Diskuze k článku:

Zvířata cítí bolest a strach podobně jako lidé. Trvejme na kosmetice bez krutosti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Rose | 15. 6. 2022 16:46

Tady můžete podepsat iniciativu za pokusy bez zvířat v celé Evropské unii https://www.zapokusybezzvirat.cz/?utm_source=websz

+12
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pinochet | 2. 6. 2022 17:58

"Chemikálie jsou jim aplikovány pod kůži, do žaludku, do očí, na rozedřenou kůži…"

Při pohledu na (vsadím se, že ještě pořád slečnu) etickou ředitelku, mám silné nutkání aplikovat si chemikálie do očí taky.

-1

Diskuze k článku:

Rose | 15. 6. 2022 16:46

Tady můžete podepsat iniciativu za pokusy bez zvířat v celé Evropské unii https://www.zapokusybezzvirat.cz/?utm_source=websz

+12

Tiv | 5. 6. 2022 15:59

jako přivýdělek by to pro lidi, kteří jsou zoufalí a jsou ochotni vyměnit návštěvu exekutora za pálení v očích, úmorné zvracení nebo pořádnou vyrážku, které se nezbaví třeba i měsíce, by to byla příležitost, jenže člověk, který se zotavuje z nežádoucích účinků, je použitý a tudíž pro další testování nerelevantní. nevinných tvorů, kteří mají pro komunikaci jen výkřik, je mnoho. lze je vyměnit za nové.

0

Pinochet | 3. 6. 2022 20:33 | reakce na B - 3. 6. 2022 8:52

Citace - B / 3. 6. 2022 08:52

Pinochet: Čekala jsem, že napíšeš, že u tebe na tom nesejde, protože ty jsi přece chlap, což by se ke tvé zaostalosti a "logice" hodilo lépe, ale já ti bez fotky nemusím věřit ani to, že nejsi Asiat!

Podle mě jsi nejspíš přesně tak ošklivej, jako jsi hloupej.:D

Nemusíš mi věřit vůbec nic. Podívej, jak mi to není jedno.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 3. 6. 2022 8:52

Pinochet: Čekala jsem, že napíšeš, že u tebe na tom nesejde, protože ty jsi přece chlap, což by se ke tvé zaostalosti a "logice" hodilo lépe, ale já ti bez fotky nemusím věřit ani to, že nejsi Asiat!

Podle mě jsi nejspíš přesně tak ošklivej, jako jsi hloupej.:D

0

Pinochet | 3. 6. 2022 8:05 | reakce na B - 3. 6. 2022 7:37

Citace - B / 3. 6. 2022 07:37

Ukaž svou fotku, schválně jestli dáš aspoň 50 % Hyunjina.
Jen jako jestli sám nejsi taky zralej na to, aby si lidi při pohledu na tebe radši kápli do oka kyselinu, než na tebe koukat.:D

Nemám, jsem ze sta procent bílej. Zaplaťpánbůh.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 3. 6. 2022 7:37

Citace - Pinochet / 2. 6. 2022 17:58

"Chemikálie jsou jim aplikovány pod kůži, do žaludku, do očí, na rozedřenou kůži…"

Při pohledu na (vsadím se, že ještě pořád slečnu) etickou ředitelku, mám silné nutkání aplikovat si chemikálie do očí taky.

Ukaž svou fotku, schválně jestli dáš aspoň 50 % Hyunjina.
Jen jako jestli sám nejsi taky zralej na to, aby si lidi při pohledu na tebe radši kápli do oka kyselinu, než na tebe koukat.:D

+1

B | 3. 6. 2022 7:34

Lidé si naivně myslí mnoho věcí, já si naivně nemyslím už snad nic. Lidé páchají neuvěřitelné množství krutosti úplně všude, mě ale nebaví si o každé jednotlivosti zjišťovat, kde a jak byla vyrobena, abych měla buď lepší či horší svědomí... navíc lidi rádi lžou, nebo si fakta rádi upravují pomoci vynechávání informací nebo něčím zavádějícím. Jediné, co by proti tomu pomohlo, by bylo upravit psychiku lidí tak, aby přestali toužit po věcech a penězích a vážili si živých tvorů, což je utopie, protože většina lidí je blbá a má špatné hodnoty.

Takže nejlépe toho kupujte co nejmíň, čím míň toho potřebujete, tim méně škody uděláte!
...jenže to je těžké vysvětlit malým lidem, když příkladem jdou všude rozeřranci-celebrity, podnikatelé a politici -a za úspěch je pokládáno mít peníze a kupovat si nesmyslné věci...

0

Pinochet | 2. 6. 2022 17:58

-1

umfa | 2. 6. 2022 15:47

REACH testování na zvířatech nepovoluje, ale nařizuje. V každém druhém MSDS najdete údaje nadepsané např. LD50(rat), která v důsledku říkají, že při testovaní bylo zraněno a usmrceno množství zvířat. Až budete někdo požadovat zrušení REACH (zejména bodů pojednávajících o šestimocném chrómu a o pájkách s obsahem olova), dejte vědět, připojím se :-)

+3