Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

„Putinův svět znamená návrat tvrdého patriarchálního řádu.“ Rozhovor s odbornicí na Ukrajinu

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 8:48

Takže na jednu stranu tu máme osobu, která vystudovala bezpečnostní studia, ale neobtěžovala si přečíst pár článků o tom, jak začala krize na Ukrajině, což by mělo být naprosté minimum pro přípravu na rozhovor s odbornicí na Ukrajinu, ve kterém se mají rozebírat dopady pokračování této krize (naprosté minimum pro kohokoliv, ale zde je třeba zdůraznit, že rozhovor vedla osoba studovaná v oboru, od které by se dala očekávat daleko důkladnější příprava!). Důsledkem toho v článku dodnes čteme hrubé faktické chyby o průběhu krize, které redakce neověřila a neopravila ani po opakovaném upozornění. Toto tedy zdejší redakce evidentně považuje za korektní.

Na druhé straně tu máme stěžovatele, jehož stížnosti na faktografické nepřesnosti článku byly ze strany redakce opakovaně mazány navzdory faktu, že toto jednání redakce nemělo absolutně žádné ospravedlnění třeba v ochraně zodpovědných osob, věcné správnosti článků, slušnosti diskuze, dodržování zákonů či zabránění šíření nepřátelské propagandy. Stěžovatel upozornil na chybu. Takové jednání redakce vyhodnotila jako nutné ztrestat.

Je třeba něco dodávat?

+10
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Turek | 1. 3. 2022 9:31

Teď nám napiš opět nějaký elaborát, jak víš všechno a ostatní neví nic a jak jsi skvělý. A nezapomeň, alespoň pět odstavců plivání. Přece víš, jak na to, trolle. :-)

-4

Diskuze k článku:

polk,m | 13. 3. 2022 21:26

PŘEČTĚTE SI MÉ SVĚDECTVÍ, JAK ZÍSKÁM PŮJČKU OD SPOLEČNOSTÍ S PŮJČKAMI SKY EXPERIENCE.

Jmenuji se CAROLINE, jsem samoživitelka, než můj manžel zemřel, zanechal nám tolik dluhů, byla jsem tak zmatená a frustrovaná, jak zaplatit obrovský dluh. Jednoho dne, když jsem procházel internet, narazil jsem na svědectví (sonia) o půjčce sky experience, tak jsem požádal společnost o půjčku ve výši 85 000 EUR na 5 let prostřednictvím její pošty (contact@skyexperienceloan.com )nebo (skyexperienceloan@gmail .com). Dejte světu vědět, co se pro mě udělalo, k mému největšímu překvapení, za méně než 48 hodin byla moje půjčka schválena s úrokovou sazbou 2 %. Nyní jsem vyrovnala manželův dluh a začala svůj vlastní život a podnikání. Právě jsem splnil svůj slib. Pokud tedy chcete jakýkoli typ úvěru ve výši alespoň 2 %, kontaktujte společnosti SKY EXPERIENCE Loan companies. na její e-mail (contact@skyexperienceloan.com )nebo (skyexperienceloan@gmail.com). navštivte její webovou stránku http://www.skyexperienceloan.com

0

Pavel Křížek | 12. 3. 2022 11:45 | reakce na Turek - 11. 3. 2022 14:15

Nevím, jestli jste Anna Urbanová, ale přesně tohle by jistě řekl člověk, který se vydává za někoho, kým není.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Radim | 11. 3. 2022 22:55 | reakce na Turek - 11. 3. 2022 14:15

Teď už stačí vyřešit, z čeho pramení ty tvoje bludy, boomere. Asi z toho, že jsi Anička.

0

Radim | 11. 3. 2022 22:45 | reakce na Turek - 11. 3. 2022 14:15

OK, boomer

0

Turek | 11. 3. 2022 14:15

Ok, Milane. Uznávám, že máš jen půlku mozku :-D to by vysvětlovali ty bludy v tvoji makovici.

0

Radim | 2. 3. 2022 9:28

Každej s aspoň půlkou mozku už dávno ví, že Turek není nikdo jiný, než samotná Anna Urbanová...

0

Turek | 1. 3. 2022 9:31

Teď nám napiš opět nějaký elaborát, jak víš všechno a ostatní neví nic a jak jsi skvělý. A nezapomeň, alespoň pět odstavců plivání. Přece víš, jak na to, trolle. :-)

-4

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 19:45 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 18:37

Teď jen opakuješ, co jsem řekl já tobě, chlape. Jak mě tohle má vytočit, co? To se budeš muset snažit o mnohem víc, ale vodka si už navečer bere svou daň, že? :-)

0

Turek | 28. 2. 2022 18:37

Ty jsi mi nějaký vytočený! To tak, u putinových trollů a užitečných idiotů stává, když padá rubl :-D

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 18:20 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 18:10

Že se tě pokouším vytrolit? K tomu jsem se snad nemusel přiznávat, to je jasné všem, co maj oči, ty jeden rassolinku. Tvá snaha ukázat "skutečného" nepřítele.... notičky se nezastavěj, co? Putin vám dává hodně do těla...

0

Turek | 28. 2. 2022 18:10

Konečně se přiznává! Ale že to trvalo. Je to hrubá chyba, ale můžeme rozebírat, proč nebyla důkladnější příprava. A to ani to naprosté minimum. Je třeba zdůraznit, že Křížek je osoba z oboru. Navzdory tomuto faktu bylo jeho jednání odhaleno. Ani po opakovaném upozornění nehodlá s tapetováním diskuzí přestat. Takové jednání je třeba ztrestat.

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 17:29 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 16:51

A tebe štve, že mi to jde o tolik líp, než tobě, i když se táááák moc snažíš, že? :-)

0

Turek | 28. 2. 2022 16:51

Jasně :-D

Placený troll bude jiného obviňovat z toho, co sám činí. Jak z učebnice propagandy 1.01

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 16:05 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 15:32

Jasně, pátá kolono. Už svým nickem dáváě najevo, komu líbáš zádel, tak jdi, ale vyplatit se raději nech v naturáliích, protože rubl teď nemá žádnou hodnotu. Zlitej do němoty vodkou už stejně nebudeš víc plácat, než teď.

0

Turek | 28. 2. 2022 15:32

Ty jsi troll z blbosti.

Napsal si sem spousty, slov, abys něco zase překrucoval. Přitom si nenapsal nic smysluplného. Samé žvásty nudícího se trolla. Běž raději dělat něco smysluplného. Kňouráním, jak jsou tady na tebe zlí, se z tebe Chlap nestane. Tvoje neustálá diskreditace redakce je absolutně neúčinná, protože na tvoje řeči se da říci jen jediné - vždy si najdeš hůl, protože chceš pořád jen někoho bít.

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 15:00 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 14:22

Přemýšlím, jestli ses do toho už zamotal, když tu člověka, který nadává na Putina, označuješ za nervózního trolla, nebo jestli to jsou notičky pro pátou kolonu.

0

Turek | 28. 2. 2022 14:22

Když přestane tapetovat svým ubohým fňukáním, tak přestanu. Ale chápu, že trollové jsou teď nervózní.

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 14:19 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 13:58

Můžete, prosím, přestat otravovat? Nemáte nic k tématu a jen prudíte.

0

Turek | 28. 2. 2022 13:58

Já vím, ty jsi spíše na kulky. :-D

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 13:49 | reakce na Tirek - 28. 2. 2022 13:26

Tvá fixace na anály je možná pro někoho zajímavá, ale myslím, že sem nepatří.

0

Tirek | 28. 2. 2022 13:26

Ale knučíš hezky, trolle. Jako spousta jiných, kterým se teď zhroutil svět a neví, zda mají nadále lízat východní anály.

Redakce nepřestřelila, to jsou jen tvé vlhké sny.

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 13:17 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 12:19

Kromě toho jsem tím stěžovatelem nemyslel sebe, ty negramotnej poskoku.

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 13:10 | reakce na Turek - 28. 2. 2022 12:19

No, nemůže být náhoda, že se Turek objeví VŽDYCKY v momentě, kdy redakci dojde, že přestřelila a nemá se jak obhájit. Holt, Turek se se svou rolí slouhy, olizujícího páníčkovy nohy, dokonale sžil...

+1

Turek | 28. 2. 2022 12:19

Článek žádnou historii nepřekrucuje. Putin je agresor a Krym je Ukrajina.

Křížek jen fňuká, jako spousta jiných trollů. Tady opravdu není co dodávat.

0

Pavel Křížek | 28. 2. 2022 8:48

Takže na jednu stranu tu máme osobu, která vystudovala bezpečnostní studia, ale neobtěžovala si přečíst pár článků o tom, jak začala krize na Ukrajině, což by mělo být naprosté minimum pro přípravu na rozhovor s odbornicí na Ukrajinu, ve kterém se mají rozebírat dopady pokračování této krize (naprosté minimum pro kohokoliv, ale zde je třeba zdůraznit, že rozhovor vedla osoba studovaná v oboru, od které by se dala očekávat daleko důkladnější příprava!). Důsledkem toho v článku dodnes čteme hrubé faktické chyby o průběhu krize, které redakce neověřila a neopravila ani po opakovaném upozornění. Toto tedy zdejší redakce evidentně považuje za korektní.

Na druhé straně tu máme stěžovatele, jehož stížnosti na faktografické nepřesnosti článku byly ze strany redakce opakovaně mazány navzdory faktu, že toto jednání redakce nemělo absolutně žádné ospravedlnění třeba v ochraně zodpovědných osob, věcné správnosti článků, slušnosti diskuze, dodržování zákonů či zabránění šíření nepřátelské propagandy. Stěžovatel upozornil na chybu. Takové jednání redakce vyhodnotila jako nutné ztrestat.

Je třeba něco dodávat?

+10

Tomek | 27. 2. 2022 9:19

Patriarchat ted bojuje za svobodu a bezpeci mnoha zen. Az bude po vsem, nebudou se zas muzi hodit.

0

Pavel Křížek | 26. 2. 2022 16:47 | reakce na Čingischán - 26. 2. 2022 13:56

Neřeš to. Oni tě stejně nebudou vnímat, natož brát vážně. To, že události na Ukrajině v roce 2014 nezačaly ruskou anexí Krymu, je fakt, který si může velice snadno ověřit každý třeba i na té wikipedii. I tam se každý dočte, že onomu neomluvitelnému ruskému útoku předcházela destabilizace vnitropolitické situace na Ukrajině a následné porušení nějakých předchozích dohod, což se Putinovi hodilo jako výmluva pro jeho následnou agresi. Ale oni to číst nechtějí. Oni raději budou mazat každého, kdo si třeba jen dovolí upozornit na faktickou chybu v jejich výkladu dějin.

0

Čingischán | 26. 2. 2022 13:56

Pochopil bych, kdybyste mazali fake news nebo dezinformace, ale toto byly příspěvky týkající se reálných a ověřitelných faktů o počátcích této krize. Neměli jse vůbec žádné právo ani důvod je mazat, kromě snahy diskriminovat, cenzurovat a mstít se. Smazání těch příspěvků je naprosto neomluvitelné.

0

Pavel Křížek | 26. 2. 2022 13:45

Mě se nezbavíte, cenzoři. Psát o tom, že článek překrucuje historii není trestné.

0