Diskuze k článku:

Zlaté glóby dávají naději, že už svět nebudeme sledovat jen z mužské perspektivy

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Jouda | 9. 3. 2021 21:48

Kdysi me ceny jako je Oskar zajimaly, ocenovaly se opravdu filmy podle kvality remesla, hereckych vykonu, scenare.

Dneska uz me to nezajima vubec, ze probehlo zase nejake ocenovani jsem se dozvedel zde.

+7
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Teoretička | 9. 3. 2021 22:22

Řemeslo si strč do prdele.

-5
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Strakapoudíková | 19. 3. 2021 14:14

Je dvojí druh filmů.
Jedny jsou ověnčené glóby, oskary a jinými cenami, a nikdo na ně nechodí.
Na ty druhé se chodí, ale ty už právě proto a ze zásady žádné ceny dostat nesmějí.
U nás třeba zrušená cena diváka - měl ji dostat pan Vejdělek, tak ji ten rok raději zrušili.

0

Teoretička | 9. 3. 2021 22:22 | reakce na Jouda - 9. 3. 2021 21:48

Řemeslo si strč do prdele.

-5

Jouda | 9. 3. 2021 21:53 | reakce na umfa - 9. 3. 2021 15:36

Pekne, kurva, pekne.

Hanoi Jane dostala cenu...
Ta by zaslouzila jedine bykovcem, bestie.

-4

Jouda | 9. 3. 2021 21:48

Kdysi me ceny jako je Oskar zajimaly, ocenovaly se opravdu filmy podle kvality remesla, hereckych vykonu, scenare.

Dneska uz me to nezajima vubec, ze probehlo zase nejake ocenovani jsem se dozvedel zde.

+7

umfa | 9. 3. 2021 15:36

Cenu, kterou mohla dostat taková podlá krysa *) jako Jane Fonda bych nechtěl, ani kdyby mi ji zadarmo dávali.

*) viz první odstavec článku https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/usa-problematicky-puvab-nejedne-konciny.A180328_160818_p_zahranici_wag

-1

Nancy Drew | 9. 3. 2021 15:20

Patláte dohromady profesní podmínky žen, politiku oceňování a samotné filmy. S tím, že ženy tvoří polovinu publika, producenti počítají a s tímto vědomím navrhují celé žánry. Odlišujte fakta a dojmy.

+4