Diskuze k článku:

GALERIE. Ada z Módního pekla představuje nejstylovější pánskou módu

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

umfa | 15. 4. 2022 23:49

Citace - B / 15. 4. 2022 21:43

tady je nejspíš samej boomer.

Náhodou, my boomeři udáváme trendy. Podívej se kolik lidí mě v módě napodobuje - džíny, tričko, v zimě fleecová mikina, sportovní boty :D

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 15. 4. 2022 21:43

Nějak mi tu chybí ti, co módu teď ovlivňují asi nejvíc- K-popové chlapecké skupiny. Ale je fakt, že ti ovlivňují spíš mladší ročníky atady je nejspíš samej boomer. :P
Každopádně ti kluci nosí běžně třeba i krajky, výrazné či pastelové barvy, průstřihy na zádech, i různé sukně, různě se líčí a barví vlasy atd. a to nejen na podiu, ale pořád, protože zejména skupiny čtvrté generace zároveň fungují i jako influenceři a youtubeři.

-1

Diskuze k článku:

Čingischán | 25. 4. 2022 20:15

Proč tu zmizely komentáře, že Lil Nas X si nezaslouží takto propagovat? Ne, že by mi zrovna na něm záleželo, ale pročpak se to nehodí redakční bandě do krámu, že to musela smazat? Teda kromě toho, že tu ukázkově popírá své vlastní principy a pravidla?

0

B | 16. 4. 2022 18:38

Citace - umfa / 16. 4. 2022 15:30

Já ti hádal 15. Chyba?

No, jak se to vezme. Dcera mi taky říká, že nejsem jako jiné mámy a že se spolužačky diví, že znám i moderní věci a nemám středověký vkus a názory a dceři 15 je a fakt si pokecáme o animé, módě, hudbě...
Třeba včera jsem zrovna narazila na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=9_2AIed7yKM
Tam je módy... ale bacha na kulturní šok, ať nedostaneš infart!

0

Pavel Křížek | 16. 4. 2022 16:32 | reakce na B - 15. 4. 2022 21:43

To je v pohodě, protože pánskou módu příliš neovlivňují ani ti, co jsou v článku představeni...

0

umfa | 16. 4. 2022 15:30 | reakce na B - 16. 4. 2022 8:00

Já ti hádal 15. Chyba?

0

Čingischán | 16. 4. 2022 12:24

Silně doporučuji redakci, aby místo cenzury nekonformních názorů dávala pozor spíše na přispěvatele, kteří tu píšou články plné hovadin o tom, že každý Čech spotřebuje 500 vajec denně.

Mě je to ale v zásadě jedno, já si sem ten příspěvek o cenzuře prosadím, protože jsem v právu.

-1

B | 16. 4. 2022 8:00

Citace - umfa / 15. 4. 2022 23:49

Náhodou, my boomeři udáváme trendy. Podívej se kolik lidí mě v módě napodobuje - džíny, tričko, v zimě fleecová mikina, sportovní boty :D

No a taky luxusní trend špeku, smradu tu jde skoro všem 40+ skvěle, ani se tedy nedivím, když mi hádají 25.:D

0

umfa | 15. 4. 2022 23:49 | reakce na B - 15. 4. 2022 21:43

Citace - B / 15. 4. 2022 21:43

tady je nejspíš samej boomer.

+1

B | 15. 4. 2022 21:43

Nějak mi tu chybí ti, co módu teď ovlivňují asi nejvíc- K-popové chlapecké skupiny. Ale je fakt, že ti ovlivňují spíš mladší ročníky atady je nejspíš samej boomer. :P
Každopádně ti kluci nosí běžně třeba i krajky, výrazné či pastelové barvy, průstřihy na zádech, i různé sukně, různě se líčí a barví vlasy atd. a to nejen na podiu, ale pořád, protože zejména skupiny čtvrté generace zároveň fungují i jako influenceři a youtubeři.

-1