Diskuze k článku:

Jsou naše intimní data v menstruačních aplikacích v bezpečí? Američanky se bojí jejich zneužití, máme se bát také?

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Sumo | 10. 6. 2022 5:56

Během celé lidské civilizace se menstruovalo bez IT technologií. Dnešní dámy to bez počítače nezvládnou? Kdyš dáš zloději klíč od baráku, nediv se, že ti ho vykrade. Každá svého štěstí strojvůdce. A je to docela snadné: buď je mi jedno, kdo to ví a pak můžu aplikaci aplikovat, nebo mi to vadí, a pak do ní nic necpu. Ale je to marný, je to marný, ...

-5
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Sumo | 10. 6. 2022 5:56

Během celé lidské civilizace se menstruovalo bez IT technologií. Dnešní dámy to bez počítače nezvládnou? Kdyš dáš zloději klíč od baráku, nediv se, že ti ho vykrade. Každá svého štěstí strojvůdce. A je to docela snadné: buď je mi jedno, kdo to ví a pak můžu aplikaci aplikovat, nebo mi to vadí, a pak do ní nic necpu. Ale je to marný, je to marný, ...

-5
Reagovat | Citovat | Nahlásit