Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Seriál Dělníci chtíče. Poslední nucené kastrace prováděl Hitler, evropští odborníci varují, že hrozí i v Česku

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

lajika | 10. 6. 2021 11:52

diskuse o kastraci mi trochu připomínají měkčí verzi diskusí o eutanázii. Ano - ve vyspělé společnosti nemůže nikdo rozhodovat za druhého ve věcech tak navýsost osobních, jako je zbavení se života nebo zbavení se části těla a s tím i části hormonálního systému výrazně zasahujícího psychiku. Ale pokud sám majitel onoho života či těla pociťuje takové "zbavení se" jako úlevu, má společnost právo mu v tom bránit?

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Janek | 25. 5. 2021 21:52

Počítám, že další díl seriálu bude o Domčovi Feri:-)

0

Tatiana | 23. 5. 2021 15:13 | reakce na Danne - 21. 5. 2021 9:26

Každý má své démony proto tu není ráj. Zkuste SKROMNOST je to nejenom ctnost ale i obohatí vás duševně. NIKDO NA SVĚTE NEMÁ VŠECHNO CO SI PŘEJE!!! Koronavírus přivezme za vás odpovědnost nevadí my mrtva společnost ale zrůdná ta my vadí.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Tatiana | 23. 5. 2021 15:05

Ještě že už to nemusíme řešit. O to postará se všemocný KOVID -19. Tak dlouho jsme debatovaly až problém se vyřeší konečně SAM. To samé i z EUREM jsme jako společnost pomalí a omezeni BOHUŽEL...

0

milanmid | 21. 5. 2021 13:09

PO OČKOVÁNI NA COVID 19 UŽ TO MOŽNÁ NEBUDE POTŘEBA NE ????

0

Danne | 21. 5. 2021 9:26

jsem aresor a vím to, ale nedokážu se ovládnout. ne nekonečně dlouho. takže žádné dítě, ani domácí zvíře nesmí vstoupit do mého života, protože by to dříve, nebo později skončilo katastrofou a to nehodlám dopustit. takže o čem vlastně lidé, kteří ten problém nemají, debatují? já svůj testosteron klidně spláchnu do záchodu a pak se budu koukat, jak se ze mě stává tloustnoucí srábek, který bude žít klidným, ale spokojeným životem a nemusí se bát, že brečícímu miminu v návalu vzteku rozmlátí hlavičku o zeď.

0