Diskuze k článku:

Oslavit menstruaci může žena i v padesáti, říká Lilia Khousnoutdinova v podcastu Heroine O životě

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Jaroslava | 25. 2. 2022 15:00

Já tedy nevím co na menstruaci oslavovat, po té co se mi narodily děti bych se jí byla ráda co nejdříve vzdala. Měsíčně deset dní s ní, nočními vložkami a hrůzou co se kde provalí mě nijak nenadchlo. Když zmizela byla jsem nejšťastnější a bylo to moje nejkrásnější období, které stále trvá. Děkuji, že jsem si to připomněla a můžu oslavovat, že je dávno pryč.

+8
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Martin | 24. 2. 2022 18:07

Velký problém žen spočívá v pasivitě, v čekání na to, že někdo něco má jim udělat, zařídit (např. orgasmus). Menstruace si oslavu zaslouží, bezesporu, ale těžko ji mohou vymyslet a realizovat muži.

-9

Diskuze k článku:

Pavel Křížek | 27. 2. 2022 21:44 | reakce na Mária Kovácsová Kovářová - 27. 2. 2022 20:49

Neustále máte potřebu rozdělovat lidi. Ukazovat si na někoho prstem a dívat se na něj spatra. To jsou ty hodnoty, ze kterých si tu dělám legraci. Nevím, čemu rozumí paní Lilia, ale vy nerozumíte ani tomu, co říkají lidé, které tu očerňujete. Nemám patent na rozum, ale hejtra obvykle poznám na první dobrou.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Mária Kovácsová Kovářová | 27. 2. 2022 20:49 | reakce na Pavel Křížek - 27. 2. 2022 19:33

Naznačujete, že to co říkám nejsou skutečné hodnoty. To je ta překážka, překážka v mysli. Ovšem, že mi neházíte skutečná břevna pod nohy, vždyť jste někde daleko u jiného počítače. Ale paní Lilia zmiňuje skutečné hodnoty. To jsou ty duchovní, to je i právo na těch padesát záchodků pro padesát pohlaví ze kterého si děláte legraci. Jenže lidé to tak cítí a to je podstatné. My zemřeme, ale duchovní hodnoty zůstanou. Pro mě je paní Lilia světlo v duši a rozumí věcem tisíckrát více než Vy.

0

Pavel Křížek | 27. 2. 2022 19:33 | reakce na Mária Kovácsová Kovářová - 27. 2. 2022 14:50

To, že nesouhlasíte s tím, co říkám, neznamená že někomu kladu nějaké překážky. Znamená to jen tolik, že jsem si dovolil s vámi nesouhlasit. Očerňování druhých na základě jejich nesouhlasu s čímkoliv, s čím přijedete, je zrovna jedna z těch pseudohodnot, které po válce doufám navždy zmizí. Mějte se pěkně a přestaňte tu tolik hejtovat.

0

Mária Kovácsová Kovářová | 27. 2. 2022 14:50 | reakce na Pavel Křížek - 26. 2. 2022 16:30

Válka ocenění hodnot jen kazí. Skutečné hodnoty je potřeba hledat v sobě, jsou to duchovní hodnoty a patří k nim hrdost na to, že jsem žena. A už to je důvod k oslavě. Paní Lilia to pochopila a nebojí se to říkat, i když lidé jako jste vy budou klást překážky jí. Ona je moje hrdinka, protože nahlas říká to, co já zatím jenom neurčitě cítila.

-1

Jana | 27. 2. 2022 11:34

To jsou žvásty prohoha.... prostě fyziologický proces, stejně jako x dalších.

0

Pavel Křížek | 26. 2. 2022 16:30 | reakce na BERENIKA - 26. 2. 2022 16:15

Nebojte. I když poukázáním na toto riskuji, že budu patřičně usměrněn Máriou nebo nějakým užitečným idiotem, ona ta válka, jakkoliv je to strašlivá a neodpustitelná věc, třeba nasměruje západ zpět k uvědomění, co jsou skutečné hodnoty, a že takové skutečné hodnoty se nedají vytvářet zaváděním záchodů pro milion a jedno pohlaví, aby každý, ženy i muži, mohl oslavovat svou menstruaci.

0

BERENIKA | 26. 2. 2022 16:15

Bože, koučky,mentorky,kněžky a bůhví co ještě , doporučila bych vám vytvářet hodnoty a nevytvářet nesmysly,protože jinak tomu fakt nerozumím...

+3

Mária Kovácsová Kovářová | 26. 2. 2022 14:16

Nemíchejte prosím témata, sice se teď asi nic důležitějšího než válka v Evropě neděje, ale probírejme to v diskusích k tomu určených. Byla by škoda, kdyby kvůli tomu zanikly velmi podnětné a inteligentní názory paní Lilie.

-1

Zdenka | 25. 2. 2022 20:55

Tenhle článek je podivný, stejně jako paní Lilia.
Ale pokud chcete paní Šárko sledovat dění na Ukrajině, pusťte si zprávy nebo čtěte jiný článek a netahejte sem politiku...

+1

Jaroslava | 25. 2. 2022 15:00

Já tedy nevím co na menstruaci oslavovat, po té co se mi narodily děti bych se jí byla ráda co nejdříve vzdala. Měsíčně deset dní s ní, nočními vložkami a hrůzou co se kde provalí mě nijak nenadchlo. Když zmizela byla jsem nejšťastnější a bylo to moje nejkrásnější období, které stále trvá. Děkuji, že jsem si to připomněla a můžu oslavovat, že je dávno pryč.

+8

Martin | 24. 2. 2022 18:07

Velký problém žen spočívá v pasivitě, v čekání na to, že někdo něco má jim udělat, zařídit (např. orgasmus). Menstruace si oslavu zaslouží, bezesporu, ale těžko ji mohou vymyslet a realizovat muži.

-9

Ilona Kleníková, editorka webu Heroine | 24. 2. 2022 15:48

Dobrý den, děkujeme za komentář, Šárko. Dění na Ukrajině sledujeme a reflektujeme jej zatím alespoň na sociálních sítích. Vzhledem k tomu, že nejsme zpravodajské, ale publicistické médium, je i způsob, jak o dění na Ukrajině budeme psát, odlišný od bezprostředního informování zpravodajských serverů. Věřte, že i nás v redakci situace velmi zasáhla. Materiály o Ukrajině připravujeme.

-2

Šárka | 24. 2. 2022 15:28

Dnes se všude řeší válečný konflikt na Ukrajině a Vy nás hltíte nesmysly od slečny/paní, kterou bychom bez jejího vztahu s Janečkem vůbec neznali. Jako fajn, buďte mimo realitu i dál, ale trocha zamyšlení by byla na místě.

-2