bez obav, že bychom chtěli někoho nebo něco soudit. Ať vás tenhle dárek příjemně naladí…
 • „Bylo to jako šlápnout na minu“
  Tak začíná článek Pavlíny, která krátce po 40. narozeninách dala průchod své touze po sexu, po cizích mužských tělech, po potěšení bez závazků. Potřebovala zjistit, kdo vlastně je. Text, u kterého se možná budete červenat, protože naráží na představy o tom, co se může a sluší.
 • Máte rádi áčko?
  Chtějí ženy anální sex, nebo se jen přizpůsobují mužské touze a představám z porna? Na to se v článku ptá Zuzana Kašparová, spoluautorka podcastu Vyhonit ďábla. Vyzpovídala několik žen, pro které je tato praktika důležitým zdrojem slasti, a připomíná, že penetrace není všechno.
 • Komu vadí svobodné ženy
  Na rozdíl od doby před pár lety už dnes v Česku jen málokdo veřejně hlásá, že když žena říká ne, myslí tím ve skutečnosti ano. Ten posun ovšem nenastal sám od sebe. Obrovskou zásluhu na něm má naše cover star, zakladatelka organizace Konsent a neúnavná čeřitelka stojatých sexistických vod Johanna Nejedlová.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze