Diskuze k článku:

Živit se hudbou je můj sen, říká Dominika Hašková. Držíme palce ve finále Eurovize!

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pavel Křížek | 15. 5. 2022 8:21

K čemu je pěvecká soutěž, ve které se vítěz vybírá na základě politického zadání a ne podle pěveckého talentu? Pokud je o vítězi rozhodnuto předem, pak je účast ostatních zbytečná a výsledek pro ostatní účastníky ponižující. Proč prostě neukážeme respekt Ukrajinským občanům tím, že jim předáme nějaké ocenění mimo tyto soutěže, aby ostatní měli šanci taky hrát a vítězit?

Odpověď je jasná - Eurovize je politické kolbiště, ne talentová soutěž.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Milanek | 14. 5. 2022 12:06

Jezis, je vikend, bez se radejc projit ty toxicka nechtena obludo. Snad v tom Tescu nemusis drit kazdej den. Bez hezky na vzduch, uz tu totiz pises nesmysly. A nejlepe nekam, kde neni moc lidi. To aby te nevideli.

-2

Diskuze k článku:

Pavel Křížek | 17. 5. 2022 7:30

A teď ještě přijde zpráva, že hlasování bylo zmanipulované ze strany pořadatelů, kteří anulovali hlasy poroty tak, aby vyhrála Ukrajina. To je samo o sobě na žalobu a zákaz celé té soutěže. Ale být v pozici té ukrajinské kapely, tak tu cenu odmítnu převzít nebo vrátím. Stejně tale soutěž není nic ani zdaleka tak prestižního, na to, jak se kolem toho mluví.

0

Michal Macek | 16. 5. 2022 9:10

nevidel sem, musim mrknout na viteze a ceske zastupce. Ale jedna ukrajinska legenda uz minulosti v eurovizi byla :)

https://www.youtube.com/watch?v=hfjHJneVonE

0

Pinochet | 15. 5. 2022 12:30

"Živit se hudbou je můj sen"

Hudbou? No tak zas bych to nepřeháněl....

0

Pavel Křížek | 15. 5. 2022 11:22

No celým názvem se to jmenuje EUROVISION SONG CONTEST, takže se to jako pěvecká soutěž prezentuje. Ale ke skutečné soutěži to má hodně daleko.

Všechny tyhlety kraviny - Eurovize, Zlatá hokejka a Zlatý slavík, a samozřejmě taky Ceny akademie atd - to všechno jsou záminky k nezřízenému chlastání a užívání drog na pozadí šaškárny, kdy politici a sponzoři předávají zbytečné ceny lidem nikoliv za jejich výkony, ale za jejich kádrový profil. Jenom v minulosti se předávaly politické ceny zasloužilým umělcům a podnikům za zásluhy na výstavbě státu, takže se to dneska jen jmenuje jinak. Za mě fraška, která by klidně mohla skončit a pes by po ničem z toho ani neštěkl.

0

B | 15. 5. 2022 9:12

Citace - Pavel Křížek / 15. 5. 2022 08:21

K čemu je pěvecká soutěž...

Ona to jakéo někdy byla pěvecká soutěž?

Milan: Hlavně že ty jsi hodný člověk, když si troufáš urážet i malé dítě, které ti nic neudělalo a vůbec nemusí být po své matce.
A možná by ses měl ty ad hominem naučit líp, protože něco tak naivně mimo jsem už dlouho nečetla.:D

0

Pavel Křížek | 15. 5. 2022 8:21

K čemu je pěvecká soutěž, ve které se vítěz vybírá na základě politického zadání a ne podle pěveckého talentu? Pokud je o vítězi rozhodnuto předem, pak je účast ostatních zbytečná a výsledek pro ostatní účastníky ponižující. Proč prostě neukážeme respekt Ukrajinským občanům tím, že jim předáme nějaké ocenění mimo tyto soutěže, aby ostatní měli šanci taky hrát a vítězit?

Odpověď je jasná - Eurovize je politické kolbiště, ne talentová soutěž.

+1

Milanek | 15. 5. 2022 2:57 | reakce na B - 14. 5. 2022 13:42

Boze, dvoji nestesti

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 14. 5. 2022 13:42

Milan: Promiň, že jsem se dotkla národního pokladu jménem hokej. V Tescu nedělám, jsem na mateřské, takže smůla, baby.

0

Milanek | 14. 5. 2022 12:06

Jezis, je vikend, bez se radejc projit ty toxicka nechtena obludo. Snad v tom Tescu nemusis drit kazdej den. Bez hezky na vzduch, uz tu totiz pises nesmysly. A nejlepe nekam, kde neni moc lidi. To aby te nevideli.

-2

B | 14. 5. 2022 11:18

Trochu se bojím, že mě příští týden budete nabádat fandit zasloužilé umělkyni Lucii Vondráčkové v soutěži Miss mokré tričko, což by úrovni mentality a vkusu lidiček v téhle díře světa odpovídalo ještě o chlup víc.

0

B | 14. 5. 2022 8:27

Takže privilegovaná holka v soutěži, kterou měli pro trapnost zrušit už v minulém tisíciletí?
Já mám tyhle stránky ráda, ale tohle je fakt moc.:D

0