Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Někdo to rád jinak. Co když svými neobvyklými požadavky v posteli ohrožujeme ostatní nebo sami sebe

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Irena | 10. 1. 2023 15:04

Ihned 14:31 Tak třeba já můžu říct, že od Michala Macka mám minimálně jednu duševní jizvu. Chvilku jsem si s ním psala soukromně. Říkal, že se mu líbí tlusté ženy. To je skoro jako když někdo říká, že má rád tlusté maso. A on to fakt říkal. Ale pak se ukázalo, že si ze mě jenom dělal srandu. Chlapi netuší, jak moc jsou ženy zranitelné, co se týká jejich vzhledu. Muži stačí si říct, že je silný a rázem je fakt silný. Já si stokrát můžu říct, že jsem krásná, a je mi to houby platné. Ale já už nechci být krásná. Včera jsem v hospodě pronesla: ...aha, to byla ta hříšná nevěsta.... Tři chlapi tam seděli a tři chlapi se na mě podívali. Jestli tam náhodou není nějáká nevěsta, kterou by mohli opíchat. ONi museli. Ale já už nemusím. I když jsem to tak trochu řekla kvůli nim. No, neseděla :-)

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Viky Andersson | 12. 1. 2023 14:07

Jsem toho názoru,že pro osoby jako jsou parafilici by měly existovat seznamky,kde je předem známo,koho dotyčná osoba hledá,ev. kluby s tímto zaměřením.Pokud jsou obě zúčastněné osoby svéprávné,plnoleté a s jistymi praktikami souhlasí,pak je to zcela jejich věc a vědí do čeho jdou.Výjimkou je samozřejmě pedofilie,která jistě vyžaduje spolupráci s odbornikem

0

Až títra | 10. 1. 2023 18:25

B 16:09 DOBŘE, tak mi řekněte, co se s mužem děje, když kolem něj projde hezká holka. Co si myslí a co cítí?

0

antifeminista | 10. 1. 2023 17:30

Citace - B / 10. 1. 2023 16:09

Důležitý je, že víš, že vím hodně, tak se podle toho chovej a neotavuj mě s otázkama, na které se nedá odpovědět.

Ano, B toho ví hodně o hovniválech, sama jedním je a tak ví, že nemá cenu se o cokoliv snažit po čtyřicítce. Od tohoto věku už prostě tlačení té koule života není k ničemu...

0

umfa | 10. 1. 2023 16:36 | reakce na B - 10. 1. 2023 15:42

Citace - B / 10. 1. 2023 15:42

už konečně pochopte, že vím víc než vy tady všichni dohromady.

Místo mansplainingu budeme mít B-splaining.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 10. 1. 2023 16:09

Citace - Až zítra / 10. 1. 2023 15:51

B 15.42 Věřím, že víte nejvíc. Otázka je, jestli víte právě to, co je opravdu důležité.

Důležitý je, že víš, že vím hodně, tak se podle toho chovej a neotavuj mě s otázkama, na které se nedá odpovědět.:)

0

Až zítra | 10. 1. 2023 15:51

B 15.42 Věřím, že víte nejvíc. Otázka je, jestli víte právě to, co je opravdu důležité.

0

B | 10. 1. 2023 15:42

Citace - Michal Macek / 10. 1. 2023 15:05

B: tak existuje zdobení těla pomocí jizev (něco jako tetování) pokud je to umělecky provedeno proč ne, ale jizvy po sebeposkozovani sou něco jiného

Nj, jsem tak zaostalá, že jsem o skarifikaci asi v životě neslyšela. Tyhle vaše potřeby mi něco vysvětlovat...už konečně pochopte, že vím víc než vy tady všichni dohromady.

0

Až zítra | 10. 1. 2023 15:16

Michal Macek 15.05 myslíte provedeno esteticky, nebo umělecky?

0

Irena | 10. 1. 2023 15:11

Michal Macek 15:07 Kdysi jste mi říkal Irenko.

0

Michal Macek | 10. 1. 2023 15:07 | reakce na Irena - 10. 1. 2023 15:04

Ireno já si z vás nedělal srandu ale vy nevěříte že já jsem já, to je pak těžké...

0

Michal Macek | 10. 1. 2023 15:05

B: tak existuje zdobení těla pomocí jizev (něco jako tetování) pokud je to umělecky provedeno proč ne, ale jizvy po sebeposkozovani sou něco jiného

0

Irena | 10. 1. 2023 15:04

Ihned 14:31 Tak třeba já můžu říct, že od Michala Macka mám minimálně jednu duševní jizvu. Chvilku jsem si s ním psala soukromně. Říkal, že se mu líbí tlusté ženy. To je skoro jako když někdo říká, že má rád tlusté maso. A on to fakt říkal. Ale pak se ukázalo, že si ze mě jenom dělal srandu. Chlapi netuší, jak moc jsou ženy zranitelné, co se týká jejich vzhledu. Muži stačí si říct, že je silný a rázem je fakt silný. Já si stokrát můžu říct, že jsem krásná, a je mi to houby platné. Ale já už nechci být krásná. Včera jsem v hospodě pronesla: ...aha, to byla ta hříšná nevěsta.... Tři chlapi tam seděli a tři chlapi se na mě podívali. Jestli tam náhodou není nějáká nevěsta, kterou by mohli opíchat. ONi museli. Ale já už nemusím. I když jsem to tak trochu řekla kvůli nim. No, neseděla :-)

+1

Až zítra | 10. 1. 2023 14:33 | reakce na B - 10. 1. 2023 14:30

B 14:30 :-) Vy se taky musíte vždycky dostat ke slovu, že? :-)

+1

Ihned | 10. 1. 2023 14:31

Michal Macek 14:20 A co jizvení duše? Co chlap, to milovník přírody a umění.

0

B | 10. 1. 2023 14:30

Citace - Michal Macek / 10. 1. 2023 14:22

Ihned: lidské tělo (a ženské obzvlášť) povazuju za umělecké Boží dílo, jestli si ho chce jizvit, tak sama nebo beze mě prostě...

Umělecké Boží dílo je tohle... https://www.youtube.com/watch?v=_xhi_g5oPjA
Lidi jsou vesměs hnusný a na většině z nich už by nějaká jizva vůbec nevadila, naopak by na mnohých byla ještě tím nejzajímavějším nebo aspoň něčím zajímavým.:D

0

B | 10. 1. 2023 14:22

Citace - Äž zítra / 10. 1. 2023 13:34

Michal Macek 12:38 Krev vzrušuje každého. Chlapa. Rozmlátit sekerou hlavy, probodnout, useknout, krev stříká. To je nejlepší předehra před hromadným znásilňováním.

To je zas sexismus...proč jen chlapa? Mě taky často vzrušuje představa, jak useknu palici Pinochetovi.:D ...ostatně co je asi Mo Dao Zu Shi? Tam se střídá gay romantika s brutálním zabíjením, vypichováním očí atd. a ženský to šíleně milujou a jak je to vzrušuje. Zrovna nechávám dělat dceři mikinu s čínským nápisem Wei Wuxien-Velmistr démonické kultivace a obrázek Weie a oživlých mrtvol.:D

+1

Michal Macek | 10. 1. 2023 14:22 | reakce na Ihned - 10. 1. 2023 14:18

Ihned: lidské tělo (a ženské obzvlášť) povazuju za umělecké Boží dílo, jestli si ho chce jizvit, tak sama nebo beze mě prostě...

0

Michal Macek | 10. 1. 2023 14:20 | reakce na Až zítra - 10. 1. 2023 14:05

Až zítra: myslíte bitvy? Asi ano

0

Ihned | 10. 1. 2023 14:18

Michal Macek 12:38. Na jizvy se neumírá. Člověk jich do konce života nastřádá tolik...Člověk by ve vztahu měl umět dělat kompromisy. Je zajímavé, že bolest byste způsobil klidně. Ale nechcete si partnerku zdeformovat. Co kdyby partnerka chtěla třeba strhnout nehet? To jizvu neudělá.

0

Až zítra | 10. 1. 2023 14:05

Michal Macek: no vídíte. Dovedete si představit sám sebe, jak se něčeho takového účastníte?

0

Michal Macek | 10. 1. 2023 12:38 | reakce na Až zítra - 10. 1. 2023 12:34

Az zitra: ne s tim bych nesouhlasil :) jednou sem zkousel tenhle "polyamoricky model" a nedopadlo to dobre, nedoporucuju... (teda aspon pokud partnera/partnerku fakt milujete...)

0

Až zítra | 10. 1. 2023 12:34

MICHAL MACEK: poslal byste svou ženu za jiným??? I kdyby jste ji miloval?

0

Michal Macek | 10. 1. 2023 11:59

tak ma pravidla jsou jednoducha: dovoleno je vse co neublizuje (a to myslim psychycky i fyzicky) a s cim protejsek souhlasi (samozrejme pokud jde o S/M a vas protejsek chce, abyste mu "ublizovali" a souhlasi s tim, tak je to taky ok...osobne sem schopen treba partnerku zbicovat, pokud to chce, ale neni to primo muj salek kavy....ale kdyz to chce, ma to mit...asi bych odmitnul delat neco, co by zanechalo nejake trvale nasledky, a to i kdyby to partner chtel...bych rekl ok, ale najdi si na to nekoho jineho...)

0

umfa | 10. 1. 2023 11:30

Jak mohu svými fantaziemi někoho ohrožovat? Možná snad v jejich terminálním stadiu, ale to je snadné vyřešit. Prostě se nezastřelíte někde mezi lidmi, ale odeberete se do lesa a před tím pošlete dopis na policii, aby vás našli profíci a ne nějaký náhodný, snadno vyděsitelný houbař.

+1