Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Dráždit, svádět a leckdy i pohoršovat. Žhavý trend kink začal před sto lety, v čem inspiruje dodnes?

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

umfa | 19. 8. 2022 14:35

To přece není nic hrozného, sám mám taky takový hezký přiléhavý gumový obleček. Jde o známou módní značku Scubapro.

+5
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 20. 8. 2022 7:11

Když nad tím tak přemýšlím, tak by bylo velmi vhodné do budoucna, kdyby si všichni udělali testy a názory těch méně zdatných byly vždy jasně označeny třeba jako: low mental capacity

Nejde mi o mě, já to poznám, ale jde o vás (opica, Pinochet, antifeminista...), to aby vám bylo jasný na jaké úrovni jsou vaše názory a nežili jste v bludu, že jsou si všechny názory rovny. Taky pak uvidíte, že vás hloupých je strašně hodně a máte velké tendence se srocovat. To pak chytré lidi většinou odradí, aby s váma vůbec komunikovali a vám se tak utváří jakýsi falešný pocit pravdy....

-3

Diskuze k článku:

umfa | 20. 8. 2022 16:06 | reakce na Jane - 19. 8. 2022 23:01

Citace - Jane / 19. 8. 2022 23:01

A je aspoň průhledný?

Průhledný ... to mě nenapadlo, to by mohlo být zajímavé :-) Třeba by se to dalo výrobci poslat jako tip :-) Ten můj je bohužel fádně černý.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

antifeminista | 20. 8. 2022 12:56 | reakce na B - 19. 8. 2022 19:42

A teď vážně. CO na těch klucích z Asie vidíš? Účesy, hadry, makeup, hudební žánr i ty tak neskutečně neskutečné texty písní, že z toho bolí mozek i mě, kterej mám neskonale nižší IQ než kolik si odhaduješ ty - to všechno maj od producentů, stylistů... A v tomhle videu maj dokonce i účesy okopírovaný od Backstreet Boys! ... Tahleta slátanina možná má 120M shlédnutí, ale není to nic víc, než asijská reminiscence do dob mého mládí, kdy frčely nagelovaný vymaštěný boybands. Ty videa, co sem pořád postuješ, jsou tak neskutečnou ukázkou konzervativního přístupu producentů, že se k člověku, který tak moc propaguje progresi, ani trochu nehodí!!! To už rovnou můžeš postovat Scooter! :-D

+1

antifeminista | 20. 8. 2022 8:49 | reakce na B - 20. 8. 2022 7:11

Já třeba viděl neskutečného borce, kterýmu se v hlavě udělal názor, že zapalovat plastové veřejné odpaďáky je skvělý nápad. Takovému borci já se svými názory nesahám ani po kotníky. To přiznám i bez tebou schváleného a certifikovaného testu stupidity názorů.

0

B | 20. 8. 2022 7:11

Když nad tím tak přemýšlím, tak by bylo velmi vhodné do budoucna, kdyby si všichni udělali testy a názory těch méně zdatných byly vždy jasně označeny třeba jako: low mental capacity

Nejde mi o mě, já to poznám, ale jde o vás (opica, Pinochet, antifeminista...), to aby vám bylo jasný na jaké úrovni jsou vaše názory a nežili jste v bludu, že jsou si všechny názory rovny. Taky pak uvidíte, že vás hloupých je strašně hodně a máte velké tendence se srocovat. To pak chytré lidi většinou odradí, aby s váma vůbec komunikovali a vám se tak utváří jakýsi falešný pocit pravdy....

-3

B | 20. 8. 2022 6:32

Citace - opica / 19. 8. 2022 23:16

Neboj sa, po tebe určite nie, kľudne pošli aj svoje nahé fotky, garantujem, že nikam neskočím.

To jsem ráda protože podle tvé logiky v jejímř světle se i jádro vlaškého ořechu jeví jako mentální gigant, to totiž znamená, že bych pro tebe i nahá byla osobnost. Tak vidíš, že to jde, a dotyčná na sobě může mít cokoli.

-1

B | 20. 8. 2022 6:28

Oprava: Tohle byla reakce na "hmm"ne na Jane
Dřív na to (nejen) pánové taky žehrali jako na neskonalou nestoudnost a prostopášnost, než si zvykli.:)
...a v Uhrách jsou holt pozadu.

0

B | 20. 8. 2022 6:26

Umfa: A je aspoň průhledný?

Dřív na to (nejen) pánové taky žehrali jako na neskonalou nestoudnost a prostopášnost, než si zvykli.:)

-2

B | 20. 8. 2022 6:25 | reakce na Jane - 19. 8. 2022 23:01

Dřív na to (nejen) pánové taky žehrali jako na nestoudnost, než si zvykli.:)

-1

opica | 19. 8. 2022 23:16 | reakce na B - 19. 8. 2022 20:01

Reagujete na příspěvek z 19. 8. 2022 20:01, Autor: B

Neboj sa, po tebe určite nie, kľudne pošli aj svoje nahé fotky, garantujem, že nikam neskočím.

+1

Jane | 19. 8. 2022 23:01

+1

hm | 19. 8. 2022 22:16

Pro B ukázat kotník nebo bradavku je úplně stejné.

+1

B | 19. 8. 2022 20:01

Citace - opica / 19. 8. 2022 13:54

Akože, de gustibus... či ako sa to hovorí, len mi to akosi nesedí k celkovému zameraniu tohto média. Či to len muži sú na vine, keď takto odetú ženu vnímajú hlavne ako sexuálny objekt (tie viditeľné bradavky s piercingmi sú topka), predsa by mali vnímať jej intelekt, tú brutálnu kvalifikáciu, a tú komplexnú filozofiu, čo sa pod týmto skrýva?!?

Počkej až si u vás v Uhrách ženské odhalí kotníček, to už se holt neudržíš a začneš po nich skákat, co?

-2

B | 19. 8. 2022 19:42

Jen sto let? To je pro místní konzervy moc nové a do Maďarska za opicema se ještě vůbec nedostalo.
https://www.youtube.com/watch?v=OvioeS1ZZ7o

-1

... | 19. 8. 2022 15:16

A zítra článek, oblékám se ve stylu fetish a kinky. Muži na mě blbě čumí..

+1

Ellie | 19. 8. 2022 15:09 | reakce na opica - 19. 8. 2022 13:54

Líbí se mi ten váš lehce ironický, shovívavě vtipný tón, jakým jste ty hloupé feministky setřel!

-1

umfa | 19. 8. 2022 14:35

To přece není nic hrozného, sám mám taky takový hezký přiléhavý gumový obleček. Jde o známou módní značku Scubapro.

+5

opica | 19. 8. 2022 13:54

Akože, de gustibus... či ako sa to hovorí, len mi to akosi nesedí k celkovému zameraniu tohto média. Či to len muži sú na vine, keď takto odetú ženu vnímajú hlavne ako sexuálny objekt (tie viditeľné bradavky s piercingmi sú topka), predsa by mali vnímať jej intelekt, tú brutálnu kvalifikáciu, a tú komplexnú filozofiu, čo sa pod týmto skrýva?!?

+2