Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Jsem teď citlivější na projevy sexuálního obtěžování, říká herečka Tereza Těžká v Hlasu Heroine

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Michal Macek | 4. 5. 2021 12:22

ahoj, filmu V siti sem se dlouho vyhybal (tusil sem co to bude za psycho), nakonec sem ho nedavno zhlidnul v archivu CT, cenzurovanou verzi (to mi bohate stacilo) a i kdyz sem tusil ze to bude mazec , musim uznat ze to bylo dost husty. Slecnam hereckam obdiv a respekt!

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

umfa | 3. 5. 2021 20:15

Podcasty neposlouchám, tak jen k tomu psanému: jsou to věci které jsou v rozporu s mou zkušeností. V životě jsem slyšel dvakrát hvízdnout chlapa na holku, v jednom případě to byl zedník na lešení, v druhém případě parta kluků na ulici a za pár minut jsem viděl, jak ta holka s nimi někam jde. IMHO je to tak marginální věc, že nestojí za to si jí vůbec všímat, natož jí nějak řešit. A podobně je to s ostatními příkořími. Autorka je bůhvíkde vylovila a dělá z nich teď obecného strašáka a něco, co by se mělo s plným nasazením celospolečensky řešit :D

-1

Diskuze k článku:

Michal Macek | 4. 5. 2021 12:22

ahoj, filmu V siti sem se dlouho vyhybal (tusil sem co to bude za psycho), nakonec sem ho nedavno zhlidnul v archivu CT, cenzurovanou verzi (to mi bohate stacilo) a i kdyz sem tusil ze to bude mazec , musim uznat ze to bylo dost husty. Slecnam hereckam obdiv a respekt!

+1

Petr.b | 4. 5. 2021 9:44

Nic nového pod sluncem, v šedesátých letech to propagovaly hipies a říkalo se tomu volná láska, a už ve středověku to zaváděli Adamité. Jak člověk stárne a má svoje děti a snaží se je zabezpečit, stává se konzervativnějším i v oblasti lásky.
Nové je natáčení provokačních filmů a jejich nazývání dokumenty. To přináší až dnešní doba - ostatně internet je nový a dává naprosto nové možnosti jak z lidí vyrazit prachy.

-1

umfa | 3. 5. 2021 20:15

Podcasty neposlouchám, tak jen k tomu psanému: jsou to věci které jsou v rozporu s mou zkušeností. V životě jsem slyšel dvakrát hvízdnout chlapa na holku, v jednom případě to byl zedník na lešení, v druhém případě parta kluků na ulici a za pár minut jsem viděl, jak ta holka s nimi někam jde. IMHO je to tak marginální věc, že nestojí za to si jí vůbec všímat, natož jí nějak řešit. A podobně je to s ostatními příkořími. Autorka je bůhvíkde vylovila a dělá z nich teď obecného strašáka a něco, co by se mělo s plným nasazením celospolečensky řešit :D

-1

Anet O | 3. 5. 2021 18:24

To je krásný podcast. Věřím že paní Terezka bude jednou velká herečka. Má talent, je velmi inteligentní, je nádherná a reprezentativní. Milej člověk. Děkuji za inspiraci.

0