Diskuze k článku:

Šaty z odpadků a zvýrazněné tvary těl. Nejzajímavější inspirace z pražského týdne módy na příští rok

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

antifeminista | 17. 9. 2022 11:45

Nemáte občas taky ten pocit, že nicotné příspěvky těchto "progresivistů" ve skutečnosti nepřispívají ke zlepšení tohoto světa, ale k jeho pádu?

Nejdříve tu máme borca borcovatého, který kritizuje fanoušky díla, mající pocit, že je to dílo ničeno, a vydává se za velkého fanouška fantasy, a přitom to dílo zcela očividně nečetl, protože se o tom díle dozvěděl teprve v souvislosti s kritizovaným seriálem.

Pak tu máme tyto lidi, kteří navrhují zcela postradatelné věci, ale protože přitom používají recyklované materiály, mají pocit, kdovíjak nepomáhají matičce Zemi, čímž dávají zcela otevřeně najevo, že nerozumí současným ekologickým problémům a drahá matička Země je jim ve skutečnosti úplně v konečníku, stejně jako lidem, kteří pak na ně svými články pějou ódy., že jo, Ádo Bartlová?

+5
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pavel Křížek | 17. 9. 2022 13:35

No tak použít v dnešní době slovo "futuristický" k popisu oblečení, jehož autor zcela očividně vykradl inspiraci ze třicet let starého animáku Jetsonovi, mi nepřijde moc patřičné.

Stejně tak je ale zcela nepatřičné i slovo "praktické" a také pár dalších pozitivně citově laděných slov, když se na ty fotky dívám.

-1

Diskuze k článku:

B | 20. 9. 2022 9:39

Moje dcerka to je ekologik...včera jsem ji potkala cestou ze školy a měla na sobě moje tepláky na doma, přítelovu košili z punkových časů s nášivkama, takovej ten koženej nebo spíš psoudokoženej unisex kabát s beránkem, co jsem ji nechala v pokoji s tím, že ho může nosit v zimě a k tomu kecky a když jsem jí řekla, že je to strašný, tak mi odpověděla, že je to jedno a Týna přišla do školy v kalhotách od pyžama, páč to prej vůbec neřešej.:D

0

Veronika | 18. 9. 2022 17:04

Kreativní? Možná. Nositelné? Ani náhodou! Ekologické? Tak to už vůbec.
Království za nadčasovou módu - věci, které si můžeme vzít na sebe letos i za pět let, budeme v nich vypadat dobře a pomůžeme tak i průmyslem zatížené planetě. Jenomže když návrhář navrhne normální, nešokující oblečení, nikdo si ho nevšimne.
A obávám se, že stejně je to i s pány a sukněmi. Nenápadného muže v džínách si žádná nevšimne. Ale ohol si svá svalnatá lýtka, dej si sukni a lodičky - a otočí se i chlap!

0

umfa | 18. 9. 2022 9:33

Oblékejte se jak chcete, však já se taky oblékám jak chci. Jen prosím nenaznačujte, že móda může být ekologická. To je naopak v přímém rozporu. Jakékoliv oblečení které plní jiné funkce než čistě praktické a nosí se méně než do úplného opotřebení je z principu neekologické, i kdyby se dělalo z odpadků.

+2

Honza | 18. 9. 2022 8:51

Inu, ať si každý chodí v čem chce, i když v těchhle modelech nejspíš nikoho na ulici ani v tramvaji nepotkám. Co ale nechápu, jsou ty

0

Tiv | 17. 9. 2022 17:00

ouvej.
no... ještě si je můžeme představovat nahaté
pojem svlékat očima zde nabývá zcela nového rozměru.
jsem tolerantní člověk a chlap v sukni se mi zdá v pohodě--- proč by jako neměl, když ženy můžou nosit cokoli, rovnoprávnost, sakra--- ale NE v takové ošklivé...
ovšem ten první model vypadal skvěle, asi mi vlivem epilepsie po těch ostatních vypadl z hlavy.

0

Pavel Křížek | 17. 9. 2022 13:35

No tak použít v dnešní době slovo "futuristický" k popisu oblečení, jehož autor zcela očividně vykradl inspiraci ze třicet let starého animáku Jetsonovi, mi nepřijde moc patřičné.

Stejně tak je ale zcela nepatřičné i slovo "praktické" a také pár dalších pozitivně citově laděných slov, když se na ty fotky dívám.

-1

antifeminista | 17. 9. 2022 11:45

Nemáte občas taky ten pocit, že nicotné příspěvky těchto "progresivistů" ve skutečnosti nepřispívají ke zlepšení tohoto světa, ale k jeho pádu?

Nejdříve tu máme borca borcovatého, který kritizuje fanoušky díla, mající pocit, že je to dílo ničeno, a vydává se za velkého fanouška fantasy, a přitom to dílo zcela očividně nečetl, protože se o tom díle dozvěděl teprve v souvislosti s kritizovaným seriálem.

Pak tu máme tyto lidi, kteří navrhují zcela postradatelné věci, ale protože přitom používají recyklované materiály, mají pocit, kdovíjak nepomáhají matičce Zemi, čímž dávají zcela otevřeně najevo, že nerozumí současným ekologickým problémům a drahá matička Země je jim ve skutečnosti úplně v konečníku, stejně jako lidem, kteří pak na ně svými články pějou ódy., že jo, Ádo Bartlová?

+5

antifeminista | 17. 9. 2022 9:03

Tolik práce a přitom taková blbost.

Vyrábět naprosté zbytečnosti a chlubit se přitom tím, že používáte udržitelné materiály, je už z logiky věci idiocie nejhrubšího zrna.

Od módních návrhářek a návrhářů se čeká spousta věcí, ale inteligence mezi nimi není. Je třeba pro ně mít pochopení, jako pro každého handicapovaného.

0