Diskuze k článku:

Véčko je životní styl, co se vejde do kapsy i v roce 2021

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

Max Bernard | 4. 11. 2021 14:48

Ne. Já ho nepotřebuju. Nepotřebuju přístup na internet ani tisíce zbytečných aplikací. Já bych uvítal něco, co na našem trhu k dostání není: Obyčejný hloupý tlačítkový mobil s kvalitním foťákem a výdrží baterie několik týdnů, několikařádkovým čitelným displejem a velkou pamětí na kontakty, SMS a MMS. A aby taky trošku vypadal - z kvalitnějšíhch materiálů, vodotěsný, s odolným sklem na displeji. A to nevyrábí nikdo. O seniorské šunty nestojím.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Max Bernard | 4. 11. 2021 14:47

Ne. Já ho nepotřebuju. Nepotřebuju přístup na internet ani tisíce zbytečných aplikací. Já bych uvítal něco, co na našem trhu k dostání není: Obyčejný hloupý tlačítkový mobil s kvalitním foťákem a výdrží baterie několik týdnů, několikařádkovým čitelným displejem a velkou pamětí na kontakty, SMS a MMS. A aby taky trošku vypadal - z kvalitnějšíhch materiálů, vodotěsný, s odolným sklem na displeji. A to nevyrábí nikdo. O seniorské šunty nestojím.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit