Diskuze k článku:

Důslednost, barevný time management a noční směny. Gabriela získala vysněnou pozici v IT hned po mateřské

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pavel Křížek | 27. 3. 2022 7:58

Chápu, že to byl asi záměr autora, ale článek poněkud zbytečně vyznívá, jako kdyby Gabrielina pozice na HD (helpdesk) v pojišťovně byla něco jako pozice uklízečky, že které se musela horkotěžko někam vlastními vypracovávat.

Pravda je taková, že právě pozice na HD bývají v pojišťovnách jedny ze znalostně a technicky nejnáročnějších pozic a mnoho zaměstnavatelů si to velmi dobře uvědomuje a slova: "pracovala jsem na HD" u nich otevírají spoustu dveří. Spousta z nich by ji přijalo i bez té IT akademie, protože narvat do někoho potřebné znalosti je levnější, než narvat do něj rozhled, výkonnost a spolehlivost, kterou paní Gabriela očividně má už od dob svého působení v pojišťovně.

Mám za to, že zrovna v tomto konkrétním případě ani INVENTI ani Czechitas neudělali nic, co by jejich klientka nezvládla poměrně snadno i sama.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Magarita Miguel | 29. 3. 2022 14:29

Doporučuji ověřeného a důvěryhodného obchodníka pro ty, kteří by se chtěli učit a vydělávat peníze týdně obchodováním KRYPTOMĚNY, například s investicí v hodnotě 500 $ můžete vydělat 3500 až 4500 $ týdně

Výběry jsou zpracovány v době splatnosti

100% originální a spolehlivý

Chcete-li nastavit investiční kontakt na

Whats-App: +27633586789
E-mail: wilsontradezone@gmail.com

0

Pavel Křížek | 27. 3. 2022 7:58

Chápu, že to byl asi záměr autora, ale článek poněkud zbytečně vyznívá, jako kdyby Gabrielina pozice na HD (helpdesk) v pojišťovně byla něco jako pozice uklízečky, že které se musela horkotěžko někam vlastními vypracovávat.

Pravda je taková, že právě pozice na HD bývají v pojišťovnách jedny ze znalostně a technicky nejnáročnějších pozic a mnoho zaměstnavatelů si to velmi dobře uvědomuje a slova: "pracovala jsem na HD" u nich otevírají spoustu dveří. Spousta z nich by ji přijalo i bez té IT akademie, protože narvat do někoho potřebné znalosti je levnější, než narvat do něj rozhled, výkonnost a spolehlivost, kterou paní Gabriela očividně má už od dob svého působení v pojišťovně.

Mám za to, že zrovna v tomto konkrétním případě ani INVENTI ani Czechitas neudělali nic, co by jejich klientka nezvládla poměrně snadno i sama.

+1