Diskuze k článku:

Styl až do nebe. Ada z Módního pekla vybírá inspiraci pro vysoké ženy

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Lucy90 | 2. 5. 2022 8:00

No, ne každému jsou sukně (s punčocháči/punčochami s podvazky) pohodlné, pro někoho navíc pocitově moc sexy. Taky bývá problém s kapsami. Jestli byla spolužačka sportovnější typ, není čemu se divit...

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 30. 4. 2022 10:15

Většina těch dam má modelkovskou figuru. Já tenhle problém nevedu, každopádně jsem měla spolužačku, co pravidelně čekala velkou vodu, protože musela za každou cenu nosit rifle. Přitom kdyby nosila sukně, nebo kraťasy, tak je s dlouhejma, štíhlejma nohama za hvězdu...někteří si prostě dokáží udělat problém i z přednosti. Co já bych za delší nohy dala...

-1

Diskuze k článku:

Lucy90 | 2. 5. 2022 8:00

No, ne každému jsou sukně (s punčocháči/punčochami s podvazky) pohodlné, pro někoho navíc pocitově moc sexy. Taky bývá problém s kapsami. Jestli byla spolužačka sportovnější typ, není čemu se divit...

+1

B | 30. 4. 2022 10:15

Většina těch dam má modelkovskou figuru. Já tenhle problém nevedu, každopádně jsem měla spolužačku, co pravidelně čekala velkou vodu, protože musela za každou cenu nosit rifle. Přitom kdyby nosila sukně, nebo kraťasy, tak je s dlouhejma, štíhlejma nohama za hvězdu...někteří si prostě dokáží udělat problém i z přednosti. Co já bych za delší nohy dala...

-1