Diskuze k článku:

Kvůli covidu ze dne na den přišla o práci. Jako kurýrka mám neskutečnou svobodu, říká Denisa Najmanová

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Milá redakce | 24. 8. 2021 23:04

Jste normální? Hlásáte rovnost, oháníte se idejemi feminismu a pak sem dáte PR článek propagující moloch, co vykořisťuje lidi?

+12
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

umfa | 24. 8. 2021 23:39

Jak to myslíte, že vykořisťuje lidi? A jak je jejich činnost v rozporu s rovností a idejemi feminismu?

Rozvážkové firmy mj. zachránily svou prací během lockdownu spoustu restaurací před zavřením. Navíc šetří čas, lidi se je naučili používat a myslím, že u toho už zůstanou. Sám používám Wolt často, je to úžasně pohodlné a mimochodem, nejméně jednou jsem slečnu Najmanovou při její práci potkal, pamatuju si ji :-) O rovnost bych se nebál, myslím, že přijmou každého kdo splňuje jejich požadavky a o pohlaví se nestarají a žádný -ismus neřeší. Vykořisťování nechte panu Marxovi a podobným věrozvěstům, tady jde o smluvní vztah dvou svobodných subjektů a nikdo není povinen ani okolnostmi nucen u nich za nevýhodných podmínek pracovat, jen se podívejte na ty tisíce inzerátů na pracovních serverech.

-6
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Marketingový expert | 29. 8. 2021 10:44

Nechápu tady ten hejt. Vždyť je to tématický. Feministky o svobodě žen moc rády vedou sáhodlouhé řeči a podle toho článku ji práce kurýrky dala víc svobody než HR takže je to happy end, ne? Pokud je to reklamní sdělení tak má u mě 5 z 5 hvězdiček za dobrej placement.

-2

babajaga | 27. 8. 2021 12:42 | reakce na umfa - 24. 8. 2021 23:39

Během lockdownu vycházely se železnou pravidelností články, ve kterých si zástupci restaurací stěžovali, že rozvážkové firmy nechtějí rozvážet zadarmo, a že se s nimi tak musejí dělit o svou marži, protože nechápou, že je lepší udržet podnik s nižším ziskem, než krachovat. Prostě ten jejich profesní sport - vykřikovat, že TOHLE (oddělení prostor pro kuřáky, eet, zákaz kouření, rozvážkové firmy....) je už teda poslední hřebíček do jejich rakví.

Někdo jim ty jejich kecy holt ještě i po dvaceti letech žere...

0

Sára Jeschkeová | 26. 8. 2021 21:52

Jsem asi poslední, kdo by hejtoval jakoukoli reklamu a PR články, ale tohle u vás vidět je fakt docela lacinej bizárek a přijde mi to škoda. I v tištěným časopisu jsem viděla pár reklam, co mi přišly už dost mimo a chápu, že takhle mediální trh funguje a peníze v tomhle odvětví prostě chybí, ale fakt to nejde dělat aspoň trochu důstojně?

+3

Mad Max | 25. 8. 2021 0:35 | reakce na umfa - 24. 8. 2021 23:39

Ty máš opravdu v hlavě prázdno.

0

Marx | 25. 8. 2021 0:34 | reakce na umfa - 24. 8. 2021 23:39

LOL

-1

umfa | 24. 8. 2021 23:39 | reakce na Milá redakce - 24. 8. 2021 23:04

Jak to myslíte, že vykořisťuje lidi? A jak je jejich činnost v rozporu s rovností a idejemi feminismu?

Rozvážkové firmy mj. zachránily svou prací během lockdownu spoustu restaurací před zavřením. Navíc šetří čas, lidi se je naučili používat a myslím, že u toho už zůstanou. Sám používám Wolt často, je to úžasně pohodlné a mimochodem, nejméně jednou jsem slečnu Najmanovou při její práci potkal, pamatuju si ji :-) O rovnost bych se nebál, myslím, že přijmou každého kdo splňuje jejich požadavky a o pohlaví se nestarají a žádný -ismus neřeší. Vykořisťování nechte panu Marxovi a podobným věrozvěstům, tady jde o smluvní vztah dvou svobodných subjektů a nikdo není povinen ani okolnostmi nucen u nich za nevýhodných podmínek pracovat, jen se podívejte na ty tisíce inzerátů na pracovních serverech.

-6

Milá redakce | 24. 8. 2021 23:04

Jste normální? Hlásáte rovnost, oháníte se idejemi feminismu a pak sem dáte PR článek propagující moloch, co vykořisťuje lidi?

+12