Diskuze k článku:

Vít Samek Na vlastní otvor: Gastroskopie

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Eliška Vlasta | 24. 10. 2019 | 08:51

Paráda, Vítku.
Mám gastro za sebou v Ústí nad Labem asi před 17 lety a dávila jsem se jak vy, i když mne před tím zmastili (to byla nejpříjemnější zkušenost z toho vyšetření). Ovšem mne pak hned pěšky pustili z nemocnice. Probrala jsem se u stánku se zmrzlinou :-D

+7
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všech 6 komentářů v diskuzi

Paros | 16. 11. 2019 | 22:55

Nepříjemná byla panika z pocitu, že se udusím. kašlat na dávení, ale nedýchat to už je naprd. ale stejně se mi v jednu chvíli podařilo i s tou hadicí rozesmát, sestra řekla vtip.

0

Radka | 27. 10. 2019 | 18:29

Tak tohle mě trochu zklamalo. Doufala jsem, že se dozvím, jak se tomu dávení vyhnout. Neznám nic horšího. Na gastro mě nikdo nedostane. A informace, že někomu to nevadí a je mu to jen nepříjemný, mě fakt neuspokojí.

+1

Tomáš | 24. 10. 2019 | 15:00

Ahoj,
Super, jen tak dál, pro lidi určitě přínos, jak to při vyšetřeních chodí.
Já byl před 3 lety v Prostějově a nosem, což bylo nakonec úplně v pohodě,ale před tím jsem byl nervózní jako ... . Jak procházel kolem dávicího místa, tak jsem se jednou dávil a pak už celou dobu nic, pěkně to prodýchat mi říkali. Pokud se ale musí dělat nějaký zákrok krom odebrání vzorku myslím, tak stejně se musí jít ústy.

0

k. | 24. 10. 2019 | 13:36

Já byl na gastru a kolonoskopii v kombu. Gastro nosem, pod Tramalem (to kvůli kolonoskopii). A byla to pecka, vubec nic nevim, dopadlo to dobre, a mam zase par let klid.

0

Eliška Vlasta | 24. 10. 2019 | 08:51

Paráda, Vítku.
Mám gastro za sebou v Ústí nad Labem asi před 17 lety a dávila jsem se jak vy, i když mne před tím zmastili (to byla nejpříjemnější zkušenost z toho vyšetření). Ovšem mne pak hned pěšky pustili z nemocnice. Probrala jsem se u stánku se zmrzlinou :-D

+7

Woo | 27. 10. 2019 | 07:07 | reakce na Eliška Vlasta - 24. 10. 2019 08:51

To muzeze mluvit o stesti! Mohla jste se probrat v Liberci! ????

0
Zobrazit komentovanou zprávu