Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

První trans kongresmanky, rekordní účast a rovnost ve výzkumu. Nejlepší věci, které se letos udály

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

umfa | 29. 12. 2022 12:42

Ještě tam vypadl ten zákon, že když chlapci a dívky spolu hrají deskové hry, musí děvčata vyhrát alespoň tolikrát, kolikrát vyhrají chlapci. Tento významný příspěvek k rovnosti pohlaví by neměl být opomenut.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 29. 12. 2022 15:35

On ještě někdo hraje deskový hry? To asi vyškrtli pro zastaralost...

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

B | 30. 12. 2022 0:05

Citace - umfa / 29. 12. 2022 22:17

Zákony jsou vždycky pozadu za skutečností a je to tak dobře. Opravdový průšvih nastane teprve když se jí pokoušejí vytvářet.

No, já jsem teď zjistila, že jsem opožděná skoro jako antifeminista, protože pánské korzety se prodávají a dokonce u nich píšou (kromě toho, že pomáhají s držením těla), že se v nich hubne kvůli zahřívání, což je imho blbost, ale dotyčný se moc nenažere, proto fakt hubne, pokud to nosí.:D
Ceny na srovnání cen od sedmi stovek do několika tisíc....velikosti samozřejmě různé.

Jinak skutečnost vytváříme neustále, kdybychom ji nevytvářeli, nemohla by existovat.

0

umfa | 29. 12. 2022 22:17 | reakce na B - 29. 12. 2022 15:35

Zákony jsou vždycky pozadu za skutečností a je to tak dobře. Opravdový průšvih nastane teprve když se jí pokoušejí vytvářet.

0

B | 29. 12. 2022 15:35 | reakce na umfa - 29. 12. 2022 12:42

On ještě někdo hraje deskový hry? To asi vyškrtli pro zastaralost...

-2

umfa | 29. 12. 2022 12:42

Ještě tam vypadl ten zákon, že když chlapci a dívky spolu hrají deskové hry, musí děvčata vyhrát alespoň tolikrát, kolikrát vyhrají chlapci. Tento významný příspěvek k rovnosti pohlaví by neměl být opomenut.

+1