Diskuze k článku:

Neplodnost nejsou pravé neštovice. Nezmizí, říká primář reprodukční kliniky

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

já profi trol | 27. 7. 2022 18:28

Neplodnost dnes postihuje muže i ženy stejnoměrně – v 35 procentech.
To zjistili na klinice iscare babis z příchozích, nebo co je to za údaj?
Dejte link na zdroj té studie.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

0 > ' | 27. 7. 2022 19:26

No já zírám. Zdejší profi trotlík vyštval amatéra trotla Křížka jen proto, aby pak najel do jeho kolejí. Už nepotřebuju vidět velkou čínskou zeď ani niagáry, největší zázrak světa jsem spatřil na heroinu. :-D

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

0 > ' | 29. 7. 2022 18:13 | reakce na B - 28. 7. 2022 9:32

Já řeším pružnost páteře manažerů tohoto malého koutku, ne celé společnosti. To, že je celá společnost na hovno, začíná vždycky u jednotlivců. Vždycky to začíná podobně - někdo přijme peníze od člověka, o kterého by si veřejně ani neopřel bicykl. Vždycky budou existovat ti, co si myslí, že díky prachům mají moc. Svět ale neutváří peníze. Utváří ho lidé, ti samí, kteří se mohou vždycky sami rozhodnout, zda chtějí lepší svět, nebo zda si vystačí s almužnou od bohatých.

0

B | 28. 7. 2022 9:32

Citace - 0 > ' / 27. 7. 2022 23:39

... PR článek na BABIŠOVU kliniku Iscare? Prachy holt nesmrdí, jak říkávala už naše bývalá hlavní čoroperka.

He, kdybys měl rozkrýt všechny prachovody, tak by sis přišel jak v seriálu Chobotnice:D. Vzhledem k tomu, že (nejen tady) mají vše pod palcem různé skupiny, které jsou různě navázané nebo přímo patří pod různé pracháče a ti pracháči pod sebou mají většinu kapitálu, který díky vlastnostem kapitálu stále narůstá, aniž by se o to tito pracháči museli snažit, mi na tom nepřipadá nic divného.(kromě toho, že je celá společnost na hovno a musí to skončit něčím ošklivým tak jako vždycky :D)..kde to není Babiš, je za tím, Křetínský, Kellner(ová), nebo nějaký jiný pracháč třeba ze zahraničí... ...jak jsou na tom s morálkou a intelektem se dá na Babišovi aspoň celkem dobře sledovat.:D

0

0 > ' | 27. 7. 2022 23:39

BTW co si máme myslet o tom, že tu na jednu stranu vycházej články jako: "Řídit rodinu jako stát. Pro Babiše jsou ženy dělohy na výrobu dětí" (26.5.2020), a zároveň tu máme PR článek na BABIŠOVU kliniku Iscare? Prachy holt nesmrdí, jak říkávala už naše bývalá hlavní čoroperka.

0

0 > ' | 27. 7. 2022 19:26 | reakce na já profi trol - 27. 7. 2022 18:28

No já zírám. Zdejší profi trotlík vyštval amatéra trotla Křížka jen proto, aby pak najel do jeho kolejí. Už nepotřebuju vidět velkou čínskou zeď ani niagáry, největší zázrak světa jsem spatřil na heroinu. :-D

-2

já profi trol | 27. 7. 2022 18:32

Neplodnost není virové onemocnění, to je teda objev.

0

já profi trol | 27. 7. 2022 18:28

Neplodnost dnes postihuje muže i ženy stejnoměrně – v 35 procentech.
To zjistili na klinice iscare babis z příchozích, nebo co je to za údaj?
Dejte link na zdroj té studie.

+1

B | 27. 7. 2022 13:47

Ten MUDr. Jan Lacheta by se na těch fotkách takhle smát neměl, vypadá to děsivě...by mohl hrát Normana Batese.:D

+1