Diskuze k článku:

Třpytky v dekoltu a nepřehlédnutelné kostýmy. Podívejte se na bláznivé outfity ze světových pride pochodů

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

PI | 5. 8. 2022 20:46

Jako by nebylo dost teplo normálně, ještě tohle do toho...

+9
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 6. 8. 2022 7:08

Tady zas bude v komentářích nablito....
Mě zaujal ten pentagram na prvním obrázku.:D
Jinak je sranda, že jedním z asi 15 jazyků, ve kterém zatím knižně vyšlo Mo Dao Zu Shi, je zrovna maďarština (vedle Nj a AJ, zatím asi jediný "západní" jazyk). Dcera mi říkala, že prej v tom mají nádherný obrázky, ještě jsem je ale neviděla. Je to stejná sranda, jako že to napsali v Číně, nebo že asi nejvíc BL mangy mají v Polsku. Vsadím se, že i v polštině MDZS brzo vyjde. :D

-6

Diskuze k článku:

Enigma | 8. 8. 2022 18:45

Potřebují příslušníci menšinové sexuální takovou reklamu, není to spíš kontraproduktivní? Návod jak vyrobit homofoba, cpěte homosexualitu lidem jako novou normalitu a to i těm, kteří nemají proti gustu žádný dišputát, začnou ti dotyční vadit. Výrok k tomu lze připojit: My tu lásku a toleranci do vás natlučeme i násilím.
K manželství pro všechny bych měl jednu otázku. Když jim to dáme, budou už spokojeni? Mám obavu, že řvouni budou spokojeni jen na chvíli a pak budou řvát pro něco jiného. Každý chce práva, ale co odpovědnost. Nejsem spokojen s vývojem této civilizace, dopracovali jsme se k tomu, že většina tiše ustupuje před řvoucí menšinou.

0

umfa | 7. 8. 2022 21:34 | reakce na Jaroslav Normální - 7. 8. 2022 21:28

Citace

Ať je stihne trest boží !!!

Proč ta nenávist? Ať si dělají co chtějí. Nikdy bych nebránil nikomu dělat něco pouze proto, že se mi to zdá divné. Jen ho za to nebudu obdivovat ani mu to platit, ale to je věc, kterou zase musí strpět on :-)

+2
Zobrazit komentovanou zprávu

Jaroslav Normální | 7. 8. 2022 21:28

!!! Hnus hnus hnus !!! Ať je stihne trest boží !!!

-2

Franta Khár | 7. 8. 2022 21:08

Já bych jim dal bičem přes faluse a netopýry...

0

Pinochet | 7. 8. 2022 11:46

Citace - B / 6. 8. 2022 07:54

Třičtvrtě mega? Tak to je teda strašná pálka teda.:D Že se vrážej prachy do jinejch zbytečností vás patrně netrápí...zajímalo by mě kolik peněz se utopí třeba v hokeji...nebo to slavný lyžování tehdy v Liberci, to byla pálka, že je Liberec nejspíš zadluženej ještě dneska, ale třičtvrtě milionu je teda fakt strašnejch, to už vám nezbude na důchody. :D

Jo, dotace do hokeje (nebo fotbalu, v podstatě to samý, jen na ledě) mě štvou úplně stejně (teda poměrově víc, jde kolem 100 míčů u každýho), ale stěžovat si na to pod článkem k buznapochodu mi nepřišlo tematický. A důchody se týkaj spíš vás, já jakožto zlej zakomplexovanej pravičák jsem za to, aby nic jako státní důchod nebyl a každej si na něj spořil sám. A taky do něj máte o dekádu blíž. Ale hlavně jste úplně přehlídla podstatu. POsledních x měsíců každej den někdo z politiků vymejšlí, jaký daně a jak zvednout, jak z lidí vytahat víc peněz - a pak jen tak daj 750 klacků na jednodenní akci pro 4% populace. Zjevně nemá stát problém s příjmy, ale s výdaji.

+3

já profi trol | 6. 8. 2022 16:43

pro Pinochet: Kokainové večírky a vyvěšování vlajky musí přece pokračovat i bez Hlubučka. :DDD

+3

umfa | 6. 8. 2022 12:51 | reakce na B - 6. 8. 2022 9:31

Přesně, jako lakmusový papírek. V době kdy investoři používají pětimístné pH-metry, abych zůstal u přirovnání :-) :-) :-)

Ne, pokud se na tohle dávají peníze, tak jedině v rámci doktríny chléb a hry. Stejně jako jiná odvětví showbusinessu, třeba jmenovaný fotbal nebo ono mistrovství už ani nevím v čem. Jsou to jen utracené peníze, aby určité skupiny lidí neotravovaly. Jenže ony stejně otravují a proto bych zrušil financování jak LGBTPZN, tak fotbalistů, hokejistů, krasobruslařů a vůbec všeho co má ještě tu drzost se nazývat sportem :D

+1

antifeminista | 6. 8. 2022 9:59 | reakce na B - 6. 8. 2022 9:31

Jistě, třeba v USA, kde můžete dělat pochody v San Franciscu, ale ne třeba v Texasu, je pride pochod jistě lakmusovým papírkem čehokoliv.
Stejně tak je pro všechny významné investory prioritou číslo jedna investovat do svobodných zemí. Proto nejvíce světových investic teče do Číny.

To, že nechápeš vliv přílivu zahraniční měny ať už v podobě investic či útrat na ekonomiku, je sice mrzuté, ale nemůžeš rozumět všemu. To, že pride pochod je "prakticky zadarmo", je ale kravina tak hloupá, že její vysvětlení by mi přišlo jako poučování prvňáčka.

+2

B | 6. 8. 2022 9:31

Antifeminista: Je vidět, že tvé myšlení je velice omezené. Pride pochody taky nejsou všude. Jsou jako lakmusový papírek a kde nejsou povolené, tam to jasně naznačuje, že společnost je jaksi nesvododná. Od takové země pak někteří investoři mohou dát ruce pryč, inteligentním lidem se tam nechce stěhovat atd a atd. nějaké mistrovství možná krátkodobě vydělá, ale dlouhodobě je k ničemu, Olympiáda je pak dnes už skoro seberujnovací podnik. Navíc mistrovstvítřeba jednorázově vydělá, ale máš skryté náklady a investice viz třeba ty stadiony, kde si musíš nejdčív vychovat malé hráče a další haldu nákladů....
Pride pochod je prakticky zadarmo.

-3

antifeminista | 6. 8. 2022 9:19 | reakce na B - 6. 8. 2022 8:57

1) mistrovství světa se rozhodně nedělá všude
2) lepší reklama pro investory? a kde ti investoři teda jsou? která firma do naší země přišla s miliardovými investicemi na základě toho, že si v novinách přečetla, že u nás proběhl pride pochod?

+3

antifeminista | 6. 8. 2022 9:17 | reakce na B - 6. 8. 2022 8:53

Ten příklad měl sloužit jen k tomu, aby sis uvědomila, že posuzování vhodnosti výdajů podle toho, kam se nacpalo víc, je padlé na hlavu.

+3

B | 6. 8. 2022 8:57

Antifeminista: Podklady o tom máš kde? Imho meleš kraviny. Ten pochod ukazuje, že jsme liberální země a to je lepší reklama pro investory než jakýkoli sport, který se taky dělá všude.

-2

B | 6. 8. 2022 8:53

Antifeminista: Za ty roky se v tom stejně utopilo tolik "mých" peněz, že by za to mohly být tyhle pochody každých 14 dní příštích deset let.:D
Navíc to byl jen příklad, opravdu mě to nezajímá. Nechce se mi dohledávat, kolik stojí roční údržba různých "zbytečných" stadionů a dalších chujovin okolo, které mě vůbec nezajímají a místo nich by se mohly zaplatit školy, nemocnice nebo něco z globálního hlediska rozumnějšího, ale pár drobáčků za nějaký pochod a: "ó ty hrůzo ono to stojí peníze!"

-2

antifeminista | 6. 8. 2022 8:52 | reakce na B - 6. 8. 2022 8:08

Obecně - mistrovství světa v nějakém sportu sice stojí mnohem více peněz, ale také přiláká mezinárodní pozornost, přijde sem hromada zahraničních sportovců a diváků, kteří tu svými útratami napumpují do ekonomiky hromadu peněz. Z tohoto důvodu se náklady dají považovat za investici.

Oproti tomu pride pochody, který dnes organizuje kdekdo, nejsou žádnej festival v Riu - není to žádná unikátní záležitost a neláká to nijak výrazně ani tuzemské turisty, natož ty zahraniční. Jaké dodatečné příjmy státu či podnikatelům generuje takový pride pochod třeba v Praze, aby se dalo ospravedlnit, že se na to vy nakládají veřejné prachy? Tady jsou náklady víceméně jen útratou, nikoliv investicí.

Co z toho je teda skutečné zlo? Když chceš bojovat za "větší dobro" nebo "obecné blaho", nedělej to jako kravička a srovnávej poměr cena/výkon, zde náklady a příležitosti.

+1

antifeminista | 6. 8. 2022 8:35 | reakce na B - 6. 8. 2022 8:08

Jsem si docela jistý, že letos ani v příštím roce na závody MotoGP na Masarykově okruhu nepoteče z veřejných peněz ani halíř, protože na tomto okruhu byly MotoGP závody oficiálně a natrvalo zrušeny v roce 2020.

Ne, že by tenhle tvůj whataboutismus měl nějaký smysl, ale aspoň si zjisti aktuální info.

+2

Veronika | 6. 8. 2022 8:35

Sexuální orientace je soukromá věc každého z nás. Normální člověk nemá potřebu neustále vykřikovat do světa, že je gay, lesba, trans nebo třeba pejsek, lustr či bojový vrtulník. Bizarní pochody divných lidí s holými zadky LGBT komunitě neprospívají, ale ubližují. Mně by se moc líbilo, kdyby lidi tohle prostě přestali řešit. A hlavně to přestali neustále propagovat jako normu. Spousta mladých lidí je teď "jiných" i proto, že být obyčejný heterák je nuda a být "duha" je prostě veselejší a barevnější. Když jste "queer", každý vás bere a řeší s vámi, jak je super být holka, která se cítí jako kluk, ale je na kluky. A také by se mi líbilo, kdyby stát už konečně začal opravdu podporovat lidi, kteří jsou "normální" a snaží se najít bydlení a založit rodinu. To je totiž v reálu mnohem těžší než přežít v naší zemi jako tolik oslavovaná "duha".

+6

B | 6. 8. 2022 8:08

Například tu :"Brno dá v letošním i příštím roce na závody Moto GP na brněnském Masarykově okruhu třicet milionů korun."

"19/02/2019 · Na den přesně před 10 lety začalo v Liberci mistrovství světa v klasickém lyžování. Co po něm zůstalo? Dluhy (111 milionů korun), dva drahé areály, které se v zimě nevyužívají..."

Tady, šetřílci, můžete začít. Takovejch peněz tyhle blbosti stojí a 99 % lidí takové okurkoviny nezajímá, nebo by za ty prachy určitě raději pořídili něco jiného a ještě je to celé neekologické a až se tohle rozhazování zakáže, tak se může zakázat i nějaké pochodování, co stojí zlomek.
Začínat by se mělo u většího zla, ne?

0

B | 6. 8. 2022 7:54

Citace - Pinochet / 5. 8. 2022 16:22

Kdyby jen EU, Hřib jim letos zase nasypal třičtvrtě mega z městskýho.

Třičtvrtě mega? Tak to je teda strašná pálka teda.:D Že se vrážej prachy do jinejch zbytečností vás patrně netrápí...zajímalo by mě kolik peněz se utopí třeba v hokeji...nebo to slavný lyžování tehdy v Liberci, to byla pálka, že je Liberec nejspíš zadluženej ještě dneska, ale třičtvrtě milionu je teda fakt strašnejch, to už vám nezbude na důchody. :D

-1

lulan | 6. 8. 2022 7:27

do prdele zasrana redakce clovek nemuze napsat svj nazor kde neni jedine sproste slovo jdete do piči

0

B | 6. 8. 2022 7:13

Oprava: Nejen bude, ono už tu nablito i je. :D

0

B | 6. 8. 2022 7:08

Tady zas bude v komentářích nablito....
Mě zaujal ten pentagram na prvním obrázku.:D
Jinak je sranda, že jedním z asi 15 jazyků, ve kterém zatím knižně vyšlo Mo Dao Zu Shi, je zrovna maďarština (vedle Nj a AJ, zatím asi jediný "západní" jazyk). Dcera mi říkala, že prej v tom mají nádherný obrázky, ještě jsem je ale neviděla. Je to stejná sranda, jako že to napsali v Číně, nebo že asi nejvíc BL mangy mají v Polsku. Vsadím se, že i v polštině MDZS brzo vyjde. :D

-6

antifeminista | 5. 8. 2022 21:55

"akci, na které se mohou hrdě ukázat takoví, jací jsou, a připomenout svou existenci těm, kteří by stále ještě nejraději předstírali, že tu s námi nežijí"

PŘEKLAD: "pro LGBT+ je pride pochod akce, na které mohou připomenout svou existenci 999 lidem, kterým jsou úplně u zadele a 1, kterýmu přijdou se všemi těmi pochody vyloženě otravní"... těch, kterým LGBT+ vyloženě bytostně vadí, je tak málo, že by se do tý statistický tisícovky ani nepromítli

"biodegradabilní, jednoduše je pak opláchnete ve sprše"

PŘEKLAD: "co je vodou smývatelné ještě nemusí být biodegradabilní, a my jsme příliš queer na to, abychom po česku říkali biologicky rozložitelné"

"Pride pochody fungují také jako prostor vyjádřit názor."

PŘEKLAD: "zkuste tam někdo přijít s transparentem, že pride pochody ničí práva nenapraví"

-1

PI | 5. 8. 2022 20:46

Jako by nebylo dost teplo normálně, ještě tohle do toho...

+9

Michal Macek | 5. 8. 2022 17:05 | reakce na Tomáš Tinťa - 5. 8. 2022 16:55

Tomáš Tinta: tesi mě , Macek...

0

Tomáš Tinťa | 5. 8. 2022 16:55

Verbež.....

-1

Pinochet | 5. 8. 2022 16:22

Citace - já profi trol / 5. 8. 2022 14:38

Ti vypadají. Tak hlavně, že tuhle zbytečnost financuje EU.

Kdyby jen EU, Hřib jim letos zase nasypal třičtvrtě mega z městskýho.

0

já profi trol | 5. 8. 2022 14:38

Ti vypadají. Tak hlavně, že tuhle zbytečnost financuje EU.

+1