Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

O čem mluvíme, když mluvíme o diverzitě

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

umfa | 31. 5. 2022 20:24

Citace - B / 31. 5. 2022 19:42

To ti muselo dát práce, že? Neboj, tvá hodnota není o moc větší než...

Ne, měl jsem to úplně bez práce. Citoval jsem totiž hloupého Leó Szilárda, objevitele řetězové reakce a spolupracovníka A. Einsteina. Pravda, ''zapomněl'' jsem to ozdrojovat, ale o to půvabnější je tvoje reakce :D Jak jsem tak četl Szilárdovy práce, jsem přesvědčený, že by mi odpustil :-)

+6
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pinochet | 31. 5. 2022 17:56

"Více žen nám pomáhá porozumět potřebám spotřebitelů a získat talentované ženy z jiných oborů, což pomáhá měnit náš přístup a být stále nejúspěšnější společností v oboru."

Spotřebitelé piva mají jedinou potřebu. Pivo. A to levný. "Talentovaná žena" může uspokojit potřeby spotřebitelů jedině tak, když bude talentovaná hlavně na hrudi a bude roznášet v putyce půllitry nahoře bez.

-3

Diskuze k článku:

Pavel Křížek | 1. 6. 2022 6:49 | reakce na B - 31. 5. 2022 19:35

Mám sílící dojem, že v tvém případě si někdo spletl diverzifikaci s diverzí.

0

umfa | 31. 5. 2022 20:24 | reakce na B - 31. 5. 2022 19:42

Citace - B / 31. 5. 2022 19:42

To ti muselo dát práce, že? Neboj, tvá hodnota není o moc větší než...

Ne, měl jsem to úplně bez práce. Citoval jsem totiž hloupého Leó Szilárda, objevitele řetězové reakce a spolupracovníka A. Einsteina. Pravda, ''zapomněl'' jsem to ozdrojovat, ale o to půvabnější je tvoje reakce :D Jak jsem tak četl Szilárdovy práce, jsem přesvědčený, že by mi odpustil :-)

+6

Pinochet | 31. 5. 2022 19:53

Citace - B / 31. 5. 2022 19:35

No a Pinochet... asi se začnu modlit, aby umřel a jeho duše zanikla navěky (a všem jemu podobným taky), což je to nejlepší, co pro něj můžu i pro lidstvo udělat.:D

Tak nějak jsem tušil, že to nejlepší, co tvoje extrémně rozvinutá nervová soustava zvládne, je opakovat prázdný rituál rozmluvy s imaginárním kamarádem v zoufalé snaze změnit realitu.

0

B | 31. 5. 2022 19:42

Citace - umfa / 31. 5. 2022 15:02

Nevím, proč to tu nepadlo. Diverzita je především poznání, že všichni lidé mají stejnou cenu. Například, že blbec je stejně hodnotný člověk jako génius. Důsledek: dva blbci jsou hodnotnější než jeden génius.

Na tuhle myšlenku jsi přišel jak? To ti muselo dát práce, že? Neboj, tvá hodnota není o moc větší než ta Pinochetova, takže jsem furt o dost hodnotnější než vy dva dohromady.

0

B | 31. 5. 2022 19:35

Diverzita je fajn, nic proti ní jako takové nemám, ale v tom, co tu je, je to asi jako vybírat pěknou mašličku do vlásků desítky let mrtvému zombíkovi. Prostě je to takové na povrchu trochu uhlazené a uvnitř to žije... červy!

No a Pinochet... asi se začnu modlit, aby umřel a jeho duše zanikla navěky (a všem jemu podobným taky), což je to nejlepší, co pro něj můžu i pro lidstvo udělat.:D

0

Pinochet | 31. 5. 2022 17:56

"Více žen nám pomáhá porozumět potřebám spotřebitelů a získat talentované ženy z jiných oborů, což pomáhá měnit náš přístup a být stále nejúspěšnější společností v oboru."

Spotřebitelé piva mají jedinou potřebu. Pivo. A to levný. "Talentovaná žena" může uspokojit potřeby spotřebitelů jedině tak, když bude talentovaná hlavně na hrudi a bude roznášet v putyce půllitry nahoře bez.

-3

umfa | 31. 5. 2022 15:02

Nevím, proč to tu nepadlo. Diverzita je především poznání, že všichni lidé mají stejnou cenu. Například, že blbec je stejně hodnotný člověk jako génius. Důsledek: dva blbci jsou hodnotnější než jeden génius.

0