Diskuze k článku:

„Ve škole se má vyučovat, jak poznat sám sebe,“ říká ředitel ScioŠkoly

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Všechny 3 komentáře v diskuzi

cincinnata | 3. 12. 2019 | 03:27

článek super ... připomělo mi to dávný vtip ... další týden (měsíc,rok doplňte si sami časový údaj) ... se chýlí ke konci a ani tentokrát jsem během toho času nepoužila trojčlenku ... asi tak ... nesouhlasím ale s Ondřejem Štefflem, že jinému vzdělání brání rodiče ... v mém městě tomu určitě bránila hloupost komunálních politiků ... za 30let se nic nezměnilo ... hloupost kvete

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Soňa | 28. 11. 2019 | 10:08

Filip má naprostou pravdu v tom, že není zájem o učitele, kteří nemají aspoň pedagogické min. Je to velká škoda. Hrozně moc bych chtěla učit, studovala jsem v zahraničí, několik let učím soukromě angličtinu, mám mezinárodní certifikáty a zkoušky. A chtěla bych své zkušenosti předat dál. Ale zatím bohužel.

0

Monika | 28. 11. 2019 | 09:15

Dobrý den, názor Filipa se mi moc líbí. Mám podobný názor na školu a asi proto budeme synka dávat do úžasné základní školy http://zskristal.cz/ , která svým přístupem neničí dětskou osobnost, ale dává jí možnost růstu a seberealizace.

0