Diskuze k článku:

Když o smrti nemluvíme, je těžké říct si o pomoc, říká Silvie Stretti v podcastu Heroine O životě

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Dagmar Brožková | 20. 2. 2022 12:44

Jako dítě jsem byla v šoku, když zemřel můj milovaný dědeček. Věděla jsem že je v nemocnici, ale že se z ní už nevrátí, to už ne. Pak se jednoho dne shromáždila rodina u nás doma a po zazvonění telefonu všichni propukli v pláč, protože to byl telefonát z nemocnice, který oznamoval, že děda zemřel. Dodnes nezapomenu na to, jak hrozně mi tenkrát bylo. Něco takového jsem nečekala, nikdo mi neřekl, když děda onemocněl, že je jeho nemoc natolik zlá, že umře. Byl to otřes, který mám dodnes v živé paměti. Nikdy bych si netroufla dítě nepřipravit na smrt v rodině, byla to pro mně velká lekce.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Dagmar Brožková | 20. 2. 2022 12:44

Jako dítě jsem byla v šoku, když zemřel můj milovaný dědeček. Věděla jsem že je v nemocnici, ale že se z ní už nevrátí, to už ne. Pak se jednoho dne shromáždila rodina u nás doma a po zazvonění telefonu všichni propukli v pláč, protože to byl telefonát z nemocnice, který oznamoval, že děda zemřel. Dodnes nezapomenu na to, jak hrozně mi tenkrát bylo. Něco takového jsem nečekala, nikdo mi neřekl, když děda onemocněl, že je jeho nemoc natolik zlá, že umře. Byl to otřes, který mám dodnes v živé paměti. Nikdy bych si netroufla dítě nepřipravit na smrt v rodině, byla to pro mně velká lekce.

+1

Michal Macek | 17. 2. 2022 20:40 | reakce na Lenka - 17. 2. 2022 20:04

Lenka: v pohode :)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Lenka | 17. 2. 2022 20:04 | reakce na Michal Macek - 17. 2. 2022 17:48

Pardon, jsem na mobilu omylem ťapla na 'nahlásit' a nevím jak to 'odnahlásit'.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Michal Macek | 17. 2. 2022 17:48

"smrt je blba protoze uz nejsi a znova se nenarodis" no byl bych opatrny s tak kategorickym tvrzenim, v reinkarnaci veri 1/3 lidstva :)

+1

Michal Macek | 17. 2. 2022 17:45

jak tam to dite rika "maminko a kdy umres? V pondeli?" mi pripomnelo me a moji dceru kdyz ji byly asi 4 roky. V te dobe ji zajimal vesmir a tak sme koukali na nejaky dokument o vesmiru a tam ukazovali srazky galaxii. A ze kdyby se to stalo Mlecne draze a srazila se s jinou galaxii, tak planeta Zeme to ma spocitane atd...a ona se me pak furt ptala jestli nehrozi srazka galaxii a skoro kazdy vecer se koukala neduverive na oblohu a ptala se me jestli se dneska vecer srazi uz ty galaxie a nase planeta zanikne :DDD

+1