Diskuze k článku:

7 extra účinných tipů, které zpomalí stárnutí pleti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Anna | 21. 12. 2021 16:02

Ocenila bych, kdybyste si tento typ článků odpustili. Jasně, jste primárně life-stylový časák, ale zaměřením ostatních témat se profilujete směrem k body- positivity. A spolupráce, v rámci které napíšete článek ve smyslu- mám svoje vrásky ráda, ale vlastně si na ně radši koupím krém za 20 litrů, protože i vrásky musí vypadat hezky a tak nějaké lépe, vám vaše snažení dost podkopává...

+10
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Milan | 22. 12. 2021 15:37 | reakce na český elf - 22. 12. 2021 14:43

Není třeba, aby tu po inkriminovaných příspěvcích zbyly poznámky o jejich osudu. Jestli se to někdy stane i Vám, jistě Vám vrchní arbitryně od plic a naprosto bez cenzury poví, co si o Vás myslí. :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

český elf | 22. 12. 2021 14:43

Zmizely tady komentáře minimálně 3 lidí - Maji, umfy a Milana. V civilizovaném světě by po nich zůstala zmínka o tom, z jakého důvodu byly smazány.

Implicitní pasivně-agresivní poučování paní Urbanové o tom, že "to, jestli je krém drahý, si má rozhodovat ten, kdo ho kupuje" (jako kdyby ten, kdo ho nekupuje, třeba právě proto, jak je drahý, nemohl říct, že je předražený), je všeříkající.

+1

Maja | 22. 12. 2021 13:15

Jo, koukám, že mi zmizel komentář, kde píšu, že tahle 'skvělá' řada za víc než 50 000 (krém, oční krém a sérum) je složením tak fuj, že bych ho nechtěla ani kdyby mi za používání ještě připláceli. Což je fakt, který zjistí kdokoli, kdo umí použít google a není mu jedno, co používá. Ale co taky tady čekat, že. Tak schválně, jdu si stopnout, jak dlouho vydrží tento.

+4

Milan | 22. 12. 2021 12:17

Mě už vlastně ani nezajímá, co je špatného na tom, když někdo v reakci na slova šéfredaktorky poukáže na fakt, že magazín, jehož ředitel je zároveň jeho vydavatelem, má tu nejlepší možnou pozici pro vlastní určování, o čem bude psát a to včetně reklamních článků. Neshledávám na tom nic závadného, ale nemám chuť se o tom s místní gestapačkou dohadovat.

+1

Milan | 22. 12. 2021 12:11

A zase ta cenzůra, kterou tady... pardon... tak nějak nedělají. Tomuhle trapnému divadlu se už jde jen smát. :-)

0

umfa (reakce na ''Anna'' (čtenářka, ne šéfredaktor | 22. 12. 2021 8:38

Tak tohle já zase úplně chápu. Rádi byste měli pěkný časák na internetu, ale nejlépe zadarmo a stejně má půlka z vás nainstalovaný adblock (však já taky). Jenže ono se to z něčeho zaplatit musí :-) Že zrovna z kosmetiky, to je logické - je to tady zaměřené na lidi, kteří dají spíš na pocity než na logiku, tak se jim nabízí dobrý pocit z krému. Že je stejně účinný jako Indulona ... to byste si žádná nenapatlala, to můžou jen chlapi :-)

0

LisaEl | 22. 12. 2021 8:05 | reakce na Anna - 21. 12. 2021 16:38

lol, i o kosmetice se dá psát erudovaně. ale to vy neděláte.

+3

Anna | 21. 12. 2021 16:38 | reakce na Anna - 21. 12. 2021 16:02

Vážená Anno, tenhle typ kritiky občas dostáváme a popravdě, rozumíme jí. Bylo by skvělé, kdybychom mohli vytvářet časopis složený jen a pouze z nekomerčních textů, které by byly ve 100procentním souladu s hodnotami magazínu i redakce. To je ale zároveň utopie, žádné médium na světě není v pozici, kde by si mohlo zcela diktovat své spolupráce. Snažíme se propagovat takové výrobky a značky, u nichž věříme v kvalitu, ideálně i etičnost výroby, a které nesou message, která nejde proti té naší. A to je, podle mě, právě tento případ. Můj velmi upřímně míněný názor je ten, že není nic neetického na tom psát o krému na vrásky, a to zejména proto, že je nepochybně mnoho žen, které si prostě chtějí koupit krém na vrásky. Posuzovat, že to není dostatečně "body-positive", může být právě tak předsudečné, jako říkat, že "jedině bez vrásek je pleť krásná". A o tom, jestli je ten krém drahý nebo ne, by se měl rozhodovat jen ten, kdo má o jeho koupi zájem... Za redakci, Anna Urbanová, šéfredaktorka

+1

Anna | 21. 12. 2021 16:02

Ocenila bych, kdybyste si tento typ článků odpustili. Jasně, jste primárně life-stylový časák, ale zaměřením ostatních témat se profilujete směrem k body- positivity. A spolupráce, v rámci které napíšete článek ve smyslu- mám svoje vrásky ráda, ale vlastně si na ně radši koupím krém za 20 litrů, protože i vrásky musí vypadat hezky a tak nějaké lépe, vám vaše snažení dost podkopává...

+10