Diskuze k článku:

Kvůli covidu ze dne na den přišla o práci. Jako kurýrka mám neskutečnou svobodu, říká Denisa Najmanová

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Milá redakce | 24. 8. 2021 23:04

Jste normální? Hlásáte rovnost, oháníte se idejemi feminismu a pak sem dáte PR článek propagující moloch, co vykořisťuje lidi?

+15
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

umfa | 24. 8. 2021 23:39

Jak to myslíte, že vykořisťuje lidi? A jak je jejich činnost v rozporu s rovností a idejemi feminismu?

Rozvážkové firmy mj. zachránily svou prací během lockdownu spoustu restaurací před zavřením. Navíc šetří čas, lidi se je naučili používat a myslím, že u toho už zůstanou. Sám používám Wolt často, je to úžasně pohodlné a mimochodem, nejméně jednou jsem slečnu Najmanovou při její práci potkal, pamatuju si ji :-) O rovnost bych se nebál, myslím, že přijmou každého kdo splňuje jejich požadavky a o pohlaví se nestarají a žádný -ismus neřeší. Vykořisťování nechte panu Marxovi a podobným věrozvěstům, tady jde o smluvní vztah dvou svobodných subjektů a nikdo není povinen ani okolnostmi nucen u nich za nevýhodných podmínek pracovat, jen se podívejte na ty tisíce inzerátů na pracovních serverech.

-6
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Rüger maruš | 17. 10. 2021 14:42

Asi nejde protože nejen ze tu mažou jakejkoliv jinej názor než si slečna falešná denisa Najmanová nepřeje a za její ukončení alespoň částečné jako HR nebude úplně covid ale ze by ji už přišli na to ze nee úplně čistě podnikala respektive fakturovala práci jako něco jiného ale když je to Cinknutej článek protože se na někoho zařechtala na CLubHouse a hned ji otiskly článek jak na ni Ikea byla zla a nedostala chudinka kuchyn a pak tenhle článek kde děla jak nemá za co jist ale jede si do Dubaje tady bude pravda trochu jinde a je vidět ze redakce jen naletěla ale já ji to přeji jak ono se říká ze na každou zlatokopku se vaří kotlík tak tady to bude velký a těžký propad do hrnce
Jsem zvědav když to zase redakce smaže protože Deniska pískne ??

-2

Marketingový expert | 29. 8. 2021 10:44

Nechápu tady ten hejt. Vždyť je to tématický. Feministky o svobodě žen moc rády vedou sáhodlouhé řeči a podle toho článku ji práce kurýrky dala víc svobody než HR takže je to happy end, ne? Pokud je to reklamní sdělení tak má u mě 5 z 5 hvězdiček za dobrej placement.

-2

babajaga | 27. 8. 2021 12:42 | reakce na umfa - 24. 8. 2021 23:39

Během lockdownu vycházely se železnou pravidelností články, ve kterých si zástupci restaurací stěžovali, že rozvážkové firmy nechtějí rozvážet zadarmo, a že se s nimi tak musejí dělit o svou marži, protože nechápou, že je lepší udržet podnik s nižším ziskem, než krachovat. Prostě ten jejich profesní sport - vykřikovat, že TOHLE (oddělení prostor pro kuřáky, eet, zákaz kouření, rozvážkové firmy....) je už teda poslední hřebíček do jejich rakví.

Někdo jim ty jejich kecy holt ještě i po dvaceti letech žere...

-1

Sára Jeschkeová | 26. 8. 2021 21:52

Jsem asi poslední, kdo by hejtoval jakoukoli reklamu a PR články, ale tohle u vás vidět je fakt docela lacinej bizárek a přijde mi to škoda. I v tištěným časopisu jsem viděla pár reklam, co mi přišly už dost mimo a chápu, že takhle mediální trh funguje a peníze v tomhle odvětví prostě chybí, ale fakt to nejde dělat aspoň trochu důstojně?

+5

Mad Max | 25. 8. 2021 0:35 | reakce na umfa - 24. 8. 2021 23:39

Ty máš opravdu v hlavě prázdno.

+1

Marx | 25. 8. 2021 0:34 | reakce na umfa - 24. 8. 2021 23:39

LOL

0

umfa | 24. 8. 2021 23:39 | reakce na Milá redakce - 24. 8. 2021 23:04

Jak to myslíte, že vykořisťuje lidi? A jak je jejich činnost v rozporu s rovností a idejemi feminismu?

Rozvážkové firmy mj. zachránily svou prací během lockdownu spoustu restaurací před zavřením. Navíc šetří čas, lidi se je naučili používat a myslím, že u toho už zůstanou. Sám používám Wolt často, je to úžasně pohodlné a mimochodem, nejméně jednou jsem slečnu Najmanovou při její práci potkal, pamatuju si ji :-) O rovnost bych se nebál, myslím, že přijmou každého kdo splňuje jejich požadavky a o pohlaví se nestarají a žádný -ismus neřeší. Vykořisťování nechte panu Marxovi a podobným věrozvěstům, tady jde o smluvní vztah dvou svobodných subjektů a nikdo není povinen ani okolnostmi nucen u nich za nevýhodných podmínek pracovat, jen se podívejte na ty tisíce inzerátů na pracovních serverech.

-6

Milá redakce | 24. 8. 2021 23:04

Jste normální? Hlásáte rovnost, oháníte se idejemi feminismu a pak sem dáte PR článek propagující moloch, co vykořisťuje lidi?

+15