Diskuze k článku:

Jak se „dobře“ rozvést? I rozpad rodiny se dá řešit konstruktivně

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Lola | 24. 2. 2021 10:12

Nechtěla bych žít ve vašem světě. Primitivní místo, kde existuje jediný zákon, že za vše špatné můžou ženy a muži jsou chudáci. Musí to být hodně stresující.

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

beta samec | 24. 2. 2021 6:50

Skoro každý rozvod zaviní chlap. Zamiluje se, vezme si za ženu hloupou a línou holku a když vystřízliví, tak se diví co že to učinil. Jenže to už je obvykle pozdě, mají dítě a řeší komplikovaný rozvod.

-3

Diskuze k článku:

Silvie123 | 13. 4. 2021 11:55

Ahoj, je sice nejlepší cesta domluvit se s manželem, ale z vlastní zkušenosti vím, že to není tak jednoduché.. Když jsem se rozváděla já, manžel se mě snažil oškubat, kde to jen šlo, takže mi nezbývalo nic jiného, než si najít dobrého právníka a získat co nejvíce informací o mých právech. Nakonec mi pomohlo obrátit se na: https://www.cikr.cz/sluzby/rodinne-pravo/

0

Lolo | 25. 2. 2021 13:43 | reakce na Michal Macek - 25. 2. 2021 11:08

Staré jak internet sám

0

Michal Macek | 25. 2. 2021 11:08 | reakce na umfa - 24. 2. 2021 10:36

tak za rozvod muzou samozrejme obe strany - jak manzelka tak tchyne…

PS: sorry ja nemoh odolat :D

-2

umfa | 24. 2. 2021 10:36 | reakce na Lola - 24. 2. 2021 10:12

Jestli to dobře chápu, tak píše, že za vše mohou muži a ne ženy :-)

0

Lola | 24. 2. 2021 10:12 | reakce na beta samec - 24. 2. 2021 6:50

Nechtěla bych žít ve vašem světě. Primitivní místo, kde existuje jediný zákon, že za vše špatné můžou ženy a muži jsou chudáci. Musí to být hodně stresující.

+4

beta samec | 24. 2. 2021 6:50 | reakce na umfa - 24. 2. 2021 5:14

Skoro každý rozvod zaviní chlap. Zamiluje se, vezme si za ženu hloupou a línou holku a když vystřízliví, tak se diví co že to učinil. Jenže to už je obvykle pozdě, mají dítě a řeší komplikovaný rozvod.

-3

umfa | 24. 2. 2021 5:14

Není jednodušší se prostě nerozvádět? Mně to připadá, že se ze společnosti vytratila dovednost žít spolu v rodině. Manželé kteří žijí společně se po nějaké době jeden druhému přizpůsobí, najdou si společné zájmy a názory, "ochočí se" vzájemně a nemají důvod se rozejít. Ale když nemají společný cíl, zájmy, každý si hospodaří za své peníze a vlastně spolu jen souloží, tak to nemůže dopadnout jinak.

0